free web stats

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar Ek İş İlanları

Evden çalışarak para kazanmak günümüzde oldukça yaygın olmakla birlikte evlere ek iş veren firmalar da Türkiye’de bir o kadar çoktur. Birçok ev hanımı evden ek iş yaparak ek gelir elde etmek veya aile bütçesinde evden çalışarak katkıda bulunmak istemektedir. Firmalar ise üretim yoğunluğunu azaltmak ve diğer yandan maliyetleri düşürmek için evden ek iş yapmak isteyenlere ulaşarak onlar için para kazanma imkanı yaratmaktadır.

Evde Davetiye Katlama İşi
Evde davetiye katlama i yaparak davetiye başına 5 ile 10 kuruş arasında miktarlarda para kazanmanız mümkün. Ancak aile bireyleri de katlama işine katılırsa bu işten aylık olarak 500 ila 1000 tl arasında para kazanmanız imkanlar dahilinde.

Nereden bulacağız bu davetiye işini? Bunun için internetteki ek iş ilanlarına bakabilirsiniz genelde firmalar ücretsiz ilan verirler ve Koza, Yağmur, Kristal, Damla gibi büyük davetiye üreticilerinin internet sitelerini de ziyaret ederek oradan telefon ile iletişime geçebilir evlere iş verip vermedikleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Büyük şehirler dışında kırsal kesimlerde de davetiye firmalarının şubeleri bulunmaktadır. Buralardan da iş bulabilirsiniz ama İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirlerde yaşıyorsanız buralarda evde yapılacak ek işleri daha rahat bulma şansınız var. Evde davetiye katlama işi için sitemize de yorum bırakabilirsiniz ve ihtiyaç halinde firma yetkilisi tarafından iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

 

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar Ek İş İlanları 2016

evde davetiye katlama işi veren firmalar, evde davetiye katlama isi, davetiye katlama işi, evde davetiye katlama işi ilanları, davetiye katlama işi veren firmalar

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

7 Gönderi var

 1. HATİCE | 05 Ağustos 2014 Salı

  evden davetiye katlama için eleman arayanlara duyurulurrr.

 2. gamze torun | 12 Eylül 2014 Cuma

  evde yapabilcem ek iş arıyorum yardımcı olur musunuz ankara sincan

 3. Şeyma keklik | 13 Eylül 2014 Cumartesi

  Ben bu işi çok istiyorum durumum çok yok biraz olsun eve katkı da bulunmak istiyorum lütfen yapacağıma çok inanıyorum

 4. arzu | 14 Eylül 2014 Pazar

  Merhaba, istanbul eyup alibeykoyde oturuyorum acil ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinrim. Tesekkur ederim.

 5. ayfer | 09 Şubat 2015 Pazartesi

  ankara yenımahallede oturuyorum davetıye katlamak için istiyorum yardımcı olursanız

 6. Nevin Gİrişken | 07 Mart 2015 Cumartesi

  Evde davetiye katlamak istiyorum iş verenlere duyurulur Kastamonu da yaşıyorum

 7. sündüz varilci | 10 Nisan 2015 Cuma

  Elim çok yatkın her işi yaparım becerikligimdir. .İstanbul anadolu yakasında yaşıyoruz 4 kışiyiz

Bir Cevap Yazın