web
counter
2011 MCDONALDS İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU, 30 YENİ RESTORAN AÇILIYOR | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

2011 MCDONALDS İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU, 30 YENİ RESTORAN AÇILIYOR

McDonalds part time iş imkanları, McDonalds iş başvurusu, McDonalds iş başvuru formu, McDonalds kariyer imkanları

McDonalds, fast food (hızlı yemek) alanında part time iş arayan gençlerin çalışmayı tercih ettikleri şirketlerin başında geliyor.

Sadece part time değil, tam zamanlı iş imkanları da sunmasının yanında kariyer imkan ve fırsatları sunan McDonalds 2011 yılında yeni Türki’ çapında 30 yeni restoran açarak daha fazla burger severe ulaşmayı hedeflerken diğer yandan da birçok yeni gence iş imkanı yaratacak gibi görünüyor.

McDonalds toplamda 700 milyon liralık iş hacmine sahip ve tüm Türkiye çapında 4 bin kişiye dolaylı ve dolaysız iş imkanı sağlıyor.

Marka büyüme planları çerçevesinde yeni açtığı ve açacağı restoranlar ile sürekli büyümeye devam ediyor.

2011 Mc Donalds için önemli bir yıl olacak, McDonalds letmeci sayısını arttırmayı daha fazla nitelikli işletmeci almayı planlıyor. Bu sayede kariyer yapmak isteyen daha fazla girişimci Mc Donalds işine girebilecek.

MCDONALD’S Türkiye Genel Müdürü Hakan Serim de, 25. yıla özel değişiklikler yapacaklarını kaydederek ‘Hem mağazalarımızın görünümünde hem de ambalajlarımız da 25. yılı vurgulayacağız. Bu yıl yüzde 15-20 arasında bir restoran büyümesi hedefliyoruz, yaklaşık 25 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyoruz’ dedi.

Çalışma Saatleri Merkez Ofis 8:30-17:30
Restoranlar, günde net 7,5 saat çalışılacak şekilde çalışma programını düzenlemektedirler.
İzin Politikası Merkez Ofis&Feedlot: Kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beş yıl dahil) olanlara 18 gün, 5 yıldan fazla 15 yıldan az olanlara 22 gün, 15 yıl ve daha fazla olanlara 26 gündür.
Restoranlar: İş Hukukunda belirtilen yıllık izin süreleri uygulanmaktadır.
Ücret Politikası Merkez Ofis – Feedlot: 12 baz maaş ve 4 adet ikramiyeden oluşmaktadır. Yılda bir kez enflasyona ve performansa bağlı olarak zam yapılmaktadır.
Restoranlar: Yılda 2 defa enflasyon zammı yapılmaktadır.
Sosyal Yardımlar Merkez Ofis: Yılda 1Restoranlar: Yılda 2 defa 6 aylık performansları ile bağlantılı olarak hesaplanan prime hak kazanırlar. defa performansa dayalı hesaplanan prim verilmektedir.
Feedlot: Yılda 1 defa performansa dayalı hesaplanan prim, max: 2,5 maaş
Sağlık Sigortası Merkez Ofis: Eş ve çocukları kapsayan sağlık sigortası ve personelin kendisi için hayat sigortası bulunmaktadır.
Restoranlar: Sadece Restoran Müdürleri için, personelin kendisine tanınan sağlık sigortası bulunmaktadır.
Feedlot: Sadece İdari personel için eş ve çocuklar dahil sağlık sigortası ve personelin kendisi için hayat sigortası bulunmaktadır.
Servis ve Yemek Olanağı Servis hizmeti ve yemek fişi sağlanmaktadır.
Sosyal Faaliyetler Merkez Ofis: Yılda 2 defa çalışan toplantısı, yaza merhaba yemeği, yıl sonu yemeği, 1- 2 gece konaklamalı Outdoor Training organizasyonları düzenlenmektedir.
Restoranlar: Restoran Yönetim takımı için 2 yılda bir operasyon semineri, restoran ekip üyeleri için 2 yılda bir “İşte bunu seviyorum” partisi düzenlenmektedir.
Feedlot: Yılda 1 defa idari kadro için çalışan toplantısı ve yemeği düzenlenmektedir.
Eleman Seçiminde
Aranan Genel Nitelikler
Restoranlara 16 yaş ve üstü herkes başvurabilir. Merkez Ofis ve Feedlot’ta pozisyona göre aranılan nitelikler değişmektedir.

McDonalds İş Başvurusu
McDonalds’a iş başvurusu yapmak için buradan McDonalds İnsan Kaynakları’nı ziyaret edebilir McDonalds iş başvuru formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

McDonalds İş Başvuru Formu
McDonalds’a iş başvurusunda bulunmak için buradan McDonalds iş başvuru formuna ulaşabilir, iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

mc donalds part time iş yaş sınırı

Bunlara da göz atın

12 Comments

 1. faik

  12 Ocak 2011 Çarşamba at 12:33

  Adapazarı SAKARYA ŞUBENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  teşekkürler…

 2. yusuf

  31 Ocak 2011 Pazartesi at 08:56

  s.aleykum mc donalsds beylikdüzü de çalışmak isterim yaşım 16 örnek mah oturuyom

 3. recep bozkurt

  11 Şubat 2011 Cuma at 23:53

  merhaba ben dalaman aydın merkez izmir form kipa ve karşıyaka restourantlarında çalıştım danışmanım çokay bey restaurant müdürüm selçuk özgün bey idi bölüm müdürü olarak çalışırken evlilik sebebi ile ayrılmak zorunda kaldım mc donalds ailesinden ayrı kalmak beni üzdü ve bu ailenin tekrar bi ferdi olmak istiyorum muğla fethiye şubesini tercih etsemde seyahat problemim yok ve herhengi bir şubede görev almaya hazırım teşekkürler 0538 616 0093

 4. recep bozkurt

  11 Şubat 2011 Cuma at 23:56

  başvuru sitesinden muğla seçeneğinden sonra restaurant seçeneğine giremediğim için buradan ulaşmaya çalışıyorum…

 5. fatih

  22 Şubat 2011 Salı at 20:10

  fatih şenlik oglu iş istiyom yaş 22 asgellimi jandarma komando ollarak yaptım batman adapazarın da otturuyom uzman lık sınavı na girdim kazandım jandarma komando uzman onbaşı ollarak göreve başladım şınnak çakır sövüt tet 05377463299

 6. kadir korkmaz

  31 Temmuz 2011 Pazar at 19:38

  merhaba ben mc donalds restoranda part time iş arıyorum ataşehirde oturuyorum bostancı kadıköy üsküdar kozyatağı göztepe bu civarlarda olursa bana yardımcı olursanız sevinirim teşekürler.

 7. kezban doruk

  13 Eylül 2011 Salı at 12:30

  halkalıda oturuyorum şubelerinizden birinde part time olarak çalışmak istiyorum. saygılarımla..

 8. aysel kabacaoglu

  15 Eylül 2011 Perşembe at 14:18

  istanbul ümranıye cevresınde part tıme iş arıyorum 35 yasındayım ilgilenırsenız sewırım….

 9. betül durandağ

  07 Aralık 2011 Çarşamba at 21:55

  mcdonalds da çalışmak istiyorum fakat hafta sonları okula gidiyorum hafta içi çalışacagım iş arıyorum …istanbul ümraniyede oturmaktayım 2012 mart ayında 18 yaşına girecegim saygılarımla …

 10. sergen

  02 Mart 2012 Cuma at 16:51

  dalaman aiport’daMc Donald’s da çalışmak istiyorum deneyimim var beni bilgilendirseniz çok sevinirim orta derecede ingilizcem var.

 11. yemliha

  25 Eylül 2012 Salı at 20:52

  2007 dizel reno kilio aracım var servis veya aracımla çalışmak istiyorum sizlerle uygun görüldügü taktirde çlşmak isterim 05452162465 ist pendik otryrum

 12. ZEHRA GÜRBÜZ

  14 Ağustos 2013 Çarşamba at 14:55

  Merhaba haftasonu ek iş olarak çalışmak istiyorum, ayrıca bi işim var sigortalıyımda, internetten biraz bilgi aldım ama yeterli gelmedi burdan da ayrıca mail atmak istedim.Eğerki şartlar uyarsaneden olmasın :) şimdiden ilginiz için teşekkürler olumlu yada olumsuz …

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>