GARANTİ BANKASI İŞ BAŞVURULARI, İŞ BAŞVURU FORMU

709

Bankacılık sektörünün en önde gelen bankalarından biri olan Garanti Bankası çeşitli pozisyonlara personel alımı yapıyor. Banka personel alımlarını insan kaynakları planlaması çerçevesinde gerçekleştiriyor. Toplu personel alımları yanında deneyimli kadrosunda bulunan açık pozisyonlara ilanlar ile personel alımı gerçekleşiyor.

Bu yazımızda Garanti Bankası’na nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi, iş başvuru formuna nasıl ulaşabileceğinizi bunun yanında Garanti Bankası’na bağlı kuruluşlar olan Garanti Factoring ve Garanti Leasing personel alımı ve iş başvurusuyla ilgili bilgiler vermeye çalıştık.

Garanti Bankası iş başvuruları

Garanti Bankası‘nın bir kariyer veritabanı bulunuyor. Garanti Bankası bünyesindeki iş ilanlarının ve açık pozisyonların yer aldığı bu veritabanında öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli kişiler için farklı iş seçenekleri mevcut. Üniversite öğrencileri için staj programları ve alternatif iş olanakları, yeni mezunlar için müfettiş yardımcılığı, bilgi sistemleri denetçi yardımcılığı, gişe asistanlığı ve telefon bankacılığı, deneyimli kişiler içinse genel müdürlük gibi farklı birçok pozisyon mevcut.

Garanti Bankası iş ilanları için iş başvurularınızı Garanti Bankası resmi web sitesinde İnsan Kaynakları Bölümü üzerinden yapabilir, Garanti Bankası iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Garanti Factoring iş başvurusu ve iş başvuru formu
Bilindiği gibi Garanti Bankası Factoring hizmeti de veriyor. Finans alanında çalışanlar factoring’in ne anlama geldiğini bilirler, bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse factoring firmaların yurtiçi ve yurtdışı mal ve hizmet satışlarından doğmuş olan vadeli alacaklarının factoring şirketi tarafından devir alınması yoluyla finansman, garanti ve tahsilât hizmetlerinin sunulduğu finansal bir üründür.

Garanti Factoring, Garanti Bankası bünyesinde hizmet veren en önemli alt departmanlardan biri olmakla birlikte adaylar için çok yüksek bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Garanti Bankası Garanti Factoring iş başvuru formu doldurmak ve iş başvurusu yapmak için Garanti Factoring web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Leasing iş başvurusu ve iş başvuru formu
Garanti Leasing web sitesi üzerinden İnsan Kaynakları Departmanı’ndan iş başvuru formuna ulaşabilir, Garanti Leasing iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

garanti bankas i bavurusu, garanti bankası iş başvurusu formu doldur, garanti bankası çaycı alımı

20 YORUMLAR

 1. afyon koctepe işletme mezunuyum.22 yaşındayım.istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim.meb bilgisaya sertifikam ve okulumdan onaylı serteikalarım mevcuttur.b sınıfı ehliyetim var.kankanızda çalısmak istiyorum

 2. Merhaba; 25 yaşındayım süleyman demirel üniversitesi ön lisans muhasebe 2006 ve aöf işletme fakültesi 2009 mezunuyum özel sektörde muhasebe ve finansman dalında 3 yıllık iş tecrübesine sahipim,orta düzeyde ingilizce biliyorum,biligisayar biligim teknik anlamdada çok iyi,çok sayıda paket proğrama hakimim,ehliyetim var askerliğim

 3. merhaba ben MUSTAFA ÖKSÜZ,27,02,1988 giresun doğumluyum.Üç aydırda istanbulda yaşamaktayım.1,85 boyunda 80 kilo askerliğimi yaptım fizksel görünşü düzgün diksiyonu iyi biriyim avm tecrübeliyim siiznle çalışmaktan onur duyarım… ilginize teşekkür ederim

 4. merhaba ben MUSTAFA ÖKSÜZ,27,02,1988 giresun doğumluyum.Üç aydırda istanbulda yaşamaktayım.1,85 boyunda 80 kilo askerliğimi yaptım fizksel görünşü düzgün diksiyonu iyi biriyim avm tecrübeliyim siiznle çalışmaktan onur duyarım… ilginize teşekkür ederim

  0541 910 26 65

 5. 2008 ön lisans 2011lisans(kamu yönetimi )mezunuyum.silahlı özel güvenlik kimlik kartım var ve güvenlik olarak çalısmaktayım bankanızda sizinle çalısmak istıyorum ankarada ikamet etmekteyim yasım 27 boy 1.86 kilo 88 tlf.no:05437277537

 6. Çamlıca kültür vakfı Bagem iktisadi işletmesinde çalıştım.Burdur/bucak Hikmet Tolunay MYO da okudum.Bilgisayar programlama ve teknoloji bölümünden mezunum.Mesleğim ile ilgili seminerlere katıldım.Sertifikalarım var.Tıbbı sekreterlik sertifikam var.2010 mezunuyum.

 7. Merhaba ben 20 yaşındayım sakarya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünü okudum.Garanti bankasında staj yaptım bilgisayar sertifikam var ve ekranlarınıza ve çalışma sistemlerinizi öğrendim.Şubenizde çalışmaktan gurur duyarım.şimdiden teşekkür ederim..

 8. merhaba. silahlı güvenlik kimlik kartım var. E sınıf araba ehliyetim de mevcut 10.09.0984 doğumluyum. istanbul uluslararası balnak nakliyat firmsaında 4 yıl silahlı güvenlik olarak görev yaptım.tecrübeye sahibim.
  kurumunuz bünyesinde çalışmakistiyorum.saygılarımı sunar gereği bilgilerinize arz olunur. 05559961411

 9. Merhaba;ben lise mezunuyum 1 yıl yapı kredi bankasında stajerlik yaptım KOÇ holding bünyesinde başlatılan meslek lisesi memleket meselesi projesinin ilk bursiyer ögrencilerinden biriyim bu yuzden yapı kredide staj yaptım acıköğretim bankacılık okuyorum bankanızda calışmak isterim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here