web
counter
Çetin Hes 1500 İşçi Eleman Personel Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Çetin Hes 1500 İşçi Eleman Personel Alımı

Norveçli enerji şirketi Statcraft daha önce bir hidroelektrik santrali kurmak için yatırım yapacağını açıklamıştı. Söz konusu enerji yatırımı kapsamında Avrupa’nın yenilenebilir enerji kaynakları alanındaki dev şirketi olan Statcraft Siirt’te bulunan Çetin Barajı’na bir hidroelektrik santrali kuracak.

Norveçli şirket Çetin Hes santralinin temelini 2 ay içinde atarak yapımına başlayacak. Santral kapsamında 1500 kişiye iş sağlanacak.

Şirket Türkiye’de büyük ve önemli ölçüde yenilenebilir enerji potansiyeli olduğunu ve ilk hidroelektrik santralinin kurulmasından sonra enerji alanındaki yatırımlarına devam etmeyi düşünüyor.

hes is ilanlari, siirt çetin barajı işçi alımı, baraj ve hes iş ilanları, siirt hes barajı personel alımı

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. MESUT OLGUN

    27 Eylül 2011 Salı at 12:08

    sizinle birlikte çalışmak istiyorum 05065924546 ihtiyaç olması durumunda arayabilirsiniz

  2. sedat

    12 Ağustos 2012 Pazar at 23:39

    slm ben 1988 diyarbakır doğumluyum. silahlı özel güvenlik sertifikam var. sizlerle çalışmaktan büyük gurur duyarım. eyer kontenjanlarınızda yer varsa barajda özel güvenlikçi olarak çalışmak isterim tlf 05424472517 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz. saygılarımla…!!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>