Afganistan ve Cezayir Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımları Artıyor

267

İnşaat sektörü istihdam verilerine bakıldığında yurtdışı iş ilanlarındaki artış yaşandığını ifade eden Yusuf Azoz, özellikle Afganistan ve Cezayir gibi pazarlarda geçen yıla göre önemli istihdam artışı gözlendiğini söyledi.

Azoz, “Afganistan’da mühendislik, mimarlık, muhasebe, teknik eleman, hizmet ve kalite en çok eleman aranan iş alanları olurken, inşaat mühendisi, elektrik şantiye şefi, saha mühendisi, depo sorumlusu, elektrik mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, kalite kontrol mühendisi, kepçe operatörü, makine mühendisi gibi pozisyonlar da ilk sıralarda yerini aldı” dedi.

Yusuf Azoz: “Cezayir de ise en çok eleman aranan iş alanı mühendislik ve mimarlık olurken, Ydizayn şefi, endüstri mühendisi, kalite kontrol elemanı, mali ler müdürü, mimar, saha mühendisi, teknik asistan ve yapım müdürü pozisyonlarında eleman ihtiyacı olduğu görüldü.”

cezayir işçi alımı

15 YORUMLAR

 1. Merhaba efendim,

  Ben Deniz BARDAK,34 yaşındayım Sağlık Memuruyum,özel şirketlerde çalıştım.Bundan böyle hem maddi hem manevi yönden yurt dışında çalışmak istiyorum.

  Gerğinin yapılmasını arz ederim.

  Saygılarımla.

  Tel:05425519213

  ESKİŞEHİR

 2. 27 yıl deneyimlı loder yükleyici operatörüyüm b g loder ehlıyetim var 8 yıl yurtdışında loder opr olarak çalıştım yurtdışı tercihimdir sağlık sorunum yok gsm 0543 4516353

 3. 15 01 1983 ANTALYA DOĞUMLUYUM.almanca ingilizce ve biraz arbca biliyorum. e sınıfı ehliyetim var ne iş olduğu önemli değil. bekarım ve seyahat engelim de yok. ülke farketmez. ALLAH A EMANET OLUN. SAYGI VE SELAM İLE.

 4. 15 01 1983 ANTALYA DOĞUMLUYUM.almanca ingilizce ve biraz arbca biliyorum. e sınıfı ehliyetim var ne iş olduğu önemli değil. bekarım ve seyahat engelim de yok. ülke farketmez. ALLAH A EMANET OLUN. SAYGI VE SELAM İLE.05338141609

 5. ben ali çamlı tarsusta ikamet etiyorum çelikçiyim en son ıraktaydım enkata formenlik yaptım bu işi 1986 beri bu işi yapıyorum yurt dışınta çalışmak istiyorum çelik montaç imalat ve poreşe biliyorum çalıştım firmalar enka ekon sintek baran gama bakımsan aş ırakta çelik montaç işi bitirtim saygılarımla arz ederim TARSUS MERSİN TL NO 05380475044

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here