Denizbank Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

441

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Denizbank Personel – Eleman Alımı 2012
DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, 2011 yılında 1.194 kişi istihdam yarattı. Banka yetkilileri, grubun çalışan sayısının eylül sonu itibariyle 10 bin 755 kişiye ulaştığını belirterek, “2011 ilk 9 ayda 53 şube açarak  553 şubeye ulaştık, 2011 sonunda yurtdışı şubelerimiz ile birlikte 600 şubeye ulaşacağız” dediler.

Denizbank İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Denizbank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Denizbank resmi internet sitesi üzerinde insan kaynakları üzerinde yapabilirler.

14 YORUMLAR

  1. 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM. BANKANIZ BÜNYESİNDE YER ALARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. DENİZBANK AİLESİNDE YER ALABİLMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIM. SAYGILARIMLA…..

  2. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ
    MEZUNUYUM. BANKANIZ BÜNYESİNDE YER ALARAK ÇALIŞMAK İSTIYORUM M.EB. ONAYLI SERTİFİKAM 180 SAATLİK SERTİFİKAM VAR.

  3. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. İSATANBUL DA İKAMET EDİYORUM. BANKANIZ BÜNYESİNDE YER ALARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. M.E.B ONAYLI 180 SAATLİK BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  4. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2011 ÖNLİSANS MEZUNUYUM BANKACILIK ALNINDA KARİYER YAPMAK İSTİYORUM MUĞLA DA İKAMET ETMEKTEYİM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM

  5. Tokat Zile de ikamet etmekteyim silahlı özel güvenlik sertifikam var daha önce istanbul şekerbank takas merkezinde 16 ay çalıştım bankanızda çalışmak istiyorum saygılarımla.

  6. istanbul avrupa yakası ,küçük çekmece de ikametgah etmekteyim… 1984 doğumluyum, yaklaşık 5 yıldır atatürk havalimanında(TAV) silahlı özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım.BOY:1.98 KİLO:102 SİLAHLI KİMLİK KARTIM BULUNMAKTA.DENİZBANK AİLESİNDE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM.SAYGILARIMLA…

  7. KARAKUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA 11YIL UZMAN ÇAVUŞ OLARAK ÇALIŞTIM.2005YILINDA KENDİ İSTEGİMLE AYRILDIM .KENDİME AİT RUHSATLI SİLAHIM VAR.SİLAHSIZ GÜVENLİK KİMLİK KARTIM VAR.SAKARYADA İKAMET ETMEKTEYİM.SORUMLULUK ALABİLECEĞİM BİR GÖREVDE DENİZBANK AİLESİNDE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM.ŞUAN BOŞTAYIM.05/03/1969 DOGUMLUYUM.05445448639 GSM.İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here