3 BİN DOLAR MAAŞLA MAKYAJ VE GÜZELLİK UZMANI ARANIYOR

553

Zenginlerin vazgeçilmezlerinden olan ve sürekli seyahat ettikleri kruvaziyerlerde çalışmak üzere ingilizce bilen güzellik ve makyaj uzmanları aranıyor. İşe başlayan adaylar 3 bin dolar maaş alacaklar.

Söz konusu personel alımı kapsamında başvuru yapan ve değerlendirmeye alınan adaylar gemilerde hem kurs görecek, hem tatil yapacak hem de çalışma imkanı bulacaklar. Eleman alımı İngiliz Steiner şirketi yapıyor. İngiliz şirket 1500 ve 3000 bin dolar arasında maaş ödenecek iş fırsatı için Türkiye’den güzellik ve makyaj uzmanlarına çağrı yaptı.

Gemilere eleman alımı kapsamında İŞKUR ile iş birliğine gidildi. Bu yıl yaklaşık 500 kişiyi gemilerde görevlendirecek olan şirket, yeni elemanlar için de alımlara başladı. Makyaj, bakım, manikür, pedükür gibi güzellik üzerine konularda eğitim verdikleri eski ve yeni öğrencilerini lüks gemilere gönderecek olan MC Akademi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, zengin turistlerin Türk makyajını ve Türk uzmanların yöntemlerini çok beğendiğini söyledi. Bu yüzden gemilerde özellikle Türk güzellik uzmanlarının tercih edildiğini belirten Koç, yeni alınacak 250 kursiyer için İŞKUR’la birliği yapıldığını ifade etti. Koç, “Bu işbirliği ile ücretsiz meslek edindirme kursları verilecek. Kursiyerlere ihtiyaçları için günlük 15 lira ödenecek. Uzaktan gelenlere de İstanbul’da kalacak yer hazırladık. Sertifikalar 3-6 ayarasında veriliyor. Kursu tamamlayanlardan seçilenler gemilerde görevlendirilecek” dedi.

Adaylarda aranan özellikler şöyle: 21 yaşından büyük olmak. İyi derecede İngilizce bilmek. Güzellik uzmanlığı sertifikasına sahip olmak. En az ilkokul mezunu olmak.

Güzellik uzmanı maaslari, makyöz maaşları, makyaj iş ilanları, güzellik uzmanı maaşı, güzellik uzmanları ne kadar maaş alıyor
Paylaş

2 YORUMLAR

 1. Merhabalar efendim yilarin tecrubesi olan bir uzman ve basarili bir kisiligim var.
  Ingilterede gorev yaptim isficrede ve bu ayin 3 de 03.07.2013 Istanbula donuyorum boyle bir iste gorev almak benim icin zefk.
  Cild Uzmani dalim bunlardir:
  CILT BAKIMI
  CILT TEDAVILER
  RADIYO FREKANS
  MEZOTERAPI
  KEMYASAL PEELING
  AKNE TEDAVI
  ZAYIFLAMA
  LIPOZIT SELULIT
  MASAJ
  VE ESTETIK VE GUZELIK UZERINDE BUTUN CIHAZLARI KULANABILIYORUM.
  yABANCI DILERIM
  INGILISCE
  RUSCA
  BUGARCA
  SLOVENCA
  SRPCA
  MAKEDONCA ARNAUTCA
  TURKCE BU DILER COK IYI
  ORTA SEVIYEDE
  ITALIYANCA VE FRANSISCA
  sIMDIDEN TESEKURLER SIZLERE MESAJIMI OKURSANIS VE BANA DONERSINIS ESEN KALIN EFENDIM

  BIR HAFTA SONRA ISTANBUL TELIM SI OLACAK 00905369930858 VE MAIL makedonya53@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here