free web stats

DENİZLİYE 5 YILDIZLI OTEL YAPILIYOR

Karahayıt’ta faaliyet gösteren Colossae Termal Hotel’in sahibi Abdurrahman Karamanlıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mevcut tesislerin dışında, yeni bir otel yatırımıyla Denizli’yi ”dünya markası” yapma çabalarına katkı sağlayacaklarını söyledi.

Denizli’de yatırımlarını sürekli geliştirdiklerine, son 6 ay içinde, bu proje dışında mevcut otellerine triplex villalardan oluşan 10 bin metrekare kapalı alan ilave ettiklerine dikkati çeken Karamanlıoğlu, bunlardan birinde ”Hayalet Sürücü 2” filminin çekimleri için Pamukkale’ye gelen ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage’i ağırladıklarını hatırlattı.

Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan da, 600 yataklı 5 yıldızlı yeni otel yatırımı için 30 bin metrekarelik arsa alındığını, tesisin tamamen sağlık alanında ve termal tedaviye yönelik planlandığını kaydetti.

Yatırım için proje çalışmalarının devam ettiğini bildiren Karakan, inşaata bu yılın eylül ya da ekim aylarında başlanacağını, tesisin iki yıl içinde de hizmete açılmasının planlandığını söyledi.

Kaynak: Patronlar DÜnyası

DENİZLİYE 5 YILDIZLI OTEL YAPILIYOR 2016

denizli otel iş ilanları, denizli hotel is ilanlari, denizli iş ilanları, pamukkale otel iş ilanları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, ,

Bir Cevap Yazın