Finansbank Personel – Eleman Alımı – 1000 Kişilik Alım Yapılacak

219

Her yıl yeni şubeler ile büyümeye devam eden Finansbank bu yıl da yeni şubeler açmaya devam edecek. Finansbank genişleme kapsamında 1000 kişilik yeni banka personel ve eleman alımı gerçekleştirecek.

2011 yılında 19 yeni şube açıp yaklaşık 950 yeni çalışanı bünyesine katan Finansbank, bu yıl 30 şubeyi daha hizmete sokacak. Bu yıl içinde Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık bin kişiyi farklı pozisyonlar için bünyesine katmayı planlayan banka, tecrübeli çalışan ihtiyacını içeriden karşılama oranını ise yüzde 75’ten 80’e taşımayı hedefliyor.

İş başvurularını bankanın internet sitesi (finansbank.com.tr) ve destek aldıkları insan kaynakları sitelerinden aldıklarını söyleyen Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, “Adaylar facebook’taki Finansbank Kariyer sayfasından da ilanlara ulaşabiliyor” diyor. Ardından da Finansbank’ın e alım politikası hakkında şu bilgileri veriyor:

“İşe alım ihtiyacımızın yüzde 70’e yakınını yeni mezunlardan karşılıyoruz. Bu ilanlarımız ağırlıklı olarak yönetici adayı, ticari-kurumsal şube satış (sales trainee), müfettiş yardımcısı, şube satış/operasyon, çağrı merkezi ve direkt satış pozisyonlarını kapsıyor. Kariyerine bankacılık sektöründe başlamayı planlayan yeni mezunlar, belirttiğimiz tüm bu ilanlara yoğun ilgi gösteriyor. Alımlarımızda çok spesifik bir arayışımız olmadığı takdirde bölüm ayrımı yapmıyoruz.”

unye belediyesi is ilanlari

5 YORUMLAR

  1. selamun aleyküm isim osman cin 2009 yılında almış olduğum silahlı güvenlik seltifikam bulunmaktadır.ordu-ünye şubenizde güvenlik elamanı olarak çalışmak istiyorum.Bilgilerinize sunarım.
    gsm:0543 422 26 07

  2. Hayırlısıyla açmakta olduğunuz ORDU/ÜNYE şubenizde çalışmak istiyarum bu işe gerçekten ihtiyacım var yetkililere önemle arz ediyorum silahlı özel güvenlik belgemi iki yıl önce aldım bütün evraklarım tamdır.hayırlısı olsun.

  3. ordu/ünye şubeniz açıldığında şubenizde özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum belgem silahlıdır. Evliyim iki çocuğum var bu işe gerçekten ihtiyacım var saygılar tel:05416165333 ev:04523424439

  4. ANADOLU ÜNİVERTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ VE İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BAŞARIYLA BİTİRDİM UYUMLU AKTİF VE DİNAMİK BİR KİŞİLİĞİM VAR 25 YAŞINDAYIM SİGARA KULLANMIYORUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR 1 60 BOYUNDA 65 KİLODA DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN BİR BAYANIM BEKARIM BANKANIZDA HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here