2013 Banka Personel ve Eleman Alımları

124

Bankalar son yıllarda personel alımları konusunda ciddi adımlar attılar ve on binlerce banka eleman alımı gerçekleştirdiler. Özellikle bankaların her yıl artan yeni şube sayıları banka personel alımlarında oldukça etkili oldu. 2013 yılı da banka personel, eleman ve memur alımları konusunda hareketli bir yıl olacak. Birçok banka 2013 yılında yeni şubeler açarak yine binlerce personel ve eleman alımı yapmayı planlıyor.

2013 Banka Personel ve Eleman Alımları

2013 yılında hangi banka kaç eleman alacak, kaç şube açacak. İşte bankaların 2013 personel ve eleman alım planları.

Garanti Bankası personel alımı 2013: 3 bin kişi alacak.
İşe alım nedeni: Anadolu’daki şube ağındaki genişleme ve genel müdürlük kadrolarındaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla personel alımı yapılacak.

Finansbank personel alımı 2013: Bin 500 kişi e alacak.
İşe alım nedeni: Açılması planlanan 70 şube için alım yapılacak.

Akbank personel alımı 2013: Bin kişi işe alacak.
İşe alım nedeni: Genel müdürlük kadrolarının yanı sıra açılacak 50 yeni şube için ağrılık olarak yeni mezun alımı yapılacak.

Şekerbank personel alımı 2013: 900 kişi işe alacak.
İşe alım nedeni: Açılması planlanan 28 şube için personel alımı yapılacak.

Halkbank personel alımı 2013: 750 kişi işe alacak.
İşe alım nedeni: Yeni açılacak şubeler ve bankadan emeklilik gibi sebeplerle ayrılan çalışanların pozisyonlarının doldurulması için personel alımı gerçekleşecek.

Bank Asya personel alımı 2013: 400 kişi işe alacak.
İşe alım nedeni: Şube ağının genişlemesi nedeniyle işe alım gerçekleşecek.

ING Banka personel alımı 2013: 500 kişi işe alacak
İşe alım nedeni: Açmayı planladığı yeni şubelerle birlikte şube müdürü ve personel gereksinimi ortaya çıkacağı için işe alım gerçekleştirecek.

TEB personel alımı 2013: 500 kişi alacak.
İşe alım nedeni: Yeni bir proje veya organizasyonel çalışmalar, içeriden yapılan terfilerin yerine alt kadroların tamamlanması ve en önemlisi yeni şube açılışları nedeniyle.

Abank personel alımı 2013: 239 kişi işe alacak
İşe alım nedeni: Yeni açılacak 10 yeni şube için alım yapılacak.

ING Emeklilik personel alımı 2013: 70 kişi işe alacak
İşe alım nedeni: Organizasyon yapısını büyütmesi nedeniyle alım yapacak.

14 YORUMLAR

  1. mrb 1.75 boylarında80 kg diksiyonu düzgün özel güvenlik (silahlı) kimlik kartım var recrubemde var bigisayar sertifikam var bankada çalışmaktan siz degerli takım arkadaşlarıyla olmaktan kıvac duyarm umarım en kısa zamanda dömenizi temenni ederim tşk 0505 884 72 80

  2. Merhaba ,

    Ben ebru adıyaman üniversitesi muhasebe bölümü 2010 mezunuyum.Yapmış olduğum stajlar doğrultusunda ve her daim belirli bir nizam çerçevesinde çalışmamdan dolayı sizinde benimle çalışmaktan memnun olacağınızı düşünüyorum.Bankanız bünyesinde görev almaktan onur duyarım.

    SAYGILARIMLA…

  3. Ben muğla üniversitesi yönetici asistanlığı son sınıf öğrencisiyim. İyi derecede bilgisayar programlarını kullanıyorum. iyi diksiyona sahibim. Düzenliliği sevdim için bir banka personeline uygun olduğumu düşünüyorum. Bankada hiç çalışmadım ama çalışıp deneyince yapabileceğime inanıyorum. Başlamadan tecrübe sahibi olamayacağımızı düşünüyorum. Okumayı çok sevdiğim için eğitim hayatım bitmeyecek. Çalışmak ve öğrenmek için bankanızda bana da yer verirseniz çok memnun olurum. SAYGILARIMI SUNARIM…

  4. merhaba ben derya adıyamandan bilgisayar programcılıgı bölümü mezunuyum 2 yıl vekil ögretmenlik yaptım elektıronik magazada ve mng kargoda 1 yıl çalıştım boy.1.65 kilo.65 sizinle çalışmaktan gurur duyarim tel.

  5. çok proğramlı bilgisayar sertifikam var e sınıfı ehliyetim var operatörlük sertifikam var kalorifer ateşçiliği sertifikam var 10 yıldır muhasebecilik yapıyorum hangi banka iş verirse seve seve çalışırım 05337701683

  6. merhaba ben ömer faruk özel güvenlik (silahlı) kimlik kartım ve B sınıfı ehliyetim var bankanızda çalışmaktan onur duyarım..ankara 05073068033

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here