Eurobank Tekfen Personel – Memur Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

277

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Eurobank Tekfen Personel – Memur Alımı 2012
Eurobank Tekfen İK Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Türkselçi, bu yılın ocak-ekim döneminde 192 kişiyi e aldıklarını ifade ederek, “Eurobank Tekfen olarak Ekim sonu itibariyle 946 kişi olduk” dedi. Türkselçi, “2011 yılında 6 şube açtık toplam 59 şubeye ulaştık. 2012 için Henüz planlama aşamasındayız” diye konuştu.

Eurobank Tekfen İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Eurobank Tekfen’e iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını internet sitesi üzerinde insan kaynakları üzerinden gerçekleştirebilirler.

6 YORUMLAR

  1. m. nuri /mrb ben 31 yaşındayım iki yıllık iklimlendirme sogutma bülümü mezunuyum. şuan açık ögretim fakültesi işletme bülümünü okuyorum. b sınıfı ehliyetim vardır. bilgisayar sertifikam var. sizinle çalışmak istiyorum.

  2. 23 yaşındayım iskenderunda ikamet ediyorm 4 yıllık işletme mezunuyum bilgisayarlı muhasebe sertifikam var word excel ofis eta pprogramlarını biliyorm b sınıfı ehliyetim var deneyimim yok ama eğitime açığım sizinle çalışmak isterim.

  3. muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum bilgisayar sertifikam var.şu an açıköğretim işletme bölümüne devam ediyorum.bir muhasebe bürosunda genel muhasebe elemanıyım.sizinle çalışmak istiyorum

  4. 14 yıllık bankacıyım 36 yaşındayım halen Ziraat Bankasında Yönetmen Yardımcısı olarak çalışmaktayım. Muhasebe ve bireysel kredilerde çalıştım. Şuan bireysel kredilerde çalışmaktayım. Gelecekte iyi bir kariyer yapmak için Bankanızda yönetici konumunda çalışmak istiyorum. Çünki Ziraat Bankasının hantal yapısında kariyer yapmak mümkün olmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here