web
counter
CİNER GRUBU PERSONEL ALIMI, İNSAN KAYNAKLARI, İŞ BAŞVURUSU | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

CİNER GRUBU PERSONEL ALIMI, İNSAN KAYNAKLARI, İŞ BAŞVURUSU

CİNER GRUBU PERSONEL ALIMI, İNSAN KAYNAKLARI, İŞ BAŞVURUSU

Ciner Grubu stratejisini belirlerken iş yaptığı sektörlerde başarılı örnekleri sürekli göz önünde bulundurmasına rağmen onları taklit etme yerine farklı olanı yaratmak ve bu süreci bir planlamadan ziyade yaratma süreci olarak kullanmayı hedeflemiştir. Geleceğe dönük öngörülerimiz geleceği sağlıklı ve doğru yönlendirmeye odaklanmıştır.Bu kapsamda vizyon ve misyonumuz temel ilkelerimizle uyumlu ve tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz ortak değerlerimize bağlı kalarak başarılı olmak temel ilkemiz olmuştur.

Sürekli değim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir. Bu maksatla insan kaynakları politikasinda; en üst düzeyde bilgi sahibi olan , yeteneklerini sürekli geliştiren teknolojik gelişmeleri yakindan takip eden ve sorgulayan kadrolara sahip olmanın eğitimle geliştilebilineceği bilinciyle, grup içi ve dışı eğitim planlamasına özel önem vermiştir. Bunun sonucu olarak iş yaptığımız alanlarda elde edilen verimlilik bu güne kadar aynı sektörlerde yaratılan ölçeklerin üstüne çıkmıştır.

Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

“50.000 Kisilik İş Gücü” hedefi doğrultusunda ülkemizin istihdam sorununun çözümlenmesinde önemli bir misyon üstlenen Ciner Grubu, bugüne kadarki sağlam politikalari sayesinde oluşturduğu insan kaynağını, Türkiye ekonomisine katma değer üretmek üzere yönlendirmeye devam edecektir.

İş Başvuru Formu

Ciner Grubu İnsan Kaynakları iş başvuru formuna Ciner Grubu resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünden ulaşabilirsiniz.

maden mühendisi iş ilanları ciner

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. aziz

    25 Şubat 2011 Cuma at 12:24

    selam bana iş bul hakinı verecem yurtdışın san inşaat bişi olsun sıva boya işi telefon no 5427977310

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>