free web stats

ÇAĞRI MERKEZİ İŞ İLANLARI, ÇAĞRI MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de çağrı merkezleri alanında çalışan kişi sayısı her geçen gün artıyor. Başta Turk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea gibi telekom şirketleri yaptıkları yeni yatırımlar ve sağladıkları büyüme ile çağrı merkezi alanında birçok kişiye iş imkanı sunarken bu alanda yarattıkları istihdam da daima büyüyor. Telekom operatör şirketleri dışında bankalar da çağrı merkezlerinde binlerce kişiye imkanı veriyor.

Önümüzdeki dönemde çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen adaylar için oldukça olumlu bir dönem. Önümüzdeki 5 yıllık sürede çağrı merkezlerinin toplamda 30 bin kişiye daha iş imkanı vereceği tahmin ediliyor.

Çağrı merkezlerindeki iş potansiyeli krizden bile etkilenmiyor. Özellikle telekom operatörleri, bankalar ve bunlar gibi köklü kuruluşların çağrı merkezleri durmaksızın çalışıyor. Son dönemde şirketler çağrı merkezlerine ağırlık vermeye başladılar, bunun nedeni ise çağrı merkezlerinin maliyet düşürücü etkisi. Şirketler bir takım operasyonları çağrı merkezleri aracılığı ile yapmaya başlayarak tasarruf etmeye önem veriyorlar.

Türkiye’de çağrı merkezlerinin finansal boyutu yaklaşık 1 milyar TL. Özellikle 2003 ve 2008 yılları arasında çağrı merkezlerinin sağladığı istihdam 2 katına çıkmış ve çağrı merkezlerinde çalışan sayısı 35 bine yaklaşmıştır. 5 yıl içinde 30 bin kişinin daha çağrı merkezleri bünyesine katılması söz konusu.

Çağrı merkezleri aynı zamanda istihdamı arttıran ve birçok kişiye iş olanağı sağlayan yatırımlar. Erzurum, Diyarbakır, Uşak, Erzincan, Sivas, Gümüşhane, Yalova gibi illerde yer alan çağrı merkezleri, bu illerde hem istihdam yaratıp hem de bölgelere teknoloji ve altyapı yatırımı çekiyor. Bu illerde yaratılan istihdam, taşıma, yiyecek-içecek, ofis hizmetleri gibi yan hizmet sektörlerin de canlanmasını ve kuruldukları bölgelerde yıllık 50 milyonluk ekonomik katkı sağlıyorlar.

Çağrı merkezleri birçok siz gence iş vererek işsizlik sorununa büyük ölçüde el atıyor. Sektörde çalışanların %70’i kadın, çalışanların %65’i ise üniversite mezunu ya da öğrenci.

Çağrı merkezlerine en fazla personel alımı yapan şirketler, telekomünikasyon, finans ve lojistik sektöründeki şirketler.

ÇAĞRI MERKEZİ İŞ İLANLARI, İŞ BAŞVURUSU

Çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen adayların telekomünikasyon, finans ve lojistik sektöründeki şirketlerde her zaman daha fazla şansı var, çünkü çağrı merkezlerini en aktif şekilde kullanan ve çağrı merkezlerine en fazla personel alımı yapan şirketler söz konusu sektörlerde faaliyet gösteriyor. İş ilanları basın ve internet ortamından takip edilebilir.

Telekomünikasyon alanında Türk Telekom Çağrı Merkezi, Turkcell Çağrı Merkezi, Vadafone Çağrı Merkezi ve Avea Çağrı Merkezi‘nde iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilir, kendinizi bu köklü şirketlerde değerlendirebilirsiniz.

Finans alanında ise Bankaların çağrı merkezlerinde çalışma olanakları mevcut. Bankalar için çağrı merkezleri oldukça önemli departmanlar. (banka iş başvuruları)

Lojistik alanında ise HOROZ, OMSAN, BORUSAN, YUTİÇİ LOJİSTİK gibi köklü lojistik şirketlerinin çağrı merkezlerinde iş ve çalışma olanağı bulmanız mümkün.

Söz konusu şirketlerin çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen adaylar ilgilendikleri şirketin insan kaynakları bölümünden iş başvurusu yapabilirler.

ÇAĞRI MERKEZİ İŞ İLANLARI, ÇAĞRI MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI 2016

sivas 112 çağrı merkezi iş başvurusu, bingöl türk telekom personel alımı, türk telekom çağrı merkezi iş başvurusu, uşak avea çağrı merkezi, sivas çağrı merkezi eleman alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , ,

22 Gönderi var

 1. derya korkmaz | 18 Ocak 2011 Salı

  merhaba öncelikle vermiş olduğunuz imkanlardan dolayı tşk.ederim.benim gibi binlerce iş hayali kuranlar olduğunu biliyorum ama yinede şansımı denemek istedim.kpss den 58 küsür puan aldım lise üzerinden bana göre bir iş imkanı verirseniz sizinle çalışmakdan çok memnun olacağım.ilgilenirseniz sevinirim tşkl iyi çalışmalar.

 2. hatice | 13 Şubat 2011 Pazar

  merhabalar sizinle çalışmak istiyorum.4 yıllık üniversite mezunuyum. bende kpss maduruyum ve çok yoruldum artık ders çalışmaktan.şimdiden ilginize teşekkür ederim saygılar

 3. HATİCE | 21 Şubat 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım ben hatice başvurular nereden yapılıyor öğrenebilir miyim?

 4. yavuz | 24 Şubat 2011 Perşembe

  22 yasındayım lıse bezunuyum dıksıyonu konus ması duzgun olan bıryım bunyenızde calısmak ıstıyrum ılgnıze tesekkurler

 5. REYHAN | 26 Şubat 2011 Cumartesi

  24 yaşındayım lise mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler.

 6. suna | 26 Şubat 2011 Cumartesi

  arkadaşlar başvuru formuna ulaşamıyorum nerden başvuru yapabilirim bilgisi olan ark yardımcı olursa sevinirim

 7. serpil | 05 Mart 2011 Cumartesi

  mrb 22 yaşındayım kpss den 81,532 puan çıkardım. Diksiyonum oldukça düzgün. şimdi den teşekkür ederim..

 8. bengü | 20 Mart 2011 Pazar

  mrblar… vodafone çağrı merkezine nasıl iş başvurusu yapabiliriz tskrlr

 9. esin saime sert | 22 Mart 2011 Salı

  merhaba izmir gaziemirde ikamet etmekteyim 13 sene özel bir şirkette personel özlük işleri finansman müdür sekreterliği ve arşiv sorumlusu görevlerini birlikte yürüttüm 2008 yılında firmanın küçülmesi sebebiyle işten çıkartıldım 2008 kpss sini kazandım fakat yerleştirilmem yapılmadı hızlı olarak f kılavye kullanıyorum meb onaylı işletmenlik sertifikam var lise matematik bölümü mevzunuyum uygun görülen bir bölümde sizinle çalışmak çok isterim saygılarımla tel 0505 225 92 74

 10. gülşen yılmaz | 29 Nisan 2011 Cuma

  merhaba ben lise mezunuyum ön muhasebe biliyorum çeşitli işletmelerde çalıştım şimdiden ilginize teşekkür ederim

 11. fatma | 05 Mayıs 2011 Perşembe

  merhaba ben 87 dogumluyum. üniversite mezunuyum ıyı derecede fransızca ve ıngılızce bılıyorum ve diksiyonum ıyı…sizinle çalışmak istiyorum..teşekkürler

 12. meral kapucu | 02 Ağustos 2011 Salı

  merhaba 24 yaşındayım lise mezunuyum daha önce tukcell bayisinde aktivasyonda çalıştım.Çağrı merkezinde çalışmak istiyorum teşekkürler

 13. habib | 16 Eylül 2011 Cuma

  büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum iş aramaktayım .sizlerle çalışmak istemekteyim.

 14. ipek ataş | 01 Aralık 2011 Perşembe

  merhabalar…ben anadolu üni işletme-iktisat fakültesi 3.snf öğrencisiyim.Daha önce istanbul’da Türkcell Karsan ana bayii nde halkla ilşşkiler sorumlusuydum.diyarbakır da yaşıyorum.22 yaşındayım sizlerle çalışmayı çok isterim.ilginize…teşekkür ederim.

 15. gözde | 17 Ocak 2012 Salı

  20 yaşındayım anadolu üniversitesinde sağlık yönetimi okuyorum..sizinle çalışmak istiyorum..başvurular nereden yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim.

 16. adnan deniz | 15 Eylül 2012 Cumartesi

  merhaba ben 35 yaşında lise mezunuyum iletişim sertifikalı ve bilgisayar donanımcısıyım iş arıyorum ilginize arz ederim tel:05321690047

 17. Pınar Kuyrukcu | 17 Eylül 2012 Pazartesi

  Çağrı merkezi elemanıyım çalışmak istiyorum

 18. erdal ATILGAN | 15 Nisan 2013 Pazartesi

  Merhaba ben bankacılık ön lisans ve işletme lisans bölümlerinden mezun oldum 26 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum 544 764 1229

 19. sait | 08 Şubat 2015 Pazar

  merhabe ben sait sizinle çalışmak istiyorum

 20. kübra | 06 Mayıs 2015 Çarşamba

  herşey güzel hoş da başvuru nasıl yapılacak bi onu anlamadım ben …

 21. kübra | 06 Mayıs 2015 Çarşamba

  lütfen yardımcı olun bizler de ekmek parası kazanalım

 22. kübra | 06 Mayıs 2015 Çarşamba

  sizinle çalışmak istiyorum sivas antropoloji mezunuyum

Bir Cevap Yazın