Bank Asya, Bank Pozitif, A-Bank, Banka Personel Alımı, Banka İş Başvurusu

191

Bank Asya, Bank Pozitif ve A Bank’ a iş internet üzerinden iş başvurusu yapabilir, siz de banka personeli olarak çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bankaların personelde aradığı niteliklere sahip olmanız ve çalışmak istediğinizi bankayı belli bir ölçüde tanımanız. Dolayısı ile iş başvurusu yapmadan söz konusu bankayı tanımaya ve personel olarak çalıştıracağı kişide aradığı nitelikleri öğrenmeye çalışın.

BANK ASYA

Bank Asya, sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olmak gayesiyle 1996 yılında başladığı yolculuğunda, Bankamız misyon ve vizyonunu her yönüyle benimseyen, amaca ulaşmada üstün gayretleriyle katkı sağlayan personelinin bu başarıda en önemli unsur olduğunun bilinciyle hareket eden bir kuruluştur. Yaş ortalaması düşük olmakla birlikte bankacılık tecrübesi ve felsefesiyle sektörde iyi bir personel yapısına sahip olan Bankamızda, çalışanlarımızın çoğunluğunu üniversite mezunları oluşturmaktadır.

 

BANK POZİTİF

BankPozitif’te “İnsan” Unsuru
Çalışanlarımıza iş tatmini/zenginliği sağlamayı, sorumluluk ve inisiyatif vermeyi, başarılı kişileri ortaya çıkararak desteklemeyi, çalışanlarımıza başarıyı ve kişilerin potansiyelini ön planda tutan kazanç paketi sağlamayı ve rahat çalışma ortamını destekleyen hizmetler sunmayı amaç edindik. Bu sebeple, BankPozitif’te “insan” unsuru bizim için kritiktir. BankPozitif’te her yöneticinin bir “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olarak “iyi yönetme”sini ve bu amaçla “yönetimsel” ve “kişisel” becerilerde gelişimini yakından takip etmekte ve desteklemekteyiz.

Bankamızda birlikte çalıştığımız kişileri özenle belirlediğimizden, tüm çalışanlarımız Banka’nın değerlerine ve genel davranış kurallarına uyum gösterir, özverili çalışır, gelişim potansiyelinin farkındadır ve bu doğrultuda harekete geçer, kişisel olarak Bankamıza katkı sağlamayı hedefler. Bu değerlere ve özelliklere sahip olan çalışanlarımızın Bankamızda uzun yıllar çalışmasını; Bankamız ve çalışanımız arasında “bağlılık” kurulmasını istemekte ve desteklemekteyiz. Bu doğrultuda bahsedilen özellik ve değerlere sahip kişileri aramıza katılmaya davet ediyoruz.

A BANK

Çalışma Ortamı
Yaşamımızın önemli bir bölümünü yerinde geçirdiğimiz dikkate alındığında çalışma ortamının kişinin çalışma verimini ne kadar etkilediği net olarak gözükmektedir.  ABank bu bilinçle hareket ederek, çalışanlarına en iyi ortamı sağlamaya özen gösterir. ABank insana önem veren, çalışana kapısını her zaman açık tutan yönetim tarzı ile gurur duymaktadır. Her ABank’lı, bankamızın en tepe noktalarındaki yöneticilerine bile rahatlıkla ulaşabileceğini bilir. Katı bir hiyerarşik yapı içinde çalışmak yerine, görevin en iyi şekilde yapılmasını bekleyen ve elemanlarıyla ekip halinde çalışmayı  prensip edinen bir yönetici kadrosu ile çalışmanın huzur ve mutluluğunu yaşar. Çalışanlarımızı ilgilendiren tüm uygulamalar hakkında bilgilendirme APORTAL aracılığıyla Intranet üzerinden yapılır. Tüm çalışanlar APORTAL’den faydalanarak prosedür ve talimatlara ulaşabilir, önerilerini İnsan Kaynakları ve Kalite Güvence Bölümüne iletebilirler. Çalışan önerileri incelenerek uygun olanlar uygulamaya alınmaktadır.

4 YORUMLAR

  1. 1983 doğumluyum işletme finansman bölümü mezunuyum(lisans) muhasebeci yanında staj gördüm bilgisayar operatörlüğü ve işletmeciliği sertifikam,işkur onaylı web tasarım sertifikam var.İngilizcem şimdilik iyi ama kursum devam etmekte uygun görürseniz bankanızda çalışmak istiyorum.

  2. lise mezunuyum e sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam var operatörlük sertifikam var kalorifer ateşçiliği sertifikam var şuan muhasebecilik yapıyorum bankanızda çalışmak istiyorum evliyim seyahat sorunum yok halkla iyi ilişki kuran biriyim saygılarımla 05337701683

  3. merhaba ümraniye de oturuyorum. 23 yaşında lise mezunuyum resmi kurumda bil.muhasebe personeli olarak çalıştım. gayrimenkul değerleme alanında ve operasyon olarak iş deneyimim var.
    işyazılım-eta-datasoft-word-excell programları ve bilgisayarı çok iyi derecede bilmekteyim. sizinle çalışmak isterim. saygılarımla
    0543 657 02 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here