free web stats

Çetin Hes 1500 İşçi Eleman Personel Alımı

Norveçli enerji şirketi Statcraft daha önce bir hidroelektrik santrali kurmak için yatırım yapacağını açıklamıştı. Söz konusu enerji yatırımı kapsamında Avrupa’nın yenilenebilir enerji kaynakları alanındaki dev şirketi olan Statcraft Siirt’te bulunan Çetin Barajı’na bir hidroelektrik santrali kuracak.

Norveçli şirket Çetin Hes santralinin temelini 2 ay içinde atarak yapımına başlayacak. Santral kapsamında 1500 kişiye iş sağlanacak.

Şirket Türkiye’de büyük ve önemli ölçüde yenilenebilir enerji potansiyeli olduğunu ve ilk hidroelektrik santralinin kurulmasından sonra enerji alanındaki yatırımlarına devam etmeyi düşünüyor.

Çetin Hes 1500 İşçi Eleman Personel Alımı 2016

hes is ilanlari, siirt çetin barajı işçi alımı, baraj ve hes iş ilanları, barajlarda isci alimi, siirt cetin hes baraji limak basladimi

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

,

2 Gönderi var

  1. MESUT OLGUN | 27 Eylül 2011 Salı

    sizinle birlikte çalışmak istiyorum 05065924546 ihtiyaç olması durumunda arayabilirsiniz

  2. sedat | 12 Ağustos 2012 Pazar

    slm ben 1988 diyarbakır doğumluyum. silahlı özel güvenlik sertifikam var. sizlerle çalışmaktan büyük gurur duyarım. eyer kontenjanlarınızda yer varsa barajda özel güvenlikçi olarak çalışmak isterim tlf 05424472517 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz. saygılarımla…!!

Bir Cevap Yazın