EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI

566

Ankara Elektrik Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi (EGO) Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı sınavla 6 müfettiş yardımcısı alacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan duyuruya göre, genel idari hizmetler sınıfı için 7’inci dereceden 1, 8’inci dereceden de 5 müfettiş yardımcısı alınacak.

Yazılı sınav 30 Nisan 2011 tarihinde EGO Genel Müdürlüğünde (Hipodrom Caddesi No: 5 Yenimahalle/Ankara) saat 09.30 ile 13.30 saatlerinde arasında yapılacak.

Sınava ÖSYM tarafından 27-28 Haziran 2009 veya 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (A) Grubunda, (KPSSP 65) bölümünden 70 ve daha yukarı puan almış olanlar katılabilecek.

Ayrıca adaylarda üniversitelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, letme ve idari bilimler fakülteleri ile en az dört yıl eğitim veren ve denkliği yetkili makamca kabul edilen yerli ve yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmaları şartı da aranacak.

Başvurular ilan tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, mesai saati bitimine kadar, EGO Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı (Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No: 5 A Blok Yenimahalle/Ankara) adresine şahsen yapılacak.

Ayrıca yazılı sınavı kazananların listesi, genel müdürlükte ilan edilecek ve bu kişiler başkanlıkça sözlü sınava çağırılacak.

Kaynak: Sabah

ego söför alımı, ego iş başvurusu, ego is ilanlari, ego genel mdrl, ego personel alımı

1 Yorum

  1. MERHABA;
    Ben beş yıllık uzun yol otobus şöförüyüm ve halen ankara ozen turızmde şöförlük yapmaktayım e sınıfı ehlıyetım ve src belgem mevcuttur. ego bunyesinde halk otobusu şöförlüğü yapmak istiyorum personel alımları ne zamandır ve ne gıbı satlar ıstenmektedır,yardımcı olurmusunuz tesekkurederım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here