free web stats

Bosch Almanya'da 2 Bin Personel Alımı Yapacak

Bosch bu yıl içerisinde Almanya’da 2 bin kişilik personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan son personel alımıyla birlikte toplam personel sayısı 121 bine ulaşacak.

Şirketin personel müdürü Christoph Kübel’in Alman basınında yer alan açıklamalarına göre, Almanya’da 2 bin kişiyi daha e alacak şirket, böylece yıl sonuna kadar yurt içinde çalışanların sayısını 121 bine yükselecek.

Bosch’un dünya çapında çalışanlarının sayısının bu yılın sonuna kadar 302 bin 500’den yaklaşık 315 bine yükseleceği, geçen yıl 51,5 milyar avroyla rekor ciroya ulaşan Bosch’un bu yılki cirosunun da yüzde 3 ila 5 arasında daha fazla olacağı belirtildi.

Bosch Almanya'da 2 Bin Personel Alımı Yapacak 2016

almanyada is ilanlari 2014, bosch almanya fabrikası, almanya fabrika iş ilanları, almanya işçi alımı 2017, Almanyada fabrikalar iş arama

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

Bir Cevap Yazın