free web stats

47 Bin Öğretmen Gerçekten Atanacak Mı?

Seçim çalışmaları başladı başlayalı 47 bin öğretmen ataması bir türlü gündemden düşmedi ve atanmayı bekleyen öğretmen adaylarını bir hayli ümitlendirdi. Ancak gündeme düşmesinin ardından yetkili makamlarca 47 bin öğretmen atamasına ilişkin yeteri kadar resmi açıklamalar yapılmayınca öğretmen adayları da bu durumda mutsuz oldular ve lafta kalacağını düşünmeye başladılar.

Peki 47 bin öğretmen ataması gerçekten yapılacak mı ve bu olacaksa ne zaman yapılacak?

Gündeme düşmesinin ardından resmi bir açıklama gelmediğinden adaylarda hayal kırıklığı yaratan öğretmen atamalarına ilişkin önemli bir açıklama bugünlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Erdoğan yaptığı bir konuşmada 47 bin öğretmen atamasının Ağustos ayında gerçekleştirileceğini söyledi.

Kısaca özetlemek gerekirse 47 bin öğretmen atamasının yapılacağı hemen hemen garanti ancak atamaların seçim sonrasına kaldığı kesin.

47 Bin Öğretmen Gerçekten Atanacak Mı? 2016

recep tayyip erdoğan iş başvurusu

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , ,

Bir Cevap Yazın