free web stats

Doğuş İnşaat Açık Pozisyonlar İş İlanları

Türkiye’de ve dünyada çok büyük projelere imza atan Doğuş İnşaat yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaçları kapsamında eleman ve personel alımına devam ediyor. Personel ve işçi alımlarının önemli bir kısmını ise yurtdışı işçi alımı oluşturuyor.

Doğuş İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmaya genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi diğer yandan firmanın yurtiçi ve yurtdışı açık pozisyonlarına da iş başvurusunda bulunabilirler. Genel iş başvurusu yapan adayların başvuruları oluşan ihtiyaçları kapsamında değerlendirilirken açık pozisyonlara yapılan iş başvuruları doğrudan değerlendirilmekte ve adayın uygun olup olmadığına bakılmaktadır.

Şu an itibariyele Doğuş İnşaat bünyesinde yer alan açık pozisyonlar şu şekilde:

İDARİ İŞLER ŞEFİ Katar
STAJ BAŞVURUSU ** Tüm Türkiye
SATINALMA MÜHENDİSİ (KATAR) Katar
QA/QC MÜDÜRÜ (SUUDİ ARABİSTAN) Suudi Arabistan
TEKLİF MÜHENDİSİ (KATAR) Katar
DOĞUŞ-ES Adi Ortaklığı HSE ŞEFİ İzmir
SEÇ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya)
AVUKAT İstanbul(Asya)
SAHA MÜHENDİSİ (KATAR) Katar
MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ Suudi Arabistan
QA/QC MÜDÜRÜ İzmir
PERSONEL MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN) Kazakistan
PROJE MÜDÜRÜ (SUUDİ ARABİSTAN) Suudi Arabistan

Doğuş İnşaat iş ilanlarına ve açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesini veya kariyer.net’i ziyaret edebilir ve buradan söz konusu iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Doğuş İnşaat Açık Pozisyonlar İş İlanları 2016

yurtdısi işci alımı 2016

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın