web
counter
AvivaSA Emeklilik Personel Alımı 2012 – Finansal Danışmanlar Alınacak | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

AvivaSA Emeklilik Personel Alımı 2012 – Finansal Danışmanlar Alınacak

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2012 yılında direk satış kadrosuna 500 yeni finansal danışman alacak.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2012 yılında da kadrosunu genişletmeye devam edeceğini açıkladı. Bu kapsamda direkt satış kadrosu için 500 finansal danışmanı istihdam edeceğini söyleyen şirket yetkilileri, 2012 yılında daha genç ve dinamik olmayı hedeflediklerini bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre “İşe alınacak 500 kişi ile AvivaSA, en büyük satış kadrosuna sahip bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olmaya devam edecek” denildi. Şirket, iş başvurusunda bulunacak adayları, temel yetkinlikler konusunda mülakata alacak.

Satış kadroları için bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde uygun meslek yüksek okulu bölümleri ya da lisans mezunu olan kişiler tercih edilecek. Açıklamada, adaylarda ayrıca araştırmacı, ikna ve iletişim becerileri yüksek, empati yeteneği gelişmiş olma özelliklerinin de aranacağı belirtiliyor.

i?kurogm05 20 2014i??ial?m?

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. abdurrahim balica

    15 Ocak 2012 Pazar at 02:22

    ben 2011 harran üniversitesi büro yönetimi ve sekreterlık mevzunuyum kpss puanın 67 bilgisayar sertifikam var

  2. gülbahar orhan

    15 Ocak 2012 Pazar at 13:06

    sosyoloji fakültesini okuyorum sosyolog ve pskolog olarak mezun olacam daha önce çalıştığım yerlerde bu iş üzeri olduğu için tecrübelerim var

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>