free web stats

112 Acil Hizmet Çalışanlarına 170 TL Nakit Ödenek

112112 Acil Hizmetler kapsamında çalışan görevliler yemek konusunda birçok sıkıntı yaşıyorlar. Bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapan Sağlık Bakanlığı bu konuda önemli bir adım atma kararı aldı.

Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı çalışmalar neticesinde 112 Acil Hizmetler kapsamında çalışan elemanlara 170 TL nakit para ödenmesine karar verildi.

Bilindiği üzere 112 çalışanları toplamda 24 saat üzerinden nöbet tutuyorlar ve sürekli yaşanan vaka ve yer değtirmelerden dolayı ya istasyondaki yemek saatine yetişemiyorlar ya da gittikleri hastanelerde yemek yiyemiyorlardı.

Dolayısıyla yemek saatlerine yetişemeyen 112 çalışanı yemeğini gittiği yerde cebinden para ödeyerek karşılamak zorunda kalıyordu. Buna karşı duyarsız kalmayan bakanlık da bir adım atarak bir nebze olsun rahatlama sağlamaya çalışacak.

112 Acil Hizmet Çalışanlarına 170 TL Nakit Ödenek 2016

112 maaşları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , ,

Gönderiler kapalı.