Bank Asya Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

236

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Bank Asya Personel – Eleman Alımı 2012
Bank Asya İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Birim Müdürü Erdoğan Kılıç, 2011 yılı Ocak ayından bu yana personel sayılarının 215 kişi artış gösterdiğini belirterek, toplam istihdamlarının 4.400’e ulaştığını kaydetti. Kılıç, “2011 yılında 26 şubemizi hizmete geçirdik. Toplamda 60 ilde 201 şubemizde hizmet veriyoruz. 2012 yılında da büyümeye odaklanıyoruz. 2012 yılı için 25-30 şube daha açarak 250-300 yeni personel istihdam edeceğimizi öngörüyoruz” dedi.

Bank Asya İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Bank Asya’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi internet sitesinde insan kaynakları üzerinden gerçekleştirebilirler.

5 YORUMLAR

  1. Selamlar. Ben Erciyes Üniversitesi Kayseri .M.Y.O Pazarlama Bölümü mezunuyum 30Yaşındayım. evli ve iki çocuk babasıyım işe herkesten çok ihtiyacım var beni alırsanız sevinirim…Teşekkürler

  2. Merhabalar. Ben Konya Selçuk Üniversitesi Mes.Yük.Okulu Makine Resim Konst. mezunuyum, 26 yaşındayım, mesleğimin kıymetini bilmedikleri için özel silahlı güvenlik sertifikam var vede bankanızda güvenlik görevlisi olmak istiyorum. Teşekkür Ederim.

  3. merhaba ismim aytaç açık öğretim fakültesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım ziraat bankası yatırım bölümünde staj yaptım silahlı özel güvenlik kimlık kartına sahıbım 1,78 boyundayım duzgun fızıgım ve halkla ilişkilerde çesitli kurs ve seminerlere katıldım insanlarla her sekılde iletişim kurma yetenegım vardır acıl iş arıyorum güvenlik pozisyonunda saygılarımla arz ederım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here