ÇOCUK ESİRGEME KURUMU MEMUR ALIMI 2011

141

HÇEK, toplam 23 müfettiş yardımcısını alacağı sınava katılım için hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, letme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile sosyal hizmetler, psikoloji ve çocuk gelişimi ve eğitimi alanlarında en az dört yıl eğitim veren ve denkliği YÖK tarafından kabul edilen yerli ve yabancı fakülte veya yüksek okullardan birini bitirmiş olmak, sınava daha önce birden fazla katılmamış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak ve 27-28 Haziran 2009 veya 10-11 Temmuz 2010 tarihli Kamu Personeli Seçme sınavlarından birinden KPSSP 109 puan türünden 70 ve üzeri puan alan adaylar arasından yapılacak başvurularda en yüksek puan sıralamasına göre ilk 460 kişi içerisinde bulunmak koşullarını arayacak.

Giriş sınavının yazılı bölümü, 19 Şubat 2011’de saat 10.00’da Ankara’da yapılacak. Sınava katılmak isteyenler belgeleriyle birlikte 24 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında SHÇEK Teftiş Kurulu Başkanlığına başvuracak.

3 YORUMLAR

  1. kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum,aöf halkla ilişkiler son sınıf öğrencisiyim bu meslekte çalışmayı gerçekten çok istiyorum.

  2. Kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünden meznunum sosyal hizmetler aöf okuyorum çalısmak istiyorum çocuklarla yaşlılarla aram cok iyi eğitimin olduğu her yerde varım ilgilenirseniz sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here