free web stats

Enerji Bakanlığı Personel – Memur Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yeniden yapılanma sürecine girdi ve bu yenilenme kapsamında bakanlık 452 personel kadrosu belirledi. Buna göre söz konusu boş kadrolara personel – memur alımı yapılacak.

Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanlığı, yeniden yapılandırılıyor. Bakanlık, yeni yapılandırmada 452 yeni kadro açtı.

Yeni düzenlemeye göre bakanlık bünyesindeki Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü kapatıldı. Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü ile Petrol İşleri Genel Müdürlüğü yeniden kuruldu.

Kaynak: Zaman

Enerji Bakanlığı Personel – Memur Alımı 2016

enerji bakanlığı personel alımı, Enerji bakanlığı memur alımı, yenilenebilir enerji genel müdürlüğü personel alımı, Enerji bakanligi elektrik teknikeri

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, ,

1 Gönderi var

  1. hatice | 12 Ocak 2012 Perşembe

    iyi günler.myo.elektrik bölümü mezunuyum.ekat belgem bulunmakta.bizlere iş olanakları enkısa zamanda nezaman sağlanacak.

Bir Cevap Yazın