web
counter
Bank Asya Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Bank Asya Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Bank Asya Personel – Eleman Alımı 2012
Bank Asya İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Birim Müdürü Erdoğan Kılıç, 2011 yılı Ocak ayından bu yana personel sayılarının 215 kişi artış gösterdiğini belirterek, toplam istihdamlarının 4.400’e ulaştığını kaydetti. Kılıç, “2011 yılında 26 şubemizi hizmete geçirdik. Toplamda 60 ilde 201 şubemizde hizmet veriyoruz. 2012 yılında da büyümeye odaklanıyoruz. 2012 yılı için 25-30 şube daha açarak 250-300 yeni personel istihdam edeceğimizi öngörüyoruz” dedi.

Bank Asya İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Bank Asya’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi internet sitesinde insan kaynakları üzerinden gerçekleştirebilirler.

Bunlara da göz atın

5 Comments

 1. soner avcı

  07 Aralık 2011 Çarşamba at 14:42

  Selamlar. Ben Erciyes Üniversitesi Kayseri .M.Y.O Pazarlama Bölümü mezunuyum 30Yaşındayım. evli ve iki çocuk babasıyım işe herkesten çok ihtiyacım var beni alırsanız sevinirim…Teşekkürler

 2. Mehmet Tekin

  17 Ocak 2012 Salı at 14:37

  Merhabalar. Ben Konya Selçuk Üniversitesi Mes.Yük.Okulu Makine Resim Konst. mezunuyum, 26 yaşındayım, mesleğimin kıymetini bilmedikleri için özel silahlı güvenlik sertifikam var vede bankanızda güvenlik görevlisi olmak istiyorum. Teşekkür Ederim.

 3. aytaç

  07 Eylül 2012 Cuma at 14:54

  merhaba ismim aytaç açık öğretim fakültesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım ziraat bankası yatırım bölümünde staj yaptım silahlı özel güvenlik kimlık kartına sahıbım 1,78 boyundayım duzgun fızıgım ve halkla ilişkilerde çesitli kurs ve seminerlere katıldım insanlarla her sekılde iletişim kurma yetenegım vardır acıl iş arıyorum güvenlik pozisyonunda saygılarımla arz ederım

 4. kamuran

  06 Ekim 2012 Cumartesi at 12:34

  çalışmak istiyorum…

 5. şeyma

  08 Kasım 2012 Perşembe at 11:37

  işletme önlisans mezunuyum bende calışmak istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>