free web stats

DİYARBAKIR'DA 20 BİN KİŞİ İŞ SAHİBİ OLACAK

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da sizlik bilinen bir sorun. Devlet bu bölgedeki işsizlik sorununa çözüm getirmek amacıyla önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Buna göre özeli bir yatırım programı hazırlandı.

20 bin kişiye iş kapısı olacak proje kapsamında eski tekel binaları tekstil atölyelerine dönüştürülecek, bunun yanında kadınlar için çiçekçilik işletmeleri de kurulacak. Organize Sanayi Bölgesi’ne demir yolu inşaa edilecek, bölgedeki sanayici doğalgaz kullanmaya başlayacak. Küçük sanayi sitesi kurulacak ve söz konusu sanayi sitesi mermerciler, ayakkabıcılar ve kerestecileri barındıracak.

Şu anda toplamda 3 bin 200 kişiye sağlayan Organize Sanayi Bölgesi için genişletme kararı alındı. Çiçekçilik Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması ile birçok kadın iş sahibi olacak.

DİYARBAKIR'DA 20 BİN KİŞİ İŞ SAHİBİ OLACAK 2016

diyarbakır organize sanayi iş ilanları, diyarbakır\da isci arayanlar, diyarbakir organize sanayi isci akimi, diyarbakır iplik fabrikası işçi alımı, d bakır organize sanayi iş ilanları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

1 Gönderi var

  1. yagmur birgul çalıskan | 25 Mart 2011 Cuma

    adıyaman unv mesunuyum on lısans mesunuyum sımdı yuksaek lısans yapmaktayım ve bankanız da çalışmayı çok ıstoyorum

Bir Cevap Yazın