web
counter
AYDINLI GRUP PERSONEL ALIMI – 250 KİŞİ | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

AYDINLI GRUP PERSONEL ALIMI – 250 KİŞİ

Şu anda bünyesinde satış kadrosu dahilinde toplam bin 200 kişi görev yapıyor. 2010’da bu departmanda görev yapmak üzere 350 kişiyi e alan Aydınlı Grup, bu yıl yaklaşık 250 kişiyi daha işe almayı planlıyor. Aydınlı Grup’ta satış kadroları perakende ve toptan satış kanalında hizmet veriyor. Perakendede mağazacılık tarafında satış danışmanı, uzman satış danışmanı, rehber satış danışmanı, kasa sorumlusu, mağaza II. müdürü, mağaza I. müdürü gibi görevler var.

Satış danışmanlığı kademesindeki her çalışan satış yapmaktan, müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumaktan, mağaza düzeninden sorumlu… Rehber satış danışmanı olarak görev yapanlar öncelikle yeni başlayan ve mevcut ekibe oryantasyon, satış ilkeleri gibi temel eğitimleri veriyor. Mağaza I. ve II. müdürü ise mağazanın genel yönetiminden sorumlu.

İşe alınacak adaylarda olmazsa olmaz denen temel özelliklerin olmasına dikkat ediliyoruz. Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan bunları, demokratik yaklaşım, azimli, erdemli, akil olmak olarak sıralıyor. Satış ekiplerinin performansları ve başarıları doğrultusunda terfi hak ettiğine değinin Özkan, “Bunun için pozisyon bazında kıdem yıllarını doldurduktan sonra terfi sınavlarına girip başarılı olmaları halinde üst pozisyona terfi gerçekleştiriyoruz” diyor.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. aykut

    30 Mart 2011 Çarşamba at 10:29

    Ben aykut ARTUÇ Gümüşhane/kelkit 1989 doğumluyum.
    ASKERLİK GÖREVİ ANKARA ÇANKAYA K.K.K TAMAMLADIM.
    En önemli prensibim başladığım işi bitirmektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>