ÇOÇUK ESİRGEME KURUMU MEMUR ALIMI 2011

106

Çoçuk Esirgeme Kurumu Pesonel Alımı 2011

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü‘nden yapılan açıklama ile 23 müfettiş yardımcısı memur alımı yapılacağı duyuruldu. Çocuk Esirgeme Kurumu memur alımı sınavla gerçekleştirilecek.

Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Yazılı sınav 19 Şubat’ta saat 10’da Ankara’da yapılacak. Sınavla ilgili detaylara www.shcek.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Sınava katılmak isteyen adayların hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, letme, iktisadi ve idari bilimler ve sosyal hizmetler, psikoloji ve çocuk gelişimi alanlarında 4 yıllık eğitim görmüş olmaları gerekiyor.

Eğitim yanında Çocuk Esirgeme Kurumu memur alımına başvuracak adayların 2009 ve 2010 yıllarından kpss sınavlarının en az birinden 109 puan türü üzerinden 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Çocuk Esirgeme Kurumu Teftiş Kurulu memur alımına başvuruda bulunmak isteyen memur alımı 2011 adayları başvuru formunu Ankara Ulus’ta bulunan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Teftiş Kurulu Başkanlığı’ndan edinebilirler. Adaylar başvurularını 24 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında yapacaklar.

Yazılı sınavına katılmaya hak kazanan adaylar ile yazılı ve sözlü sınav sonuçları, http://www.shcek.gov.tr internet adresinde ilan edilecek.

1 Yorum

  1. merhabalar ama artık isyan ediyorum bu haksızlığı dağınık olan adalete artık birileri bizimde promlemlerimizle ilgilensin bende gıda teknikeriyim.İş ilanları ve alımları gördükçe üzülüyorum neden ziraat, gıda ve veteriner arkadaşlarımızın ve bizim problemimize bir çözüm istiyorum.artık yeter devletde bize de yer verilsin yada özelde olsa bize iş imkanı sağlansın…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here