Çocuk Esirgeme Kurumu – Başvurular

699

Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımları ile ilgili olarak yeni bir gelişme duyuruldu. Bu göre Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesine yapılacak olan 4B sözleşmeli personel alımı kapsamındaki başvurular artık hafta sonları da yapılabilecek.

BİNGÖL – İl Sosyal Hizmetler Müdürü Kılıç Kaya, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na 4-B sözleşmeli personel alımı müracaatlarının 19-20 Mart 2011 tarihleri arasında da kabul edileceğini bildirdi.

bahçelievler çoçuk esirgeme kurumu iş ilanları, çoçuk esirgeme kurumu iş 2016, çoçuk esirgeme kurumu iş başvurusu 2016, bahçelievler çoçuk esirgeme kurumu iş ilanları 2015, bahçelievler çocuk esirgeme kurumu iş başvurusu

14 YORUMLAR

 1. 1988 doğumluyum. Denizli’liyim. Önlisans büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum.3.sınıf AÖF işletme okuyorum.Bilgisayar sertifikam var.Sizinle çalışmak isterim.. Çok teşekkürler..

 2. AÖF Okul Öncesi Öğretmenliği 4. sınıf okuyorum aynı
  zamanda Bağcılar Türk-İsveç Kardeşlik İlköğretim Okulunda ücretli öğretmenlik yapıyorum. Basit
  düzeyde ingilizcem ve bilgisayar sertifikam var.1987 dogumluyum şartlar sizin içinde uygun olursa çalışmak isterim.

 3. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahibim. Bunu yanında orta seviyede İngilizce biliyorum. Eğer uygun görülürse sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
  İlginize Arz Eder İyi Günler Dilerim.

 4. İyi günler..Ben önlisan ithalat ihracat bölümü mezunuyum.Şube danışmanı,sağlık eğitmeni,seminer hocalığı yaptım.Ayrıca müdür yardımcılığı görevindede 2 yıl süreli tecrübem var.Uygun bulunan bir departman ve pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 5. 1990 doğumluyum.bingöl doğumluyum şuan istanbulda yaşıyorum.lise mezunuyum,ayrıca anne çocuk eğitm kursunu alarak devlet ana okulunda iki sene görev yaptım.sizinle çalışmak istiyorum.gereken duyarlılığı gösterirseniz çok sevinrm…

 6. sosyal bilimler.iş idaresi mezunuyum eğitici anne sertifikam ve formasyonum var
  milli eğitimde 13 yıl ücretli ingilizce öğretmenliği yaptım .Sizinle çalışmak isterim.Saygılarımla

 7. kız meslek lisesi çocuk gelişimi eğitimi ve bakımı bölümünden mezun oldum sosyal hizmetler aöf okumaktayım çocukları çok sveiyorum kendimi bu alanda daha geliştirmek çalısmak istiyorum bilgisayar sertifam var yaratıcı etkinlikler cocuk oyunları slaytlar hazırlıyorum cocuklarla iletişimim çok iyi sizinle çalışmak isterim saygılar.

 8. Kızm meslek lisesi çocuk gelişimi eğitimi ve bakımı mezunuyum aöf sosyal hizmetler okuyorum çocuklarla iletişimim çok iyi cocuk oyunalrı slayt gösterileri parmak oyunları drama sanat etkinlikleri düzenliyorum kendimi bu alanda daha geliştirmek çalısşmak istiyorum çok tşk ederim.

 9. kız meslek lisesi çocuk gelişim mezunuyum aöf sosyal hizmetler 1 sınıf ögrencisi yim .Bilgisayar muhasebe sertifikam var. hasta bakıcılk sertifikam var. beykozda oturuyorum 1982 dogumluyum cocuklarla iletişimim çok iyi sizinle çok çalışmak isterim saygılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here