free web stats

DOĞTAŞ MOBİLYA ELEMAN-İŞÇİ ALIMI

Doğtaş Mobilya 15 bin metrekare alana sahip ek binasını son aşamaya getirdi ve tamamlamak üzere. Şirketin yönetim kurulu başkanı Davut Doğan yeni açılacak olan tesis için 100 kişilik personel alımı yapacaklarını açıladı.

Yeni bina ile Doğtaş Mobilya hem iş kapasitesini hem de yeni eleman alımı ile personel kapasite ve sayısını arttıracak. Çanakkale’ye bağlı Biga ilçesindeki tesislerde üretim yapan Doğtaş Mobilya Haziran ayı sonunda tamamlanacak ve açılacak olan yeni ek tesise makinelerini yerleştirip faaliyete başlayacak.

Sadece Doğtaş Mobilya’da şu anda 800 kişi çalışıyor, gerçekleştirilecek olan personel – eleman alımı ile bu sayı 900’e çıkacak. Bunun yanında genel olarak bakıldığında grup bünyesinde 1200 kişi çalışıyor.

Doğtaş ek tesis personel alımı insan kaynakları planlaması üzerinden yapılacak.

DOĞTAŞ MOBİLYA ELEMAN-İŞÇİ ALIMI 2016

doğtaş iş ilanları, iskenderun iş ilanı mobilyacı alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

,

2 Gönderi var

  1. Cem Erdoğan | 14 Kasım 2011 Pazartesi

    ben 27.01.1978 doğumlu askerlik hizmetini yapmış koltuk ve çekyat döşemede çalışmış biriyim daha önce kaya mobilya bülbül mobilya çavuşköylü mobilya ve sizin bünyenizde çalıştım tekrar doğtaş bünyesine girmek isterim arz ederim iyi çalışmalar iyi günler

  2. irfan | 29 Aralık 2014 Pazartesi

    ben calismak istiyorum mobilya dekarasyon bölümü yüksek okul mezunuyom

Bir Cevap Yazın