web
counter
Enerji SA İş Başvurusu, Personel Alımı, İş İlanları | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Enerji SA İş Başvurusu, Personel Alımı, İş İlanları

Enerji Sa Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak faaliyetine güçlenerek ve büyüyerek devam etmektedir. Büyük ölçekli bir şirket olması sebebiyle de yayınladığı iş ilanları ve yaptı personel alımları o kadar fazla. Firma elektrik üretimi, elektrik dağıtımı, ve elektrik satışı alanlarında faaliyet gösteriyor. Diğer yandan firma elektrik mühendisi, elektrik elektronik operatörü, elekktrik izinleri teknikeri, proje teknikeri gibi bir çok dalda eleman alımı yapıyor.

Enerjisa çalışanlarını; iş planları doğrultusunda şirket değerlerini ve in gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketleri geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçiyor.

Enerji SA İş İlanları ve Enerji SA İş Başvurusu
Enerji SA bünyesi personel alımı yapılacak pozisyonları SABANCI Kariyer sitesi ve İK portallarında iş ilanları yayınlayarak duyuruyor. Enerji SA’ya personel alımı ve boş pozisyonlar için iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların öncelik olarak yapmaları gereken söz konusu siteleri ziyaret etmek. Adaylar iş ilanlarını inceleyerek boş pozisyonlar için iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Enerji SA İşe Alımlar
Enerji SA İnsan Kaynakları ekibi eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Seçme ve yerleştirme sürecinde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanılır.

Enerji SA Maaşlar – Ücretlendirme Paketi
Enerji SA bünyesinde çalışanlar Enerji SA’nın ücretlendirme ve maaş paketine dahildir.

Ücret (Yılda 12 maaş ve 4 ikramiye olmak üzere toplam 16 maaş)
Prim (Belirli kademeler için)
Sağlık sigortası, kaza sigortası, bireysel emeklilik
Öğrenme ve kişisel gelişim
Yemek ve ulaşım hizmetlerini kapsamaktadır.

ceyhan ziraat bankası servis elemanı ilani, Vestel fabrikasi işci alimi

Bunlara da göz atın

4 Comments

 1. tuğba

  14 Ağustos 2013 Çarşamba at 01:20

  Ankarada yaşıyorum lisans uluslararası ilişkiler mezunuyum.sizinle çalışmak istiyorum.

 2. emrullah

  03 Şubat 2015 Salı at 18:52

  merhaba 2 yıllık elektrik elektronik meslek yüksek oklu mezunuyum açıkyan kamu yönetimi okumaktayım bünyenizde şahsıma uygun bi iş varsa irtibata geçmek isterim iyi çalışmalar

 3. demet acer kaya

  06 Mart 2015 Cuma at 22:51

  çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

 4. özgen balci

  06 Mayıs 2015 Çarşamba at 12:16

  su an akdeniz elektirikte filo yönetiminde şoför olarak calışıyoru ailevi nedenlerden dolayı ankaraya taşınıyorum firmanızda şoför olarak calışmak istiyoru referansım akdeniz elektirik filo yönetimini ufuk cardak ve tarık ormanoğlun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>