web
counter
6 Bin İşçi ve Eleman Alımı Yapılacak, 400 Milyon Dolarlık İnşaat Projesi | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

6 Bin İşçi ve Eleman Alımı Yapılacak, 400 Milyon Dolarlık İnşaat Projesi

Erzurum Palandöken’e çok büyük bir yatırım geliyor. Bu yatırımla Palandöken bir ticaret ve turizm bölgesine dönüşecek ve toplamda 6 bin kişi iş sahibi olacak.

Palandöken’e bu yatırımın yapılmasındaki etken ise Universiade 2011 Kış Oyunları. Kış oyunlarına gelecek ziyaretçileri memnun etmek için şehir baştan aşağı elden geçirildi ve yenilendi. Bölgeye yapılan yatırım 400 milyon doları buldu. Şu anda Palandöken 32 bin kişinin kayak yapabileceği ve toplamda 6 bin kişinin istihdam edileceği bir kapasiteye ulaştı. Büyük oteller dolmuş durumda, küçük otellerde ise odaların geceliği 450 euroya kadar çıkmış bulunuyor.

Şehir merkezine Cemal Gürsel Arena Stadı, 2 bin kişilik ve 500 kişilik iki ayrı buz pateni salonu, 3 bin seyirci kapasiteli buz hokeyi salonu, körling (curling) salonu ve kayakla atlama kuleleri inşa edilirken, Palandöken’in Hınız Boğazı bölgesine dörder kişilik 3 yeni telesiyej, suni kar sistemleri ve kar parkları kuruldu.

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. ali demir

    02 Kasım 2012 Cuma at 16:26

    basra veya kerbela da çalışabiliriz demirci ekibim var arapça biliyorum tel..05442508110

  2. ümmet zabit

    20 Ocak 2015 Salı at 17:36

    rusyada çalışırız ekibim var alçıpan ustasıyım rusça iyi biliyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>