web
counter
CMC ÇAĞRI MERKEZLERİ İÇİN ELEMAN ARIYOR | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

CMC ÇAĞRI MERKEZLERİ İÇİN ELEMAN ARIYOR

Çağrı merkezi ve iletişim inde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan CMC’nin Tükiye Genel Müdürü çağrı merkezlerinde çalışacak eleman bulamadıklarını ve bu yönde sıkıntı çektiklerini ifade ediyor. Genel Müdür Metin Tarakçı çağrı merkezinde bir eleman olarak çalışmanın çalışanlar tarafından daima geçici bir iş olarak görüldüğünü ve bundan dolayı çağrı alanında uzmanlaşmış kaliteli iş gücü sıkıntısı çektiklerini söylüyor.

CMC çağrı merkezi alanında en büyük bankalara, dev şirketlere ve gsm operatörlerine hizmet veriyor. 2010’da %40 büyüyen şirket son olarak Malatya’da yaklaşık 1000 kişinin işe alındığı bir çağrı merkezi kurdu.

Şu anda binlerce çalışanı bulunan ve çok büyük isimlere hizmet veren şirket, yeni işe başlayanlara 1 veya 1.5 aylık bir eğitim veriyor, kişilerde aranan özellikler ise hangi departmanda görev alacağına bağlı olarak değişiyor. Örneğin telefonla satış departmanında çalışacak adayların kendine güvenen ve ağzı laf yapan kişiler olması gerekiyor.

CMC İnsan Kaynakları
CMC, çağrı merkezi alanında çalışmak isteyenler için gayet iyi ve imkanlar sunan bir kurum. Şirketin insan kaynakları politikasını belirleyen unsurlar şöyle:

Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri mesleki ortam ve koşulları sağlamak.

Mevcut ve işe yeni başlayan personel ile bir ekip ortamı oluşturarak, karşılıklı saygı, güven, anlayış ve etkin bir iletişim ile uzun dönemli bir çalışma içinde olmak. Personelin performansını objektif kriterlerle değerlendirerek, kendisini geliştirmesini ve ilerlemesini teşvik etmek.

Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren bir kurum ortamı yaratmak. Piyasa koşullarına uygun ücret ve diğer ek olanakları sunmak. Her kademe için iş tanımlarını, gereken nitelikleri ve performans standartlarını oluşturmak.

Başarının ön koşulunun kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesinin ışığı altında, insan kaynağının geliştirilmesinin kalıcı bir kurum için gereklilik olduğu inancıyla çalışmak.

Elaman Alımları ve İşe Alım
Eleman alımları, yıllık insan kaynakları planları çerçevesinde ve şirketin ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Açık pozisyonlar için adaylara, kariyer portalları, üniversitelerin kariyer günleri, gazete ilanları ve web sitesi aracılığıyla ulaşılır. Şirkete başvuruda bulunan ve ilgili pozisyonun gerektirdiği temel gerekliliklere sahip olan adaylar, öncelikle grup mülakatına, ardından da bireysel mülakata davet edilirler.

CMC İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
CMC çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen adaylar CMC’nin resmi internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları bölümüne girerek iş insan kaynakları politikasını inceleyebilir, açık pozisyonları görebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

cmc malatya, malatya cmc iş başvurusu, malatya çağrı merkezi iş ilanları, cmc malatya iş başvurusu, malatya cmc iş ilanları

Bunlara da göz atın

5 Comments

 1. aysel

  30 Ocak 2011 Pazar at 16:42

  birçok yere iş başvurusu yaptım ama hiçbirinden de yanıt alamadım part time iş arıyorum….

  • yasemin

   21 Mart 2011 Pazartesi at 19:21

   çağrı merkezi şeklinde part time iş arıyorsan araştırma şirketlerine gir. onlar sana yardımcı olur.

 2. yasemin

  27 Mart 2011 Pazar at 16:57

  mhb ben yasemin yüksekokul mezunuyum iş rıyorum yardımcı olursanız sevinirim 0507 731 26 48

 3. yasemin

  27 Mart 2011 Pazar at 16:58

  lütfen yardımcı olun acil işe ihtiyacım var malatyada ikamet ediyorum

 4. merve

  29 Eylül 2012 Cumartesi at 16:50

  iş başvusunda bulunmak istiyorum 23 yaşındayım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>