Albaraka Bank Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

176

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Albaraka Bank Personel – Eleman Alımı 2012
Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Temel Hazıroğlu, 30 Eylül 2011itibariyle 293 kişiye istihdam sağladıklarını belirterek, böylece toplam istihdamın 2468 kişiye çıktığını kaydetti. 2011 yılında 11 şube açarak toplam 120 şubeye çıktıklarını söyleyen Hazıroğlu, “2012 yılında 140 şubeye çıkmayı ve 300 personel almayı hedefliyoruz” dedi.

Albaraka Bank İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Albaraka Bank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirler.

Paylaş

6 YORUMLAR

  1. üniversite mezunu degilim şansımı denemek istedim sizinle çalışmak isterim açıklise okuyorum b ehliyetim güvenlik sertifikam var.bilgisayar sertifikam var .1978.dogumluyum 5yıllık eczane kalfasıyım şansımı denemek istadim tüm kurumlar kpss soruyor ilgilerinize teşekür ederim

  2. Hem uzun hem güzel bir ortam hem dolgun ücret için bankasınıza başvuruda bulunmak istiyorum.Güvenlik sertifikam olup 7 yıllık silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum İşsiz değilim ama çalıştığım firma taşerona geçip uzun vadede önümü göremiyorum.Bu yüzden başvuruda bulunmak istiyorum

  3. İYİ ÇALIŞMALAR,
    SUZAN MÜTEVELLİOĞLU.2YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM. DAHA ÖNCE YAŞAR HOLDİNG BOYA KİMYA GRUBUNDA 2001/2008 YILLARI ARASINDA ÇALIŞTIM. YOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINDA ÇALIŞMAYI ÇOK İYİ BİLEN, SEVEN BİR KİŞİYİM.SİZİNLE ÇALIŞAYI ÇOK İSTER BİLGİLERİNİZİ RİCA EDERİM….

  4. Öncelikle bizlere böylesine güzel imkanlar sağladığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.1989 Kadıköy doğumluyum.İstanbul kadıköy gözepe de ikamet etmekteyim.Askerlik hizmetimi siirt pervari doğanca üs bölgesinde tim çavuşu olarak tamamladım.Şuanda başka bir banka bünyesinde güvenlik görevlisi olarak devam etmekteyim.Maaş yetersiz bu nedenle çıkmaya karar verdim.Arzu ederseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.SAYGILARIMLA

  5. merhaba ben esra.29.08.1985 istanbul doğumluyum.2 yıllık işletme mezunuyum.şuan açıköğretim 3sınıf öğrencisiyim.bilgisayar ve yönetici asistanlığı sertifikam var.muhasebe konusunda 2 yıllık iş tecrübesine sahibim. sizinle çalışmak istiyorum.ilginize teşekkürler

  6. 19.11.1977 doğumluyum . anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum.5 yıldır özel güvenlik sektöründe güvenlik amiri olarak calışıyorum askerliğimi jandarma komando asteğmen olarak yaptım. bankanızda güvenlik görevlisi olarak calışmak istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here