free web stats

2015 Türk Telekom Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yıllardır Türkiye’nin iletişim altyapısını sağlayan ve her geçen büyümeye devam eden Türk Telekom geçen yıllarda olduğu gibi 2015 yılında da ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı yapmaya devam edecek. Kuruluşu 1819 yılına dayanan kurum geniş bir tarihi süreçte büyümeye devam etmiştir. Türk Telekom’un misyonu müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI 2015

Türk Telekom 2015 yılında da kurum bünyesinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için uygun fırsatlar sunacak. Kurum personel ihtiyaçları doğrultusunda eleman çeşitli pozisyonlarda eleman alımına devam edecek. Telekom’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kurumun web sitesi üzerinden veya diğer insan kaynakları portalları üzerinden yeni yayınlanacak olan Türk Telekom iş ilanlarını takip ederek gerekli başvuru şartlarını taşıdıkları taktirde iş başvurularını yapabilirler.

TÜRK TELEKOM İŞ İLANLARI ve İŞ BAŞVURUSU

2015 yılında Türk Telekom iş ilanlarını takip etmek ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama portalları üzerinden ilanlara ulaşabilecekleri gibi diğer yandan kurumun web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında da açık pozisyonlara ulaşarak iş başvurusu yapabilirler. Her iki taraftada da genel iş başvurusu yapabilir veya açık pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM’DA PERSONEL ALIMI NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Seçme ve Yerleştirme, Türk Telekom’da, kurum kültürüne uygun ve yetenekli adayları şirkete kazandırma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden birisidir.

Yetenekli çalışanları ve başarılı mezunlar şirkete kazandırma hedefinden ödün vermeden, şirketteki yetenekli ve başarılı İnsan Kaynakları İş Ortakları ile dikkatli, özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulanır. Şirketin iş yapış şeklini oluşturan temeller ışığında “Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Sorumlu ve özverili olmak, Dayanışma ve Takım Ruhu” adaylarda aranan niteliklerdendir. Türk Telekom’a başvurunuzu; ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” ile yapabileceğiniz gibi, www.kariyer.net’de de iş ilanlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Açık pozisyonlar için CV veri tabanından araştırma yapılarak, gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve e alım süreci başlatılmaktadır.

Değerlendirme sürecimizde genel olarak;

Telefon ile mülakata çağırılan adaylar, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı(BULATS)”na, “Kişilik Envanteri(TalentQ)” “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a davet edilmektedir. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.

İnsan Kaynakları tarafından mülakat süreci olumlu olan adaylar ile müdür ve direktör seviyesinde “Teknik Bazlı Mülakat”lar gerçekleştirilir. Pozisyon/lar için uygun bulunan aday/adaylar ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

TÜRK TELEKOM’DA MAAŞ VE PRİM SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Maaş ödemeleri tüm çalışanlar için yıllık 12 brüt maaş olarak uygulanmaktadır. Maaş ödemeleri her ayın son işgününde yapılmaktadır. Yüksek performansı ödüllendirmek prensibinden yola çıkarak, yılda bir kez şirket ve bireysel başarıya bağlı olarak performans prim ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca satış ekibi için satış sonuçlarına bağlı olarak aylık olarak ayrı bir prim sistemi uygulanır. Çalışanların ücretlerini; şirket içi denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, piyasada hedeflenen konumlanma ve makro ekonomik göstergeler doğrultusunda, her yıl Ocak ayında değerlendirilir. Türk Telekom’da tüm pozisyonlar; beklenen rol ve sorumluluklar, gereken bilgi-beceri, gereken yetkinlikler ve iş sonuçlarına yapılan katkılara göre iş büyüklükleri ölçülür ve kademe bazında sıralanır. / Türk Telekom 2015 Personel Alımı / Türk Telekom 2015

2015 Türk Telekom Personel Alımı ve İş Başvurusu 2016

türk telekom eleman alımı 2015, telekom personel alımı 2015, iskenderun türk telekom güvenlik iş ilanı, türk telekom maaşları 2016

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

9 Gönderi var

 1. üzeyir | 09 Aralık 2014 Salı

  isimim üzeyir yüksekokul mezunuyum ….teşekkür ederim.

 2. ramazan | 09 Aralık 2014 Salı

  her türlü elktirik elektıronik ten anlarım her bir vazifeye hazırım.

 3. serdar özdemir | 11 Aralık 2014 Perşembe

  özel güvenlik belgem, e+A2 ehliyetim ve src2 var özel güzenlik görevlisi yada şoförlük vs. iş arıyorum.. Tşk

 4. Mustafa SANCAK | 13 Aralık 2014 Cumartesi

  Merhaba ben Mustafa SANCAK TC. Ulaştırma bakanlığı SRC2-SRC4 Şşirin pisikoteknik belgesi sahibiyim, Marmaris de turizm,sektöründe VARLIK HOTEL İDAŞ HOTEL de yolcu taşımacılığı havaalanı transfer sürücülüğü yaptım ,firmanızda sürücü olarak uygun görünen koşullarda çalışmak istiyorum,marketlere ürün satışı toptan parekente yapabilirim saygılarımla .

 5. MUAMMER | 15 Aralık 2014 Pazartesi

  ŞÖFÖR OLARAK İŞ ARIYORUM

  DAHA ÖNCE 15 YIL FATİH BELEDİYEİNDE ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞDIM

 6. nesrin Gökay | 18 Aralık 2014 Perşembe

  Lüleburgaz da ikamet etmekteyim bi is icin uygunum

 7. murat kendir | 31 Aralık 2014 Çarşamba

  E sınıfı sürücü belgem var src belgem var ataşehirde oturuyorum

 8. RAMAZAN | 01 Ocak 2015 Perşembe

  slm ben ramazan kahramanmaraşda yaşıyorum lise mezunuyum B sınıfı ehliyetim var ne görev olursa olsun yapmaya hazırım

 9. Başak | 07 Mart 2015 Cumartesi

  Özel güvenlik kimlik kartım var (b) sınıf ehliyet im var ortaokul mezunuyum Sivas’ta yaşıyorum güvenlik işine ihtiyacım var saygılarımla arz ederim

Bir Cevap Yazın