web
counter
Ahlat Sydv Sözleşmeli Personel Memur Alımı İş Başvurusu | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Ahlat Sydv Sözleşmeli Personel Memur Alımı İş Başvurusu

Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı – Ahlat SYDV eleman ve personel alımları kapsamında bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Buna göre söz konusu sözleşmeli alımı çerçevesinde 3 personel alımı yapılacak.

Ahlat SYDV personel alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını en geç 27 Eylül 2012 mesai bitimine kadar yapmalılar.

Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı‘nın (SYDV), 3 personel alacağı duyuruldu.

Ahlat Kaymakamlığı’nın resmi sitesinden yapılan duyuruda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu’nun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 nolu kararıyla yayımlanan 2012/12 ve 2012/14 ve 3 sayılı kararları gereğince, Ahlat Kaymakamlığı SYDV Başkanlığı’nda görev yapmak üzere, sosyal inceleme görevlisi olarak, 3 personel alımı yapılacağı bildirildi.

4 yıllık fakülte mezunları arasından yapılacak sözlü sınavla alınacak personel için, 27 Eylül 2012 tarihinin son müracaat tarihi olduğu, sınavınsa 28 Eylül 2012 tarihinde yapılacağı duyuruldu.

Kaynak: AA

Bunlara da göz atın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>