GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMLARI

640

Türkiye’nin önde gelen en kaliteli bankalarından Garanti Bankası, İnsan Kaynakları planlaması ve ihtiyaçlar doğrultusunda devamlı personel alımı yapıyor. Garanti Bankası derken bunu sadece Garanti Bankası değil, Garanti Emeklilik, Garanti Factoring, Garanti Leasing ve Garanti Portföy Yönetimi kurumları olarak değerlendirmek gerekiyor. Garanti Bankası’na bağlı olan söz konusu yan kuruluşlar da sürekli personel alımı yapıyor.

Şu anda Garanti Bankası ve yan kuruluşlarında bir çok pozisyon için personel aranıyor. Stratejik planlama yetkilisi, idari ler yetkilisi, resepsiyon stajyeri, satış ve pazarlama yetkilisi, yetkili yardımcısı, hukuk takip yetkilisi, yatırım uzmanı, finansman yetkilisi ve müşteri yetkilisi gibi bir çok açık pozisyona personel alımı yapılıyor.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları iş başvuruları
Garanti Bankası iş ilanlarını basın ve internet ortamından takip edebilir, ilgilendiğiniz iş ilanlarına Garanti Bankası resmi web sitesinden İnsan Kaynakları bölümünden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası iş başvuru formu
Garanti bankasına iş başvurusunda bulunmak için Garanti Bankası İnsan Kaynakları bölümünden iş başvuru formunu doldurarak Garanti’ye online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası 2011 personel alımı, iş başvurusu, Garanti Factoring iş başvurusu ve Garanti Leasing iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi için Garanti Factoring ve Garanti Leasing web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

kdz eregli banka iş ilanlari

16 YORUMLAR

 1. 1988 ardahan/göle doğumluyum. Kars’ta yaşıyorum.Kafkas üniversitesi turızm ve otel işletmeciliğini bitirdim dikey geçışle de İşletme 3.sınıfta okuyorum. Mugla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.Bilgilerınıze arz ederım.

 2. merhaba istanbulda oturuyorum silahli güvenlik kimligim var 2010 da aldım 1/82 boyunda 75 kilo halkla ilişkilerde tecrübeliyim pazarlama sektöründe çalıştım b sınıfı ehliyetim var bünyenizde bana göre iş varsa garanti şubenizde çalışmak isterim teşekkürler.

 3. 20.11.1987 doğumluyum K.d.z Ereğli’de ikamet etmekteyim boyum 1.73 kilom 60 özel güvenlik silahlı sertifikam bulunmaktadır bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar…

 4. 01/12/1987 doğumluyum istanbulda ikametkah etmekteyim anadolu üniversitesi işletme fakultesi mezunuyum,bilgisayar bilgim oldukça iyi bankanızın ilgili bölümünde çalışmayı çok isterim iyi çalışmalar…

 5. 1985 sivas doğumluyum.istanbulda ikametgah ediyorum askerliğimi şırnak cizrede yaptım.açık öğretim fakültesinde işletme bölümünu okuyorum.. silahlı güvenlik sertifikam ve E sınıfı sürücü belgem var..2008 den beri özel güvenlik sektörunde çalışıyorum.boy 1.85 kilo 79 herhangi bir şubenizde çalışmaktan memniyet duyarım..

 6. 1985 sivas doğumluyum.istanbul da ikametgah ediyorum.açık öğretim fakültesinde işletme bölümünü okuyorum.askerliğimi şırnak cizre de yaptım. silahlı güvenlik sertifikam ve Esınıfı sürücü belgem var.2008 yılından beri özel güvenlik sektöründe çalışıyorum. boy 1.85 kilo 79 herhangi bir şubenizde çalışmak isterim… tel: 0545 229 21 48

 7. MRB 1983 ÇANKIRI DOĞUMLUYUM ÖZEL BİR BANKADA GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM ALDIĞIM MAAŞ KİRAMI FATURALARIMI VE BENİ TATMİN ETMİYOR.HER HANGİBİR ŞUBENİZDEN ÇALIŞMAKDAN MUTLULUK DUYARIM.
  SAYĞILARIMLA
  GSM:5363691051

 8. mrb muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.okulum 2012 yılı haziran ayında bitiyor.seviyeli ve devamlı bir işe ihtiyacım var.ardahan veya şanlıurfa daki şubelerinizden birinde çlşmk istriyorum bilginize…

 9. merhaba ben kdz ereğli merkez şubenizde personel olarak (temizlik-çay vs)istihdam edilmek istiyorum b sınıfı ehliyetim var meslek lisesi mezunuyum evliyim ve iki çocuğum var 15.02.1981 doğumluyum..teşekkür ederim.

 10. mrb.ben elif yaman 01.03.1985 salihli doğumluyum.salihlide ikamet etmekteyim.30.05.2011 anadolu üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum.bankanızın salihli ya da herhangi bir şubesinde çalışmayı ve ilk deneyimimi sizinle paylaşmayı çok isterim şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here