web
counter
Avea Personel ve Eleman Alımı 2012 – 1000 Kişilik Personel Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Avea Personel ve Eleman Alımı 2012 – 1000 Kişilik Personel Alımı

Türkiye’nin önde gelen 3 büyük Gsm operatöründen olan Avea 2012 yılında 1000 kişilik eleman ve personel alımı gerçekleştirmeyi planlıyor. Avea 3000 kişilik mevcut çalışan kadrosunda genişletmeye giderek 2012 yılında 500 çağrı merkezi eleman alımı, 500 de  pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim alanlarında görevlendirmek üzere eleman ve personel alımı yapacak.

Avea’da gençlere staj imkanı – AveaMasters
Mobil iletişim sistemleri, dijital pazarlama başta olmak üzere GSM ve bilişimsektörlerinde kendini geliştirmek isteyenüniversite öğrencilerine destek olmak, onlara istihdam ve staj imkanı sağlamak amacıyla Avea Kırmızı Kuşak’ı başlatan Avea,2012’de bu programını yeniledi. AveaMasters adını alan programla gençleri daha kapsamlı bir eğitim ve deneyim sürecinin beklediğini dile getiren Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, beş yılda 550 gence staj, 131’ine de çalışmafırsatı sunduklarını belirtiyor. Geçen yıl toplam 12 bin başvuru aldıklarını söyleyen Aydın, her yıl gençlerden aldıkları geri bildirimlerle hem şirketi hem de uygulamalarını revize ettiklerini vurguluyor. Gençlerin fikirlerine önem verdiklerinin altını çizen Aydın, AveaMasters sayesinde yetenekli ve başarılı gençlerle tanışmaktan ve onları istihdam etmekten memnun olduklarını dile getiriyor. “Bu program sonunda her yıl 80 öğrenciyi stajyer, 30’unu da çalışan olarak kadromuza katıyoruz” diyen Aydın, bu sayıların öğrencilerin yeteneklerine göre artabileceğinin de sinyalini veriyor.

Avea 2012 Eleman ve Personel Alımı
AveaMasters dışında üç bin kişilik mevcut çalışan kadrosunu 2012’degenişletmeye devam edeceklerini söyleyen Bahattin Aydın, 500 kişiyi çağrı merkezlerine, 500’ü de pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim gibi şirketin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere toplam bin kişiyi istihdam edeceklerini belirtiyor. Şirkette kurumiçi atama yöntemini de uyguladıklarını ifade eden Aydın, yeni bir pozisyon açıldığında ilk önce kendi çalışanlarının haberdar edildiğini vurguluyor.

Avea İnsan Kaynakları, Avea İş Başvurusu
Avea’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Avea internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları’na ulaşabilir, e alım sürecini inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

avea çağrı merkezi iş ilanları

Bunlara da göz atın

6 Comments

 1. DUYGU ÇALIK

  17 Ocak 2012 Salı at 13:36

  Muhasebe ön lisans mezunuyum.Sizlerle çalışmak istiyorum.

 2. meral keskin

  18 Ocak 2012 Çarşamba at 12:36

  Bankacılık ve Sigortacılık Mezunuyum ayrıca İşletme 3. sınıf öğrencisiyim.Sizler gibi Büyük Başarılı bir Firma ile çalışmak istiyorum.Şimdiden Teşekkürler…

 3. DERYA GENCER

  20 Ocak 2012 Cuma at 21:35

  07.07.1990 doğumluyum.Ankara da yaşıyorum.Konya Selçuk Üniversitesi elektronik haberleşme mezunuyum.bölgesel bir kanalda staj yaptım.Şuan türk telekom ve avea bayiliğinde aktivasyoncu olarak çalışıyorum.Tamemen avea ailesine katılmak istiyorum.

 4. YASEMİN TATLISU

  05 Mart 2012 Pazartesi at 19:32

  1989 istanbul doğumluyum lise mezunuyum halkla ilişkiler eğitimi aldım diksiyonum çok düzgün kendime güveniyorum sizlerle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler

 5. mehmet naim

  13 Mayıs 2012 Pazar at 15:35

  Lise mezunuyum 6 aylık çağrı merkezi kursunu gördüm. Sizin gibi büyümekte olan bir şirketle çalışmaktan gurur duyarım başarılarınızın devamını dilerim. Şimdiden teşekkürler.

 6. sultan

  24 Ağustos 2012 Cuma at 20:58

  ben cılt bakımı veguzellık uzmanlıgı bölumunden mezunum ama satış egitımımı bonus akademiden aldım siinle tanısmak isterim teşekkürler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>