web
counter
23 PERSONEL ALIMI YAPILACAK – SERKA | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

23 PERSONEL ALIMI YAPILACAK – SERKA

Kars merkezli Serhat Kalkınma Ajansı sınavla personel alımı yapacak. Sınav sözlü olacak ve sınavla 19 uzman, 1 iç denetçi ve 3 destek personel alımı yapılacak.

Personel alımı, 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği Hükümleri çerçevesinde yapılacak.

Sözlü sınav, 28 Şubat ve 4 Mart tarihlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Başvurular, 21 Şubat 2011 tarihinde, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç mesai saati sonuna kadar, SERKA’ya (Ortakapı Mahalallesi, Atatürk Caddesi No: 117 Kars) yapılacak.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların ilanı, 24 Şubat 2011 tarihinde duyurulacak.

Adaylarda aranacak şartlar, başvuru koşulları ve sınava ilişkin bilgi ile iş talep formu, ajansın internet sitesi ”www.serka.org.tr” ile ajansın faaliyet alanını oluşturan 4 ilin valiliklerinin ”www.kars.gov.tr, www.agri.gov.tr, www.ardahan.gov.tr ve www.igdir.gov.tr” internet adreslerinden görülebilecek.

Merkezi Kars’ta bulunan Serhat Kalkınma Ajansının faaliyet alanlarını Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illeri oluşturuyor. Söz konusu sınavda başarılı olanlar, bu illerden ajansın uygun göreceği yerde çalışmayı kabul edecekler.

Kaynak: AA

serka inşaat adana işçi alımı, kars devlet hastanesi iş başvurusu, karsta personel alımı

Bunlara da göz atın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>