web
counter
Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2013 İşçi Eleman Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2013 İşçi Eleman Alımı

Yapı ve inşaat sektörü lokomotif sektörlerden biri olduğu için bu sektörde faaliyet gösteren yapı ve inşaat şirketleri gerçekleştirdikleri toplu personel, işçi, eleman, mühendis, mimar, teknik eleman alımları ile istihdama da büyük ölçüde katkıda bulunuyorlar. Yapı ve inşaat şirketlerinde çalışmak, eleman, işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyenler için Türkiye’nin önde gelen ve sürekli olarak istihdam yaratarak işçi eleman ve personel arayan veya eleman alımı yapan Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerini sıralıyoruz. Söz konusu inşaat şirketleri birçok ülke için yurtdışı işçi ve eleman alımı da yapıyorlar.

Türkiye’de inşaat sektörü krizde bir miktar durgunlaşmış olsa da genel sürece baktığımız zaman inşaat sektörünün hiç hız kesmeden yeni projelerle büyümeye devam ettiğini görüyoruz. Türk inşaat firmaları sadece yurt içinde değil yurt dışında da çok büyük inşaat ve yapı projelerine imza atıyor, Avrupa’da, Rusya’da ve Orta Doğu ülkelerindeki inşaat projelerinde aktif rol oynuyorlar. Bazı inşaat şirketleri o kadar iyi ve kaliteli ler yapıyorlar ki sadece Türkiye’de değil tüm dünyada bir marka haline gelmiş durumdalar.  Türkiye’de inşaat sektörü “ekonominin dinamosu” olarak tanımlanıyor ancak inşaat sektörü için istihdam alanında da bir dinamo olma söz konusu, çünkü sektör son yıllarda yurt içi ve yurt dışında yaptığı işe alımlarla ve mevcut çalışanlarıyla on binlerce kişiye iş ve kazanç sağlıyor.

2013 İNŞAAT ŞİRKETLERİ İŞÇİ VE ELEMAN ALIMI

2012′yi de büyüme ve genişleme ile kapatan inşaat sektöründe inşaat şirketlerinde işe alımlar ve mevcut çalışan sayısı son dönemin en üst seviyesine ulaştı. 2013′e de stabil yatırım kararları ve yeni projelerle giren inşaat şirketleri 2013 yılında da binlerce işçi-personel alımı yapacak gibi görünüyor.

İNŞAAT ŞİRKETLERİ İŞÇİ VE ELEMAN ALIM İSTATİSTİKLERİ

Türkiye İstatistik Kurumu’nun verilerine göre istihdam endeksi 2010 yılının ikinci döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla, yüzde 3.1 arttı. Buna göre Bina İnşaatı İstihdam Endeksi 75.4’ten 75.9’a, Bina Dışı İnşaatı Sektörü İstihdam Endeksi de 108.9’dan 115.4’e yükseldi. Sektörde çalışılan saat ise yine bir önceki yıla oranla yüzde 2.3 oranında artarak 75.5’e ulaştı.

EN FAZLA İNŞAAT ELEMANI İSTANBUL’DA ARANIYOR

2012’de büyük projelere start veren inşaat sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı projelerde ciddi eleman ve işçi istihdam açığı doğdu. İnşaat firmalarında çalışmak isteyen eleman ve işçi adayları için için ciddi iş fırsatları söz konusu.

İNŞAAT ŞİRKETLERİ YURTDIŞI İŞÇİ VE ELEMAN ALIMLARI

Yurt dışında hangi ülkelerde inşaat elemanı aranıyor?
Yurt dışında özellikle Libya, Cezayir, Afganistan, Irak ve Türk Cumhuriyetleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere büyük ve önemli inşaat ve alt yapı projeleri üstlenen Türk firmaları on binlerce kişiye iş sağlıyor, işçi ve personel alımı yapıyor. Yurt dışı inşaat şirketlerinde işe alım konusunda örnek olarak Rönesans İnşaat gösterilebilir. Yurt dışında önemli projelere imza atan Türk İnşaat Firması her ay yaklaşık 500 civarında işçiyi yurt dışında yürüttüğü inşaat projelerinde çalıştırmak üzere bünyesine alıyor. Diğer bir örnek ise Alarko Şirketler Grubu, söz konusu şirket sadece 2011 yılında yurt dışında yürüttüğü işlerde çalıştırmak üzere 2 bin işçi alımı yaptı.

EN FAZLA ELEMAN VE İŞÇİ ALIMI YAPAN İNŞAAT ŞİRKETLERİ

En çok inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alan inşaat firmaları hangileri?
Söz konusu inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT  geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

ANKARA, ANTALYA, İZMİR İNŞAAT İŞÇİSİ VE ELEMAN ALIMLARI

İnşaat sektöründe en fazla işçi alımının yapıldığı İstanbul’dan sonra sırasıyla Ankara, Antalya ve İzmir en çok inşaat işçisi ve inşaat personeli alımı yapan şehirler.

ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Son 25 yıldır, ENKA, ENR-Engineering News-Record dergisi tarafından belirlenen ilk 225 uluslararası müteahhitler sıralamasında devamlı yer almakta ve 2004 yılında 53. sırada bulunmaktadır. Faaliyet Alanı oldukça genişlemiş olan enka inşaat Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonunda İş merkezleri, otoyollar, plazalar, fabrikalar vb inşaat projeleri ile faliyetini yürütmektedir.

BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Bulut inşaat 1987 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır. Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100′ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Emlak sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan FİYAPI A.Ş. inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Dünyanın en büyük uluslararası müteahhit şirketleri arasında ilk 100′de yer alan ve Yurt dışı projelerinde birçok ödüle layık görülen Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür.

UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

İnsanı temel alarak, doğayı asla göz ardı etmeden “hayata değer katmak” prensibiyle, kalite ve güvenlikten ödün vermeden Türkiye’nin gurur duyduğu ve dünyada örnek sayılabilecek yaşam projeleri üretmek için yola çıkmış ve 2003 yılında inşaat sektörüne giren Ukra İnşaat, ilk olarak 36 daireli Öykü evlerini inşa etti. Ardından 2005 yılında 127 ofisten oluşan Ukra Şelale Plaza’yı hayata geçirdi. Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibine hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke olarak benimsemiştir.

AĞAOĞLU İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

1981 yılında ilk şirketi olan Akdeniz İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat,gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 30 binin üzerinde konutun inşaatını tamamlayan Ağaoğlu, Türkiye’nin nitelikli konut üreten ve halihazırda konut üretimi için kaynak üretip iş sahası açan en büyük inşaat şirketlerinden biridir.

İNŞAAT FİRMALARI ELEMAN ALIMI İŞ BAŞVURUSU İŞ BAŞVURU FORMU

Eleman, işçi ve personel alımları kapsamında söz konusu inşaat firmalarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, şirketlerin resmi web siteleri üzerinden insan kaynaklarına ulaşarak ve burada yer alan iş başvuru formlarını doldurmak suretiyle başvurularını gerçekleştirebilirler. Bazı inşaat firmaları ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadırlar. Bu nedenle bu siteler üzerindende firmaların ilanlarına ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

yurtdışı inşaat işçisi arayan firmalar, inşaat elemanı arayan firmalar, işçi arayan inşaat firmaları, Insaat ıscısı arayan fırmalar, cezayirde iş yapan türk firmaları

Bunlara da göz atın

83 Comments

 1. Taner

  25 Ekim 2012 Perşembe at 16:01

  merhaba elimden her iş gelir iş arıyorum suudi arabistana gitmek istiyorum inşaat

 2. Yavuz Kale

  26 Ekim 2012 Cuma at 16:01

  mrb ankaradan yavuz mobilya boyacısıyım yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar 05425395292

 3. Salih Alemdar

  28 Ekim 2012 Pazar at 16:05

  1990 yılında buyana yurtdışında çalışmaktayım.Suva şap ve helikopterde uzamanım.inşaatda yurt dışında çalışan iş arkadaşlarımlarımla ssizile çalışmak isteriz. 0535 601 5964

 4. Osman

  28 Ekim 2012 Pazar at 16:06

  suudi arabistan yada kuzey ırakta iş arıyorum meslegim mekanik makine bakım ve metal işleri çelik kontruksiyon elektirik oksijen ve gazaltı kaynağı pvc su boru tesisat işciliği .+ B sınıfı ehliyetim var iyi derece arpca biliyorum okuyorum ama yazamıyorum

 5. Savaş Tanaç

  29 Ekim 2012 Pazartesi at 16:05

  slm; TEKFEN,ÇOLAKOĞLU,LİMAK ve VEMAK BAKÜ CEYHAN BORU HATTINDA KAYNAKÇI OLARAK ÇALIŞTIM AYRICA AYSEL İNŞAAT,la ürdün genelkurmaylık binası ve YÜKSEL İNŞAATLAİda LİBYA,tiripoli al fetah üniversitesinde kaynakçı olarak çalıştım şuanda iş bitimi geldim yurt dışında iş arıyorum tel;05432327964;03323216761 selçuklu/KONYA,

 6. Cengiz Yüksel

  30 Ekim 2012 Salı at 16:04

  yurtdışı tecrübem var mobilya imalat montaj alçıpan asma tavan pıratik ve çalışkanım isterseniz ekipte kurabilirim cengiz yüksel 05358236923

 7. Halil

  31 Ekim 2012 Çarşamba at 16:03

  slm ben halil 32 yaşındayım meslegim elektrik 15 senelik şantiye ve turizm tecrübemle yurt dışında iş arıyorum..saygılar
  0541 201 07 16.

 8. Mehmet Gündoğan

  01 Kasım 2012 Perşembe at 15:57

  dış cephe yalıtım mantalama ustasıyım 13 kata kadar cephhede çalıştım 2 sene kalfalık yaptım iç cephe kaba alçı saten, boya,alçıpan bölme duvar asma tavan iskeletleri dahil ,stropiyer ustalığımda var …. 30 yaşında 1.83 boyundayım inşaatta boy ve yaş önemlidir eskişehirliyim kısacası çocukluğumdan beri inşaat ince işçiliğinde çalıştım, tel:05384100057

 9. Zeynel

  01 Kasım 2012 Perşembe at 15:58

  merhabalar ben zeynel istanbuldan ikamet etmekteyim alçı,boya ve montalama işleri yapıyorum ekibim var sizinle çalışmak isterim tel:05387141978 teşekurler.

 10. Mahmut Ersin Binici

  01 Kasım 2012 Perşembe at 15:58

  ismim mahmut ersin binici hatayın payas beldesinde ikamehkah etmekteyim kendim vinç operatörüyüm kulladıgım vinçler kule vinci tavan vinçi 400 tona kadar kulanıyorum ağaoğlu şirketler gurubunda çalışmak istiyorum yardımcı olusanız sevinirim. saygılarımla

 11. Kadir Coşkun

  01 Kasım 2012 Perşembe at 15:59

  8 yıldır iç dekorasyon üzerine çalışıyorum işimde son derece başarılıyım sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla … 0539 209 60 71

 12. Murat

  01 Kasım 2012 Perşembe at 16:02

  s.aleykum ben sivastan murat daha önce cesıtlı fırmalarda ekıpımle calıstım 100 kısılık ekıpim var pasoportlarımız hazır demir kalip sıva alcı boya fayans her bıransda ekıplerımiz var ekipimle yurtdısında calısmak istıyouz tercihimiz yurtdısı cep 0535 8265478

 13. Cengiz Kalan

  01 Kasım 2012 Perşembe at 16:06

  7 yıl ırakda çalıştım jeneretör bakım ve onarım tlf 0543 508 36 17, görüşmek üzere

 14. Serdar Cankaya

  02 Kasım 2012 Cuma at 22:30

  Selam ben 6 senedir Kepce operatörüyüm iş arıyorum İstanbul 0554 220 17 94

 15. ahmet pernek

  06 Kasım 2012 Salı at 22:12

  inşaata 1982 den beri calışırım her dalda calışırım gerekse ekip arkadaşlırı kurulur yurt dışında tercübeliyim tavsiyem memüniyet saygılarımla arz eder ilgilere duyurulur tel 05074279010

 16. halil onak

  09 Kasım 2012 Cuma at 10:13

  ben bes yıllık yükleyici loder kullanıyorum şu anda boşum sizin le çalışmak isterim nmaram 05360564423 belgem var

 17. hasan

  09 Kasım 2012 Cuma at 13:52

  9 yıldır seramik mermer granit işlerii yapıyorum dubaide çalışmak istiyorum 0543 947 61 97

 18. ALI OZDEMIR

  09 Kasım 2012 Cuma at 15:55

  slm ben ali istanbulda yaşıyorum, 24 yaşındayım, sıhhi tesisat ve dogalgaz yetkili ustasıyım, yurtdışında uzun vadeli iş arıyorum. 9 yıllık tecrübeye sahibim, her türlü evraklarım var. yetkim çevrildi, ilgililere duyurulur. tel 0546 667 98 34 akerlik bitti bekarım hiç bir engelim yok

 19. nurettin ayaz

  10 Kasım 2012 Cumartesi at 10:17

  mrb yurtdisinda calismak istiyorum daha once rusya ufa orimek firmaile bes yil daha sonra fas makyaol daha sonra cecenistan bora insaat formen olarak calistim su anda turkiyede calisiyomm yurdisinda calismak icin sizlerden yardimci olmanizi onemle rica ederim meslegim kalipci trabzonluyum tlf 0534 653 47 06 ilginiz icin tskler

 20. sefer

  10 Kasım 2012 Cumartesi at 19:18

  slm ben yurt içi yurt dışı deneyimli dozer ve greyder oparatörüyüm yurt dışı şantilerinizde çalışmak ister saygılar sunarım05368378513

 21. savaş

  10 Kasım 2012 Cumartesi at 19:21

  slm ben 8 yıllık kaynakçıyım yurt dışı şantiyelerinizde çalışmak isterim saygılar 05413614913

 22. ilhan

  11 Kasım 2012 Pazar at 17:12

  slm ben 16 yıllık formenim alçı ve kara sıva işlerinde cezayirde daha önce ekibimle beraber çalıştım cezayirde tekrar çalışmak isterim kara sıva ve alçı işlerinde ihtiyacı olan şirketlere çok sayıda işçi beraberimle getire bilirim tel:0537 621 39 36

 23. ŞUAYİP

  11 Kasım 2012 Pazar at 18:35

  SLM BEN HİYAPVİNÇ OPARATÖRÜM ..YURTDIŞI DENEYİMLİYİM.E+G. VE SERFİTİKALARIM VAR…ÇALIŞDIGIM FİRMALARDAN BAZILARI ..ALARKO-BAKÜCEYHANBORUHATTI-YÜKSELİNŞAAT…-IRAK K.B.R- BECTELENKA-ALBANYA-OTOYOLPROJESİ-…MEAMMERARABİ-BENGAZİ2200VİLLAPROJESİ-….YURTDIŞIÇALIŞIRIM…GSM 05385507274

 24. saffettin baysal

  12 Kasım 2012 Pazartesi at 07:06

  28 yıllık loder yükleyici operatörüyüm loder ehliyetim var emekliyim kumçakıl taşocakları dekabaj harfiyatında köprü işinde yol asfalt şantıyelerinde hazır beton santrallerinde çalıştım yurtdışı deneyimim var libya rusya azerbaycanda 8 yıllık çalışmam var saglık sorunum yok loderin yapacağı her işi yaparım cat volvo komatsu kavazaki hunday jcb loderlerde çalıştım yurtdışı tercihimdir gsm 0543 4516353

 25. caner

  12 Kasım 2012 Pazartesi at 19:36

  ben yurt dışında çalışmak istiyorum tünel de düz işçiyim saygılar 05076960325

 26. musa

  13 Kasım 2012 Salı at 11:00

  LİBYADA ÇALIŞMAK ÜZERE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KALIP SIVA, ALÇI SIVA MONTALAMA İŞİNDE ÇALIŞACAK VASIFLI VE VASIFSIZ ELEMAN ALINACAKTIR İRTİBAT hayaller_canlaniyor@hotmail.com

 27. Cemil DEMİR

  14 Kasım 2012 Çarşamba at 20:14

  Selamlar…Ben …LODER… ekskavator beko loder D+G makine operatörüyüm her makineyi kullanırım 10 yıllık tecrübem var arabistanda çalıştım şu anda boşum iş arıyorum yurtdışı olması özelliği ile…teşekkür ederim iyi günler…05466557475-05445597135 05362700001

 28. recep akpınar

  15 Kasım 2012 Perşembe at 11:31

  yaş 25 6 yıldır kulevinç oparatörüyüm arabistanda calışmak istiyorum ilgilenenlerin dikkatine recep akpınar cep 05413448994

 29. cemil köksal

  15 Kasım 2012 Perşembe at 13:06

  20 YILLIK İNŞAAT SOGUK DEMİR USTASIYIM 2 YILLIK YURT DIŞI DENEYIMIM VARDIR AYRICA KENDI DEMİR EKIBIMDE BULUNMAKTADIR 05464897366

 30. fatih öztekin

  17 Kasım 2012 Cumartesi at 11:38

  kompozit ustasıyım yurt dışı iş aramaktayım pasaporttum hazır yurt dışı tevrübem var dış cephenin ker türlüsünü yapabilirim yaş 44 tel 0 535 651 46 78 bilginize sunarım

 31. MURAT

  19 Kasım 2012 Pazartesi at 11:18

  ben halen sondajda çalışmaktayım özel bir şirkette 14 yıldan beri bu işteyim çalıştığım yerler M T A vede özel şirketeyim şu anda yurt içi veya yurt dışında iş aramaktayım ehliyetim mevcut

 32. özcan

  21 Kasım 2012 Çarşamba at 10:23

  mrb inşşatta iş arıyorum istanbul 0532 765 91 35

 33. MEHMET AYDIN

  22 Kasım 2012 Perşembe at 17:00

  1984 YILINDAN BERİ SIHİ TESİSAT HDP ALT YAPI İŞLERİNDE TECRÜBELİ ÇAŞTIM YURT DIŞINDA BULUNDUM FORMEN OLARAK GÖREV YAPTIM 0538 434 86 89

 34. yaşar MARUF

  22 Kasım 2012 Perşembe at 19:01

  alçı asmatavan mantolama ve boya usta sıyım ister yuanlız ister ekibimle yurt dışı şirketinizde çalışmak isterim yaşar maruf 05368757794

 35. yaşar

  24 Kasım 2012 Cumartesi at 16:40

  ismim yaşar ordu .fatsalıyım kalıp ve duvar ustasıyım herhangi bir firmayla azerbayjana gitmeyi istiyorum tşk ler tlf 05318308235

 36. remzı oytun

  25 Kasım 2012 Pazar at 04:58

  kalıpcı kalfasıyımm
  25 kısılık ekıbe sahıbımm
  yurdısı santıyelerınde calısmıs bulunmaktayımm
  rusya kazakıstann ulkelerındee calısmakk ıstıyorumm
  05423313377

 37. zafer

  25 Kasım 2012 Pazar at 12:07

  ben zafer .50 kışlık demırcı ekıbım ve 100 kışılık kalıppcı ekıbım var yurtdışından ış arıyorum lıbyada 300 kışlık ekıple iş yapdım yut ıçındende buyuk fırmalarla ış yapdım şu anda boşum tel 0534 478 01 31 sıvaslı zafer

 38. ömer

  25 Kasım 2012 Pazar at 19:56

  merhaba bu yazıyı okuyana şuan inanın çok sıkıntıdayım acilen işe ihtiyacım var ben iflas etmiş biriyim hayata yeniden başlamak istiyorum onun için yurt dışında bir iş arıyorum borcum çok şoforlügüm var.ayrıca meslek lisesi mezunuyum

 39. Barış

  28 Kasım 2012 Çarşamba at 17:25

  ukraynaya işçi olarak gitmek istiyorum elimden her iş gelir almanca ingilizce iyi derece de biliyorum 0 555 559 97 20

 40. duran

  29 Kasım 2012 Perşembe at 13:37

  sela ben inşaat demir ustasıyım yurtdışı deneyimim var iş arıyorum yurtdışı ihtiyac halinde şantiye ortamında çalışmak istiyorum tl nö.05376858031

 41. duran

  29 Kasım 2012 Perşembe at 13:52

  selam inşaat demir ustasıyım yurtdışı deneyimliyim konum çalışmak çalışmak çalışmak ikiseferim var yurtdışı ırak ve kıbrıs mümkünse kıbrıs olsun öncelik kıbrıs tl no…………05376858031 ……lüfen arayın

 42. halil karacan

  30 Kasım 2012 Cuma at 23:45

  15 01 1983 Aantalya doğumluyum.almanca ingilizce biraz da arabca biliyorum. e sınıfı ehliyetim var. seyahat engelim yok bekarım. ülke farketmez. 05338141609. ALLAH a emanet olun selam ile.

 43. şezenuş özen

  01 Aralık 2012 Cumartesi at 17:54

  sıva alçı boya ve mantolama ustasıyım yurtdışnda çalşırm iş arıyorum tel 05449033444

 44. muammer çınar

  03 Aralık 2012 Pazartesi at 08:42

  sıva alçı boya ve mantolama ustasıyım yurtdışnda çalşırm iş arıyorum tel 05373367649

 45. erdal tanrıöver

  26 Aralık 2012 Çarşamba at 20:28

  alçı boya montalama duvar kağıdı alçıpan stropiyer ustasıyım 33 yaşındayım 12 yıldır bu işlerle meşgulüm çalışmak istiyorum tel 0537 440 10 75

 46. teber

  28 Aralık 2012 Cuma at 07:15

  kaba,ince ustalıgım var yurtdışında çalışmak istiyorum,ekip arkadaşlarımda var,ilginize saygılarla..0534 496 19 75

 47. yüksel şavlık

  28 Aralık 2012 Cuma at 15:58

  yurtdışı işi arıyorum ülke fark etmez vasıflı vasıfsızda çalışabilirim 7 yıl cnc plazma opr olarak çalıştım 05374158901

 48. mehmet

  29 Aralık 2012 Cumartesi at 12:52

  merhaba ben kapı mobilya montajlama ve terstavan lamiret parke düsem bu saydiğim iş lereden us tayım 05384437504

 49. ismet akdoğan

  30 Aralık 2012 Pazar at 13:48

  kara sıva alçı boya dışcepe kaplam işlerini yaparım yurtdışı tercübem var israil afkanistan ırak romanya ve cezairdede çalıştım ecetur da
  vb yerlerde çalıştım tel 05079657682

 50. kadir

  30 Aralık 2012 Pazar at 16:37

  SLM YRTDIŞI TECRÜBEM VAR MONTAJ KAYNAK İŞLERİYLE UĞRAŞIYORUM PROJEM MEVCUT SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN GÜVENÇ DUYARIM 0541 374 69 26

 51. ersoy

  30 Aralık 2012 Pazar at 19:35

  mrb benı yılardır yurt dısında demırcı kalfalıgı yapmısım ekıpınle sızlerle calısmak ıserım tel 05384797560

 52. yüksel uzun

  31 Aralık 2012 Pazartesi at 13:37

  selam ben yüksel. türkmenistan polimeks bünyesinde 3 yıl mobilya boyacısı olarak görev yaptım.yurtdısı firmalarında çalışmak istiyorum saygılar

 53. hacı ali emlik

  01 Ocak 2013 Salı at 19:51

  1979 doguluyum enka ile moskovada 6 yıl alçı boyacı olarak çalıştım moskovada çalışmak istiyorum tel.0574386600

 54. ziya çakmak

  01 Ocak 2013 Salı at 19:58

  slm 1975 doğumlu samsunda ikamet etmekteyim inşaat firmalarında çalıştım yurt dışında ofis içi puantör ambar depo muhasebe işlerini yaparım iş ilanlardan başvuru yaptım cevap gelmedi çok iyi derecede bilgisayar kayıt giriş çıkış işlemrini yaptım halada yapmaktayımm

 55. ahmet yılmaz

  02 Ocak 2013 Çarşamba at 07:57

  slm sıva alcı alcıpan taşyunu alcı boya ınceişler işmiz yüz ila yüzeli işci sayımızla calışmak istiyoruz tercihimiz yurtdışından yana kayseri 05376147613

 56. tufan akbaş

  15 Ocak 2013 Salı at 21:18

  dişçepe ve yerdöşeme veseramik işin ustasıyım 0538 361 18 23

 57. behzat

  26 Ocak 2013 Cumartesi at 16:42

  slm elektirik ustasıyım yurt dışı terçübelerim vardır tşkler 05383139620

 58. mehmet emin

  26 Ocak 2013 Cumartesi at 16:54

  yurt dışı(rusya-ırak-kıbrıs) deneyimi olana sıva ve seramik ustalarından oluşan genç ekibiiz ilgililere duyurulur 05415886232

 59. tuncay

  29 Ocak 2013 Salı at 18:58

  mrb pırojeden anlarım elektırık ustasıyım yurdısında çalıştım 0538 690 39 91

 60. latif gulmez

  10 Şubat 2013 Pazar at 14:14

  18 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında aşcıbaşılık yaptım. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur. Aşcılık sertifikam vardır saygılarınla Gsm 05313488177

 61. zafer

  18 Şubat 2013 Pazartesi at 17:09

  selam ben zafer KALIPCI VE DEMRICI ekıbım var yutdşı ve yutıçı iş arıyorum 0534 478 01 31

 62. muammer çınar

  21 Şubat 2013 Perşembe at 08:25

  kara sıva alçı boya dışcepe kaplama işlerini yaparım yurtdışı tercübem var dubai rusya ırak ve libyada çalıştım boytat ltd şti elemanı olarak görev aldım yeniden yurt dışı iş arıyorum kalfa ustabaşı arkadaşlar yardımcı olursanız memnun oluruz ihtiyaç halinde irtibat tlfnm 05438572580

 63. enes demir

  21 Şubat 2013 Perşembe at 16:39

  slm ben soğuk demirciyim 5 arkadaşız iş arıyoruz 0542 576 57 41

 64. coşkun

  04 Mart 2013 Pazartesi at 13:12

  yurt dışı(rusya-ukrayna-deneyimi olana sıva ve seramik ustalarından oluşan genç ekibiiz ilgililere duyurulur sygl 05325618027

 65. muammer çınar

  10 Mart 2013 Pazar at 09:57

  kara sıva alçı boya dışcepe kaplama işlerini yaparım yurtdışı tercübem var dubai rusya ırak ve libyada çalıştım boytat ltd şti elemanı olarak görev aldım yeniden yurt dışı iş arıyorum kalfa ustabaşı arkadaşlar yardımcı olursanız memnun oluruz ihtiyaç halinde irtibat tlfnm 05373367649

 66. doğan günay

  11 Mart 2013 Pazartesi at 20:09

  herhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem var rusyada gama inş.lukova inş.mesa inş.nurol inş.yurt içi ağaoğlu inş.çalıştım.yurtdışı iş arıyorum.ülke fark etmez.saygılarımla 0536 692 63 51

 67. duran

  12 Mart 2013 Salı at 21:21

  yurt dışında inşaat işlerinde çalışmak istiyorum özellikle kıbrıs meslek soğukdemir adres tokatköy s.aziz cad. 1 çınar sok no 20 beykoz istanbul sabit 02163233139 ceb no 05376858031

 68. duran

  12 Mart 2013 Salı at 21:25

  bir senelik pasaport işlemim boşa gitmesin yurt dışı iinşaat işlerinde çalışmak istiyorum soğuk demir meslek adres beykoz ist 02163233139 05376858031

 69. muammer çınar

  11 Nisan 2013 Perşembe at 07:57

  25 yıllık alçı sıva boya ustasıyım kalıp demir sertifikam var yurt dışı iş arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum saygılar irtibat tlfnum 05373367649

 70. zafer

  13 Nisan 2013 Cumartesi at 20:58

  SELAM BEN ZAFER YURT DIŞI VE YURT İÇINDE IŞ ARIYORUM EKIPVAR MESLEK KALIP DEMIR GENELDE METRE KARE YAPIYORUM TEL 0534 478 01 31

 71. salih

  28 Nisan 2013 Pazar at 15:59

  merhabalar ismim salih 4 yıllık elektrik ustası olarak inşaatlarda çalısıyorum iş narıyorum 0542 358 91 60

 72. muammer çınar

  29 Nisan 2013 Pazartesi at 10:24

  25 yıllık alçı sıva boya ustasıyım kalıp demir sertifikam var yurt dışı iş arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum saygılar irtibat tlfnum 05438572580

 73. zafer

  29 Nisan 2013 Pazartesi at 17:01

  selam KALIPCI VE DEMIRCI EKLIBIM VAR yurtdışından ış araıyorum 0534 478 01 31

 74. doğan sarıçam

  29 Haziran 2013 Cumartesi at 15:40

  selam ben emekliyim yaşım 48 mesleyim paletli lastikli eskavatör oparötörüyüm sizinle çalışmak istiyorum yurt içi yurt dışı olabilir farketmez saygılar tel 05457230039

 75. zafer

  01 Temmuz 2013 Pazartesi at 20:02

  SELAM BEN ZAFER YUTDIŞINDAN EKIP ARARYAN FIRMALARIN DIKATINE KALIPCI VE DEMRICI EKIBIM VARDIR TECUBE VAR LIBYADA İŞ YAPDIM EKIP SIKINTISI YOK 0534 478 0131

 76. ahmet arslan

  08 Temmuz 2013 Pazartesi at 17:18

  merhaba saten alçı boya isleri ve kaynak işi yapıyorum forklift kullanabilirim yurt dışı ve yurt içi işlerinde çalışmak istiyorum 05444905787

 77. muammer çınar

  11 Temmuz 2013 Perşembe at 12:50

  slm alçı sıva boya ustasıyım yurt dışı iş arıyorum saygılarımla irtibat tlfnm 05373367649

 78. turan eren

  11 Temmuz 2013 Perşembe at 19:08

  mrb arkadaşlar yaşım 33 bu yaşıma kadar bı cok dalda meslek edındım aynı zamanda bı çok şirkette yönetıcılık yaptım iş ne olursa olsun sadece bana bı deme suresı tanıyın asıl mesleyımse alçı boya dış cephe mantolama ist toki blklarını bılırsınız sanırım 22 katlı asma ıskelede calıstım yukseklık onemlı deyıl aynı zamanda şef garsonum e sınıfı ehlıyetım var şoförluyumde ıyı her hangı bı dalda iş arıyorum yurt dışı irtbat tel 0542 443 24 42

 79. ugur

  20 Ağustos 2013 Salı at 19:59

  merhaba ben inşaat soğuk demir ustasıyım 25 yaşındayım iş arıyorum daha önce yurtdısında birkaç yerde çalışdım tekrar gitmek istiyorum eger isterseniz sağlam ekip arkadaslar var aramanızı bekliyorum mail adresim sorunlu 05413268323

 80. cumali kilic

  24 Ağustos 2013 Cumartesi at 10:30

  Merhabalar k maras 1981 elbistan dogumluyum oniki onuc yildir kalib isi yapiyorum daha onceleri uc bes ulkede calistim en az uc bes kisiyiz Tel 5444616756

 81. ismail özel

  03 Eylül 2013 Salı at 23:42

  slm ben ismail özel kayseri de ikamet etmekteyim evli 4 çocuk babası inşaat işçisiyim dış cephe de montolama içerde makina alçısı ve ince işler ustasıyım sertifikalarım filli ve kayseri cevre şehircilikten vardır ilgili mertebelerin cevaplarını bekliyorum 05399245296

 82. ALİ ÖZDEMİR

  30 Eylül 2013 Pazartesi at 13:22

  slm ben istanbuldan ali 25 yaşındayım sıhhi tesisat, dogalgaz, montaj, kat kalüferi , vs sıhhi tesisatla ilgili tüm işlerde 10 yıllık tecrübeye sahibim meslegimi yetkili olarak icra etmekteyim ilgililere duyurulur tel: 0546 667 98 34 ilgililere duyurulur

 83. zafer

  19 Ekim 2013 Cumartesi at 22:17

  selam ben zafer kalşıpcı demırcı ekıbım var yurtdışından ış arıyoruz lıbyada iş yapdım 0534 478 01 31

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>