web
counter
2011 MEMUR ALIMLARI, KAMU İŞÇİ ALIMLARI | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

2011 MEMUR ALIMLARI, KAMU İŞÇİ ALIMLARI

Devlet kamu kurum ve kuruluşları 2011 yılında da binlerce kişilik memur alımı gerçekleştirecekler.

Birçok memurun boş kadrolara yerleştirileceği kamu kurumları arasında bakanlıklardan belediyelere kadar birçok farklı kurum yer alıyor. Bunun yanında memur alımlarının sözleşmeli memur alımları ve özürlü memur alımlarını da kapsadığını belirtmek gerekir.

2011’de memur alımı yapacak kurumlardan Tarım Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı memur alımlarında en çok ilgi duyulan kurumlar arasında yer alıyor.

Aşağıda 2011 memur alımı duyurusu yapan ve yoğun ilgi gören kamu kurularını sıraladık, linklere tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

TARIM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI 2011

2011 SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONEL ALIMI

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2011

MEMUR ALIMI 2011, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU PERSONEL-MEMUR ALIMI 2011

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI, 10 BİN KİŞİ ALINACAK

ASKİ KAMU PERSONEL ALIMI, BAŞVURU

ÖSYM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI 2011

SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU MEMUR ALIMI 2011

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. nurdane

    22 Ocak 2011 Cumartesi at 16:37

    1988 ardahan/göle doğumluyum. Kars’ta yaşıyorum.Kafkas üniversitesi turızm ve otel işletmeciliğini bitirdim dikey geçışle de İşletme 3.sınıfta okuyorum. Mugla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.Bilgilerınıze arz ederım.

  2. Mürsel

    17 Şubat 2011 Perşembe at 23:44

    gazi coğrafya mezunuyum 3 yıldır kpss mağduruyum fakülteyi iyi bir derece ile bitirdim bitirmez olaydım şimdi düşünüyorum 5 yıl okuyup o kadar emek masraftan sonra böyle sürüneceğimi bilseydim acaba okurmuydum? bu belirsizlik yüzünden askere gidemiyorum ne olur şurdan birisinin aklına bir fikir geliyorsa söylesinde yapıyım bazı yorumlara bakıyorum bankada çalışanlar vs ya arkadaşlar nasıl girdiniz ve neden memnun değilsiniz ben hangi kapıyı çalsam önce torpil pardon referans istediler maalesef yok dedim o zaman sana iş yok dediler ne yapcaz ya torpilin yoksa öl diyorlar vallahi bende istiyorum ama daha çekecek çilemiz var demek ki…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>