free web stats

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Sözleşmeli Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacak. Söz konusu sözleşmeli personel alımı kapsamında pilot alımı yapılacak.

İçleri Bakanlığı EGM bünyesine yapılacak sözleşmeli pilot alımı 657’nin 4B maddesi kapsamında yapılacak olup sözlü ve uygulamalı sınav sonrasında başarılı olan adaylar Sözleşmeli Pilot ünvanı adı altında teşkilat bünyesinde çalışacaklar.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak sözleşmeli personel alımı çerçevesinde başarılı olan adaylar Ankara, Van ve Diyarbakır şehirlerinde görev yapacaklar. 2016 ilanı ile sözleşmeli 5 personel alımı yapılacak.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI
– Türk Vatandaşı olmak,
– Sınavın son başvuru günü olan 11/03/2016 tarihinde 18 yaşını tamamlamış olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
– Askerlik hizmetini yapmış olmak,
– Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek,
– Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak,
– Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)
– Pilotluk lisansına sahip olmak.
– Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak,

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Emniyet sozlesmeli personel alimi diyarbakir, D bakır emnıyet mud temizlik işçisi alımı sonuclari, işkur emniyet genel mudurlugu 2017

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

Gönderiler kapalı.