web
counter
Avea İş Başvurusu Avea Eleman Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Avea İş Başvurusu Avea Eleman Alımı

Türkiye’nin 3 büyük gsm operatöründen biri olan Avea personel ve eleman alımı kapsamında binlerce kişiye iş imkanı sunarken günümüz itibariyle bünyesinde yaklaşık olarak 3 bin kişi çalıştırıyor. Yükleniciler, bayiler, alt bayiler ve tedarikçiler de buna eklenince Avea toplamda 35 bin kişiye iş imkanı sunan Türkiye’nin önemli kurumlarından biri.

Avea ihtiyaçlar doğrultusunda yeni personel ve eleman alımları gerçekleştirmeye, dinamik, değime ve öğrenmeye açık yapısıyla geleceğe emin adımlarla yürümeye ve yeni iş olanakları sağlamaya devam ediyor.

Avea Personel ve Eleman Alımı / Adaylarda Aranan Özellikler
Avea iş başvurusunda bulunacak olan adaylarda herşeyden once pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerini arıyor. Bunun yanında personel ve eleman alımı kapsamında Avea’ya iş başvurusu yapmayı planlayan adaylar şu genel niteliklere sahip olmalılar: müşteri odaklılık, etkili iletişim kurma, yaratıcılık & yenilikçilik, değişime açık olma, sonuç & çözüm odaklılık, sürekli öğrenme & gelişim, takım çalışması, planlama & organizasyon.

Avea Personel ve Eleman İşe Alım Süreci
Avea’ya iş başvurusunda bulunan adaylar başvuruları arasından kriterlere uygun olanlar seçildikten sonra söz konusu adaylar değerlendirme sürecine alınır. Değerlendirmeler için farklı araçlar kullanılmakta olup Bu araçlar görevin gerekliliklerine göre belirlenmekte olup pozisyonlar için farklılık gösterebilir. Sayısal ve sözel becerileri ölçen yetenek testleri, rol oyunları, vaka çalışmaları ve sunumlar bu araçlar arasında yer alır.

Avea İş İlanları / İş Başvurusu / İş Başvuru Formu
Personel ve eleman alımı çerçevesinde Avea’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Avea web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formunu doldurarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Burada genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi diğer Avea iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.

şahinbey beldiysi işi alımı

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. Aykut

    14 Eylül 2012 Cuma at 04:06

    personel ve eleman alımlarında beni de değerlendirirseniz çok sevinirim, daha önce birkaç mağazada satış temsilcisi olarak çalıştım, benden eleman olarak menun kalacağınıza emin olabilrsnz

  2. halil

    13 Kasım 2012 Salı at 14:19

    mersinliyim mersin çevre köylerini filan iii bilirim bazı köylerde aveya çekmiyo tanıdıgım köyler oralar 3 yıl ödeme merkezi çalıştırdım telfonculuk yaptım tecrübem var kurlacakı olan baz istasyonlarınzda yardımıcı olurum işimi yaparım b sınıf ehliyetimde var..5442701931

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>