web
counter
5 BİN KİŞİYE İŞ – ANATOLIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANKARA | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

5 BİN KİŞİYE İŞ – ANATOLIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANKARA

Ankara’da yeni bir alışveriş merkezi daha açılıyor. Yeni AVM’nin ismi Anatolium ve Alışveriş Vadisi projesinin ilk bölümünü oluşturuyor. Maya Holding ve Ikea yönetim kurulu başkanı yeni alışveriş merkezinin tanıtım toplantısında 3 bin kişiye iş kapısı açılacağını ve Anatolium’un yılda 10 milyon kişi tarafından ziyaret edilmesinin beklendiğini açıkladı.

Yeni proje ile Ankara’nın batısındaki alışveriş yoğunluğunun doğuya çekilmesi amaçlanıyor. Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’nın haziran ayında hizmete açılması bekleniyor. Anatolium’un hemen yanında ise Nata Vega Alışveriş Merkezi kuruluyor. Ortaklaşa yürütülen projeler ve yatırımlarla birlikte söz konusu bölge bir alışveriş bölgesi olacak.

Yeni açılacak AVM’ler birçok kişiye iş sağlayacak

Yakında açılması planlanan alışveriş merkezleri güvenlik görevlisinden, temizlikçilere, satış elemanlarına kadar birçok kişiye iş kapısı olacak. Sadece Anatolium bünyesinde çalıştıracağı 3 bin kişi ile Ankara’da istihdama büyük katkıda bulunacak. Diğer projelerin de hizmete açılmasıyla birlikte daha fazla personel alımı yapılacak ve Ankara’da istihdam artacak.

Anatolium ve Nata Vega Alışveriş Merkezleri toplamda 5 bin kişiye sağlayacaklar.

nata vega is ilanlari, ankara nata vega iş ilanları

Bunlara da göz atın

3 Comments

 1. mehmet

  05 Nisan 2011 Salı at 18:03

  iş aryorumm askerlıgımı yaptımm ankarada ıkamet edıyorum 1989 dogumluyum

 2. mehtap

  20 Haziran 2011 Pazartesi at 19:22

  selamın aleykum Öncelikle merhabalar benim özel güvenlik kimlik kartım bulunmakda silahsız 27 yasındayım 1/70 boyundayım iş arıyorum (b) sınıfı ehlıyetim var ilgilenmenizi rica edıyorum şimdiden teşekürler .

 3. hilal

  02 Temmuz 2011 Cumartesi at 17:44

  ankara yenimahallede ikamet ediyorum. 20 yaşındayım. iş arıyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>