Akbank Güvenlik Görevlisi Eleman Personel Alımı, İş Başvurusu

467

Akbank eleman ve personel alımları kapsamında İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet gösteren banka şubeleri için güvenlik görevlisi elaman alımı yapmaktadır.

Buna göre söz konusu güvenlik görevlisi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranan özellikler aşağıda yer alıyor.

Akbank Güvenlik Görevlisi iş ilanına gerekli özellikleri taşıyan tecrübeli veya tecrübesiz adaylar iş başvurusunda bulunabilirler.

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı | Genel Nitelikler

1985 ve sonrası doğumlu,
İstanbul’da ikamet eden,
Silahlı ÖGG belgesine sahip,
En az lise mezunu,
TC vatandaşı,
Erkek adaylar için askerliğini fiilen tamamlamış.

Akbank Güvenlik Görevlisi

Akbank kadrosunda şubelerde görevlendirilmek üzere “Güvenlik Görevlisi” arıyor.

Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı

Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Cinsiyet: Erkek

Akbank İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Akbank’ın söz konusu güvenlik görevlisi alımı iş ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını Kariyer.net üzerinde iş başvuru formu doldurarak gerçekleştirebilirler.

akbank guvenlik alimi, akbank güvenlik görevlisi maaşları, akbank guvenlik is basvurusu, akbank guvenlik başvurusu, akbank guvenlik gorevlisi alimi

8 YORUMLAR

 1. 26/11/1984 dogumlu olup 173cm boyunda kılom 74 olup baknızın acmıs oldugu guvenlık gorelısı olrak calısmak ısterım.Yasım buyuk ola bılır ama yasımı gostermıyorum gorevıme laikıyla yerine getirecegimi düşünüyorum silahlı güvenlik belgem vardır B sınıfı ehliyetim vardır,tlf:05436286161 gereginin yapılmasını arz ederim..

 2. 01 02 1982 adıyaman merkez doğumluyum 8 yılık silahlı ö.g.g siyim boy 1.80 kilo 80 b sınıfı ehliyetim var iş tecrübesi sırası ile çerkezköy belediyesi 3 yıl topkapı sarayı müzesi 1 yıl yıldız sarayı müzesi 2 yıl güvenlik amiri şu andada istanbul il kültür turizm müdürlüğünde çalışmya devam etmekteyim adıyaman ve çevre ilerinde ak banktaki bi şubenizde çalışmak istiyorum tlf 0530 150 61 22

 3. 1974 kırıkkale doğumluyum, boy 1,78 kilo 78 lise mezunuyum, 11 yıl TSK bünyesinde szleşmeli uzm çvş. olarak komondo birliklerinde sayısız operasyonlara katıldım.malisef operasyonlarda geçirdigim bir kaza sonucu bel fıtıgından ameliyat oldum ve tsk bünyesinden malulen emkli oldum saglık durumum şuanda çok iyi ve bünyenizde silahlı güvenlik olarak çalışmak istiyorum. arz ederim.

 4. 14.09.1987 dogumluyum ıstanbulda ıkametgah etmekteyım lıze mezunuyum guvenlık tecrubem var bankanız bunyesınde çalışmak ısterım aranan nıtelıklerın hepsı mevcuttur. numaram: 0546 487 55 84

 5. merhaba ben mesut unlu 1987 tarıhınde ordu unyede dogdum ordu ve ılcelerınde guvenlık gorevlısı olarak calışmak ıstıyorum. 1.75 boyundayım
  sılahlı ozel guvenlık sertıfıkam var askerlık gorevımı ıfa ettım.
  geregını bılgılerınıze rıca ederım
  tel:0546 682 69 73

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here