web
counter
Çağrı Merkezi Eleman ve Personel Alımları – 1500 Eleman Alacak | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Çağrı Merkezi Eleman ve Personel Alımları – 1500 Eleman Alacak

Türkiye’nin çağrı merkezi alanında önemli isimlerinden biri olan CMC personel alımları kapsamında çağrı merkezlerinde çalıştırmak üzere yeni eleman alımları yapacak. Buna göre söz konusu çağrı merkezi eleman alımlarının sayısı yeni yatırımlar kapsamında 1500 kişiyi bulacak.

Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi Eleman Alımı – 1500 Eleman Alınacak
Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, Anadolu’daki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Şirket, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırımla açacağı çağrı merkezinde bin 500 Şanlıurfalı genci istihdam etmeyi planlıyor. CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanı sıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı yeşil bina olarak tasarlanıyor.

Malatya CMC Çağrı Merkezinde 1500 Eleman Çalışıyor
CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı,”Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da bin 500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş imkanlarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik imkânlarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

sgk çağrı merkezi iş başvurusu, ziraat bankasi cagri merkezi is ilani

Bunlara da göz atın

3 Comments

 1. EMEL AKBUDAK

  29 Ağustos 2012 Çarşamba at 14:50

  BAŞVURU TARİHİNİZ EN SON NE ZAMAN BİLGİLENDİRRİRSENİZ SEVİNİRİM

 2. zeliha karakaya

  31 Ağustos 2012 Cuma at 21:15

  başvuruyla alakalı bişe yok nereye ve ne zaman yapıcaz açıklama yaparsanız çok sevinirim.

 3. mehmet

  06 Eylül 2012 Perşembe at 16:03

  Şanlıurfada yeni sgk binasında 3.katta form alacan kardeş 07.09.2012 tarihinde son

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>