BANKA PERSONEL ALIMLARI VE BANKA İŞ BAŞVURULARI

501

Bir bankada çalışmak bankaların çalışma ortamları ve sunduğu imkanlar doğrultusunda birçok kişinin hayali. Bankalarda çalışmak isteyen adaylar banka personel alımı ve banka iş başvuru haberlerini ilgiyle araştırıyor, takip ediyorlar. Banka personel alımları ve banka iş başvuruları ile ilgili olarak birçok internet sitesinde bilgi bulunuyor. Fakat bu bilgilerin değeri amacına uygun içerik yayınlamayan siteler tarafından öldürülüyor ve bu durum da banka personel alımlarını takip eden, bu konuda bilgi almak isteyen adayların zaman kaybetmesine neden oluyor.

Banka iş başvurusunda bulunurken:

Türkiye’de onlarca banka bulunuyor ve söz konusu bankalar binler kişiye iş sağlıyor. Türk bankacılık sektörü oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğu için bankalar çalışanlarına güzel imkanlar sunabiliyorlar.

İlgilendiğiniz bankaya iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken şey, söz konusu bankanın İnsan Kaynakları’na ulaşmak ve banka iş başvuru formunu doldurarak bankaya iş başvurusunda bulunmak. Türkiye çapındaki bankaları sıralayacak olursak.

Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Bank Asya, Denizbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Kuveyt Türk, ING Bank, Fortis Bank, HSBC Bank, Şekerbank, Tekstilbank, Türkiye Finans, Turkish Bank, Ziraat Bankası, Millenium Bank, CitiBank, Eurobank Tekfen, Bank Pozitif, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Albaraka Türk

Yukarıda adı geçen bankaların her birinin internet siteleri üzerinden ulaşabileceğiniz bir insan kaynakları departmanı mevcut.

13 YORUMLAR

 1. bankada çalşmak istiyorum ama torpilim ve tanıdığım yok yardım edin yaşım tam otuz ve bu işe fiziğim ve aklım -ayrıca bitirdiğim kamu yönetimi dalı çok uygun

 2. İLERİ DÜZEYDE İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR BECERİMİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.BU YÜZDEN BANKADA ÇALIŞMAYI İSTİYORUM.GEREKLİ OLAN TÜM HIRSIN BENDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. LÜTFEN YARDIM EDİN.TEŞEKKÜRLER……SAYGILARIMLA…..

 3. hayırlı günler ben özel güvenlik görevlisiyim d sınıfı ehliyetim ve bilgisayar sertifikam var ailenize katılıp sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız şeref duyarım.

 4. istanbul teknik bilimler üniversitesi çocuk gelişimi mezunuyum.Okul öncesi öğretmenlik yapmaktayım.Bankanızda çalışanların çocukları için kreşiniz varsa orda görevlendirilebilirmiyim.Ayrıca bankanızda memur olarak görevlendirilmek istiyorum.Yaşm 23,

 5. Merhabalar,
  7 yildir hollandada bankada calismaktayim ve turkiyeye temelli donmek istiyorum. Turkiyede bankalardan birinde is bulabilirsem kesin donus yapmak isterim. Yasim 35
  Saygilar,
  Filiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here