free web stats

CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi Eleman Alımı

CMC Şanlıurfa’da faaliyet gösteren çağrı merkezine personel alımları kapsamında ileriki dönemde 1500 adet çağrı merkezi elemanı almayı planlıyor. Şanlıurfa bölgesinde yapılacak olan çağrı merkezi eleman alımı genç nüfus için iş fırsatları yaratacak.

CMC, Şanlıurfa’daki çağrı merkezinde ilerleyen dönemde 1.500 kişiye istihdam sağlamayı planlıyor. Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden CMC, Şanlıurfa’daki çağrı merkezinde ilerleyen dönemde 1.500 kişiye istihdam sağlamayı planlıyor. CMC Genel Müdürü Tolga Başarır, Şanlıurfa’nın en büyük vereni ve en çok kadın istihdamı sağlayan şirketi olmayı hedeflediklerini söyledi.

CMC’nin Şanlıurfa’daki lokasyonunda müşterileri için değer yaratmaya başlayan ilk firmaların Digiturk ve Finansbank olduğunun bilgisini veren Başarır, “CMC’nin 15 milyon TL yatırım yaparak hayata geçirdiği Şanlıurfa’daki çağrı merkezinde şu anda 220 kadın çalışıyor. Bu sayıyı artıracağız” ifadelerini kullandı. Başarır, şunları söyledi: “İlk Anadolu yatırımımız olan, 2009 yılında 180 kişiyle hizmet vermeye başlayan CMC Malatya Operasyon Merkezi’mizde 3,5 yıl gibi kısa bir sürede 2000’e yakın çalışan sayısına ulaştık. Malatya’nın en büyük işvereni konumuna geldik. Şanlıurfa’da da bu büyümeyi ve gelişimi oluşturarak şehrin en büyük işvereni olmak istiyoruz.” CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi’nde, Tele-Satış, Tele-Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek ve Sosyal Medya Hizmetleri olmak üzere, müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuluyor.

CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi Eleman Alımı 2016

cmc şanlıurfa, şanlıurfa çağrı merkezi personel alımı, şanlıurfa cmc çağrı merkezi, cmc çağrı merkezi urfa, şanlıurfa cmc iş başvurusu

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın