Eleman ve İşçi Alımı Yapan En Büyük İnşaat Firmaları

350

Türkiye’de yapı ve inşaat başta gelen en önemli lokomotif sektörlerden biri. Yapı ve inşaat alanında faaliyet gösteren birçok Türk firma var. Söz konusu yapı ve inşaat firmaları hem yurt içinde hem de yurt dışında yaptıkları lerin büyüklüğü ve kalitesi ile tanınmışlar, bir marka haline gelmiş durumdalar.

Yapı ve inşaat sektörü lokomotif sektörlerden biri olduğu için bu sektörde faaliyet gösteren yapı ve inşaat şirketleri gerçekleştirdikleri eleman, personel ve işçi alımlarıyla istihdama da büyük ölçüde katkıda bulunuyorlar. Yapı ve inşaat şirketlerinde çalışmak isteyenler için Türkiye’nin önde gelen ve sürekli olarak eleman – personel – işçi arayan ve alım yapan Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerini sıralıyoruz:

Limak İnşaat
Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır. Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100’ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Fi Yapı İnşaat
Emlak sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan FİYAPI A.Ş. inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Rönesans İnşaat
Dünyanın en büyük uluslararası müteahhit şirketleri arasında ilk 100’de yer alan Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61’inci, 2008 yılında 68’inci, 2009 yılında 85’inci, 2010 yılında 75’inci, 2011 yılında ise 69’uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür.

Ağaoğlu İnşaat
1981 yılında ilk şirketi olan Akdeniz İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat-gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 30 binin üzerinde konutun inşaatını tamamlayan Ağaoğlu, Türkiye’nin nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir.

Ukra İnşaat
2003 yılında inşaat sektörüne giren Ukra İnşaat, ilk olarak 36 daireli Öykü evlerini inşa etti. Ardından 2005 yılında 127 ofisten oluşan Ukra Şelale Plaza’yı hayata geçirdi. Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibi hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmaktır.

Bulut İnşaat
Bulut inşaat 1987 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

İnsan Kaynakları, İş Başvuruları ve İş Başvuru Formu
Söz konusu personel ve işçi alımı yapan inşaat şirketlerine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, şirketlerin resmi web siteleri üzerinden insan kaynaklarına ulaşarak ve burada yer alan iş başvuru formlarını doldurarak yapabilirler. Bazı inşaat şirketleri iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktalar dolayısıyla, bu siteler üzerinden de inşaat personel ve işçi alımlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Ekskavatör doğrultusunda mail

14 YORUMLAR

  1. slm. 25 yaşındayım alçı ve boya ustasıyım yamata inşaat a.ş ile rusyada ıkı yıl calıştım iş arıyorum ulke farketmez ayrıca şoforum b sınıf ehlıyetlı.. egerkı bu form ıle ılgılenırsenız sızden onnemle rıca edıyorum cok acıl işe ıhtıyacım var.. saygılarımla tahır yazıcı…. tel.no 05072122754

  2. yaklaşık 5 senelik tünel formenliği yapmaktayım çalıştığım firmalar.ilci hol.gürcüstan…ilci hol.ırak… ilci hol…maraş c.i.p hol bilecik….5 firmadan oluşan adi ortaklık taşeronu esa inşaat yozgat… esa inş. sivas acilen bir işe ihtiyacım var illaki formenlik şart değil tünel konusunda her türlü işte tecrübeli biriyimdir… tel.. 05354148897

  3. mermaba ben yahya abalı 17 yıllık demirciyim turkiyede onemli firmalarla çalıştım iş yaptım ekibim çok iyi turkiyenin her yerine giderim çalışma prensibimiz genelde ( metraj ) tonaj) yada puantaj) olarak çalışırım referansım iyi firmanın isteyine gore çalışırım ekibimi ona gore ayarlarım tlf .. 0536 324 20 60- tlf…. 0543 363 22 33- ekim ihtiyacı olan arasın

  4. karabükdeyim 22senedir insaatdayım soguk demir ustasıyım yanımda benimle beraber çalışmak isteyen abim ve kayınçom var ankarada iyi saglam bir firmada tasören yanaında çalışmak istyoruz irtibat olarak sadece cep telefonundan ulaşmanızı bekliyoırum 05422816217 ve 05317827049

  5. slm ben 36 yaşındayım elektrik montaj soğutma su ve doğalgaz sistemleri su arıtma sistemlerinde ustalık belgelerim var ehliyetim ve pasaport mevcut yurt dışı veya yurt içinde çalışmak isterim 05357940619

  6. mrb ben muharrem cündü yurt dışından yeni geldim yine yurt dışında calışmak istiyorum şaf işi vinç kullanma portif kullanma jeneratör bakımı işlerde deneyimliyim no 05435276508 saygılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here