web
counter
EN ÇOK HANGİ ALANDA ELEMAN ARANIYOR? | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

EN ÇOK HANGİ ALANDA ELEMAN ARANIYOR?

Yapılan bir araştırmaya göre veren piyasasında 2010 yılında 2009 yılına göre şirketler %50 daha fazla eleman ilanı verdi. 2009 yılında en fazla satış temsilcisi pozisyonu için eleman aranırken bu durum 2010 yılında da değişmedi.

İkinci en çok aranan eleman ise muhasebeci oldu. 2010 yılında işverenler en fazla yüzde 10,36’lık oranla hizmet sektöründe, yüzde 7,24 ile inşaat sektöründe ve yüzde 6,93 ile de sağlık ve tıp alanında personel alımı için ilan verdi.

İş ve pozisyon aramaları ise en fazla sağlık ve tıp sektörü ilanları kategorisinde başvuru yaptılar. En çok ilan yayınlanan şehirler ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Adana, Konya, Edirne oldu.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. fırat SÜNER

    26 Mart 2011 Cumartesi at 20:40

    1984 MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM BOYUM 1.78 KİLOM 77 ASKERLİK GÖREVİMİ TANKÇI OLARAK YAPTIM 3 YILDIR KOCAELİ LİMAN BÖLGESİNDE BULUNAN BİR DEVLET FİRMASINDA TAŞERON ŞİRKET ADI ALTINDA SİLAHLI ISPS EĞİTİMİ ALMIŞ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>