Garanti Bankası Personel Alımı Garanti Bankası İş Başvurusu

751

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka bu yıl da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

GARANTİ Bankası Genel Müdürü Ergun Özen,  en az 50 şube daha açarak, 900 şubenin üzerine çıkmayı hedeflediklerini vurgulayarak, ‘Birkaç yıl içerisinde de 1.000 şube hedefine ulaşıp, tüm Türkiye’yi kapsayacağız. Bu da yeni pazarlara ulaşmak ve bu sayede rekabette her alanda söz sahibi olarak daha fazla büyümek anlamına gelecek’ dedi. Özen, yurtdışında ise önceliği Romanya’ya vereceklerini aktardı.

Özen, ‘Garanti Bankası olarak yurtdışı genişleme faaliyetlerimizde önceliğimiz, Romanya’daki gibi lisanslı bir banka çatısı altında faaliyetlerimizi organik olarak geliştirmek yönünde. Önümüzdeki dönem Romanya’daki faaliyetlerimizi daha da geliştirmeyi planlıyoruz. Çevre ülkelerde bir banka alımı düşünebiliriz. Herhangi bir ülke ismi vermek için çok erken’ diye konuştu.


Garanti Bankası İş Başvuruları
Garanti Bankası‘nın bir kariyer veritabanı bulunuyor. Garanti Bankası bünyesindeki iş ilanlarının ve açık pozisyonların yer aldığı bu veritabanında öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli kişiler için farklı iş seçenekleri mevcut. Üniversite öğrencileri için staj programları ve  alternatif iş olanakları, yeni mezunlar için müfettiş yardımcılığı, bilgi sistemleri denetçi yardımcılığı, gişe asistanlığı ve telefon bankacılığı, deneyimli kişiler içinse genel müdürlük gibi farklı birçok pozisyon mevcut.

Garanti Bankası iş ilanları için iş başvurularınızı Garanti Bankası resmi web sitesinde İnsan Kaynakları Bölümü üzerinden yapabilir, Garanti Bankası iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Garanti Factoring İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
Bilindiği gibi Garanti Bankası Factoring hizmeti de veriyor. Finans alanında çalışanlar factoring’in ne anlama geldiğini bilirler, bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse factoring firmaların yurtiçi ve yurtdışı mal ve hizmet satışlarından doğmuş olan vadeli alacaklarının factoring şirketi tarafından devir alınması yoluyla finansman, garanti ve tahsilât hizmetlerinin sunulduğu finansal bir üründür.

Garanti Factoring, Garanti Bankası bünyesinde hizmet veren en önemli alt departmanlardan biri olmakla birlikte adaylar için çok yüksek bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Garanti Bankası Garanti Factoring iş başvuru formu doldurmak ve iş başvurusu yapmak için Garanti Factoring web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Leasing İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
Garanti Leasing web sitesi üzerinden İnsan Kaynakları Departmanı’ndan iş başvuru formuna ulaşabilir, Garanti Leasing iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

tarsus banka iş ilanları

175 YORUMLAR

 1. 21.10.1980 doğumluyum Harra Ün.İnşaat bölümü meunuyum ( Önlisans)A.Ö.F. İktisat 3. sınıf okuyorum B sınıfı sürücü belgem ve Bilgisayar sertifikam var Halkla ilişkilerim çok iyidir 2010 Kpss puanum 66 olup,Bankanızın herhangi bir şubesinde çalışmak istiyorum teşekkürler Tlf 0414 5527765

 2. ben konya 2 yıllık akşehir maliye okulunu bitirdim.daha sonra belli bir süre yapı kredi bankasında çalıştım sonra ayrılmak zorunda kaldım..şuan tekrar işe girmek istiyorum..

 3. Merhabalar ben Sakarya Meslek Yüksek Muhasebe Bölümü bitirdim. Bilgisayar sertifikam var.Adapazarında oturmaktayım.1986 Doğumluyum muhasebe bölümünde 2,30 yıl çalıitım sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. Eğer kabul derseniz.Saygılarımla Canan

 4. merhabalar ben samsundan sevcan önlisans muhasebe mezunuyum aöf 4. sınıf işletme öğrencisiyim bilgisayar sertifikam var sizinle çalışmak mutluluk duyarım. şimdiden teşekkürler…

 5. 30.04.1987 manisa demirci doğumlugum.lise mezunuyum manisanın demirci ilçesinde bir şube daha acacagınızı duydum ve sizinle calışmak istediğimi belirtmek isterim silahlı güvenlik belgem var.şimdiden teşekkür ederim…

 6. İyi günler; 1975 doğumluyum .Şu an Johnson & johnson ilaç firmasında uzman saha satış mümessili olarak çalışıyorum. Daha önce de Abbott ilaç ‘ ta bulundum. Tanıtım temsilciliği hayatıma zevkle ve heyecanla devam ediyorum.

  Kardiyovasküler ,gastro ve diabet gibi grupların ulusal paylarında her yıl ilk 10 başarısını elde ettim. İş anlayışımda herzaman planlamaya ,başarmaya odaklandım. Pozitif enerjiyi ,canlı bir ekip dokusunu önemsiyorum.
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunuyum. İyi derecede Word, Excel ve PowerPoint kullanıyorum. Kurumunuzun gelecekteki hedeflerinde bulunmak istiyorum. Saygılarımla ilginize sunuyorum.

 7. İyi günler;1975 doğumluyum.Şu an Johnson & johnson ilaç firmasında uzman saha satış mümessili olarak çalışıyorum. Daha önce de Abbott ilaç ‘ ta bulundum. Tanıtım temsilciliği hayatıma zevkle ve heyecanla devam ediyorum.
  Kardiyovasküler ,gastro ve diabet gibi grupların ulusal paylarında her yıl ilk 10 başarısını elde ettim. İş anlayışımda herzaman planlamaya ,başarmaya odaklandım. Pozitif enerjiyi ,canlı bir ekip dokusunu önemsiyorum.
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunuyum. İyi derecede Word, Excel ve PowerPoint kullanıyorum. Kurumunuzun gelecekteki hedeflerinde bulunmak istiyorum. Saygılarımla ilginize sunuyorum.

 8. 1986 DOĞUMLUYUM.İSTANBUL BAĞCILARDA İKAMET EDİYORUM.ANADOLU ÜNİVERSTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM TABİ SİZDE UYGUN GÖRÜRSENİZ.SAYGILARIMLA

 9. İyigünler.1989 adana dogumluyum ve adana da ikamet etmekteyim.Mersin üniversitesi muhasebe mezunuyum(myo 2010)bilgisayarlı muhasebe bilmekteyim(eta,luca,micro) iş deneyimin 15 kişilik sınıfa 2 aylık bilgisayarlı muhasebe dersi verdim ve 50 iş günü staj yaptım.Kpss den 78 puan aldım.ingilizcem orta düzeyde.Saygı ve sevgilerimle bilgilerimi ilgilerinize arz ederim.

 10. İyi günler.1985 Tokat doğumluyum ve TOKAT/TURHAL’da ikamet etmekteyim.Sivas cumhuriyet Ü.Bankacılık bölümünden mezun oldum.Şu an açıköğretim 3. sınıf iktisat bölümünden devam etmekteyim.Bilgisayar sertifikam var.Ayrıca Tokat/Turhal Ziraat Bankasında staj gördüm.Bankanızda çalışmayı çok istiyorum uygun görürseniz.Her alanda kendimi geliştireceğime ve yükseleceğime inanıyorum. Saygılarımla

 11. Malatya İnönü Üniversitesi önlisans 2010 işletme mezunuyum aöf işletme fakültesi 3 sınıftayım .1983 doğumluyum bilgisayar seltifikam yok ama iyi bilgisayar kullanırım.Malatya da ikamet etmekteyim, kpss puanım 82, uygun görülen her pozisyonda çalışabilirim .Uygun görürseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.Saygılarımla

 12. merhaba ben bankacılık sıgortacılık 2 yıllık myo mezunuyum.aöf 3 sınıf işletme bölümünde okuyorum.bilgisayar sertıfıkam var.bankanızdauygun görülen her pozısyonda calısabılırım.saygılarımla..

 13. merabalar ben önlisans muhasebe mezunuyum aöf 3.sınıf iktisat bölümüne devam ediyorum daha öncede bankada staj yaptım sizinle çalışmaktan onur duyarım şanlıurfada ikamet ediyorum

 14. 25 mayıs 1988 zonguldak doğumluyum.üniversite mezunuyum.istanbulda ikametgah etmekteyım.şuanda şirinoğlu faktorıngde operasyon bolumunde calışmaktayım.bankanızın faktorıng bolumunde yada fınans bolumunde calışmak en buyuk hedeflerımden bırı.

 15. 1976 DOĞUMLUYUM,İSTANBULDA İKAMET ETMEKTEYİM,SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR,BÖLGE FARK ETMEZ HERYERDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIRIM…………

 16. merhaba ben fikriye gürdal.1977 bursa doğumluyum.açıköğretim lisesi öğrencisiyim.bankanızda güvenlik görevlisi veya çay-temizlik işlerinde çalışabilirim.silahsız güvenlik kimliğim var.iş tecrübelerimde var her iki alandada.

 17. İyi günler ben RAZİYE ARSLAN 22.02.1988 Çanakkale / Biga doğumluyum Dumlupınar Üni. PAZARLAMA mezunuyum bilgisayar sertifikam bulunmakta…. bankanızda çalışmak büyük hedefleim arasında….. Duyarlı olacağınızı umuyorum….
  05466515149 – 05457948686

 18. Merhaba;17/11/1984 doğumluyum.Anadolu üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri Lisans öğrencisiyim.2005/2006 Yılları arası BAYSAN BOYA A.Ş firmasında Üretim Planlama, 2007/2010 Yılları arası AYDIN ÖRME A.Ş firmasında lojistik planlama uzmanı olarak çalıştığım dönemlerde,Boy’s, Porini (AS 400) Tiger ve Ms Office Programlarını yoğun olarak kullandım.
  Kariyer hedefim;Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemekte oldu.
  Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. “

  Saygılarımla…

 19. mrb 1984 doğumluyum 2 yıllık bank v sigortacılık böl. mezunuyum.artı 4 yıllık işletme bitirdim askerliğimi yaptım bankanızın her hangi bir biriminde sizinle çalışmak istiyorum saygılar.

 20. merhaba ben Ayşe ÖZBEK. 06.03.1990 Balıkesir /Bandırma doğumluyum.2010 celal bayar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum.bilgisayar sertikam ve eta programı sertifikam bulunmaktadır.uygun gördüğünüz pozisyanda sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla

 21. merhaba ben1980 balıkesir doğumluyum. Özel Güvenlik sınavında Türkiye 2. si oldum. Silahlı güvenlik sertifikam var sizlerle birlikte çalışmak istiyorum teşekkür ederim saygılarımla..

 22. 1988 ardahan/göle doğumluyum. kars’ta yaşıyorum.kafkas üniversitesi turızm ve otel işletmeciliğini bitirdim dikey geçışle de i̇şletme 3.sınıfta okuyorum. mugla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.bilgilerınıze arz ederım

 23. merhabalar ben bursadan yakup altan 1984 dogumluyum bekarım 5 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım şirketinizde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmayı isterim gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla

 24. mrb ben 1986 doğumluyum manavgatta ikamet ediyorum 2 yıllık sdü muhasebe bitird,im açıköğretim4. sınıftayım 2008 den bu yana ulusal bi gıda firmasında muhasebeci olarak çalışmaktayım bankanızda caışmaktan büyük keyif duyacağım 05442384509

 25. Ticaret Lisesi Bankacılık bölümü mezunuyum.Önlisans Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunuyum.8 yıl iş tecrübem var.Bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum.İyi çalışmalar.

 26. Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi işletme meslek yüksek okulu mezunuyum AÖF 3.sınıf ögrencisiyim genç tecrübeli ve görkemli birisiyim bilgisayar sertifikasına sahibim TARSUS/MERSİN de yaşamaktayım şuan özel bir sektörde çalışmaktayım bankacılık mesleginde başarılı olacagıma inanıyorum .Bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.TLF numaram 05449392431

 27. Merhabalar
  1985 İZMİR Doğumluyum Dokuz Eylül ünv. myo muhasebe bölümü 06,07,2005 mezunuyum. Açıköğretim üçüncü sınftan işletme bölümünü 07,09,2009 tarihin de bitirdim.
  Referans olarak çalıştığım iş yerleri ;
  Serbest Muhasebeci yanında muhasebe elemanı oalrak çalıştım.(şubat 2006 girirş Ocak 2008 çıkış)
  Bir ihracat firmasın da ön muhasebe elemanı olarak görev yaptım(02,01,2009 giriş 07,12,2009 çıkış )
  şu anda işsizim bankanız da çalışmayı çok isterim ….
  İzmir de ikamet etmekteyim.
  cep:0506 570 29 96 BERNA HARMANKAYA

  • istanbulda bahcelıevlerde ofisimde calısma konusunda görüşebiliriz. yukarıdakı maıl adresime cv nızı gönderebilirsenız sıze donerim. kolay gelsın… mımarlık_muhendıslık ofısı

 28. Mrb ben izmitten leyla öztürk anadolu üniv. kamu yönetimi bitirdim lisans mezunuyum.Bilgisayar ve 2.kur ingilizce sertifikam var.kendime ve yapacağım işe güveniyorum,insan ilişkilerimede aynı zamanda bir bankada çalışandan istenen bütün niteliklerin olduğuna inanıyorum ve sizinde bana bir şans vermenizi istiyorum.İYİ ÇALIŞMALAR

 29. merahabalar adım mehmet sait altun ben 27 yaşındayım iş arıyorum nişanlıyım temuzun 27 sinde düğünüm var ben 7 seneden beri karşıya devlet hastanesinde görev yaptım ve 2 özel hastaneler de görev yaptım şemikler lisesinde görev yaptım seltifakalarım var işe çok idiyacım var haberlerinizi bekliyorum saygılarımla

 30. ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE ÖNLİSANS BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
  BANKASINIZDA ÇALIŞMAK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR İŞ POZİSYONU OLUCAKTIR .İYİ ÇALIŞMALAR

 31. Merhaba 01.09.1988 doğumluyum Afyonkocatepe uluslararası pazarlama mezunuyum,unıversıtede yaptıgım sunumlar var.CLİNOTECH canada fırmasında ınsan kaynakları departmanında çalısyordum,oradan kendı ıstegımle ayrıldım.Bankanızda çalışmak istediğimi belirtmek isterim.TEŞEKKÜRLER

 32. mrb iyi günler 1983 dogumluyum konya selçuk üniv.2 yıllık bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum.2010 kpss puanım 62. bankanızın herhangi bir şubesinde çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar

 33. mrb 87 dogumluyum,1.75 boyum,75 kiloyum,istanbulda yaşıyorum,silahlı özel güvenlik sertifikam var,askerligimi yaptım,2010 kpss puanım 72.500,uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.saygılarımla.05397454946

 34. mrb 1988 doğumluyum hataylıyım adanan menderes üniversitesitesi 2 yıllık muhasebe bölümü mezunuyum ve aöf 3 sınıf işletme okuyorum bilgisyar sertifikam var bu zaman kadr hiç çalışmadım ve bankanızda çalışmak istiyorum

 35. 1988 doğumluyum .Samsun luyum.konya selçuk üniversitesinden işletme önlisans mezunuym. 160 saatlik bilgisayar sertifikam var .iş deneyimim yok ama azimliymdir.sizinle çalışmayı cok isterm. teşekkürler…

 36. 1988 doğumluyum .Samsun luyum.konya selçuk üniversitesinden işletme önlisans mezunuym. 160 saatlik bilgisayar sertifikam var .iş deneyimim yok ama azimliymdir.sizinle çalışmayı cok isterm. kpss 2010 puanım 78.991 .saygılarımla

 37. anadolu üniversitesi laborant ve veteriner sağlık son sınıf ögrencisiyim stajım bitti.ve sizlerle çalışmak istiyorum iyi derecece bilgisayar kullanabiliyorum. bilgisayar sertifikam var.yaşım 21 konyada yaşıyorum sizlerle çalışmaktan onur duyarım.teşekkürler tel:05434396137

 38. Merhaba 83 doğumlu 1,82 boyunda 75 kilo Ankara’da yasıyorum. Özel silahlı guvenlik sertifikam var. Askerliğimi yaptım. Sizinle calışmak istiyorum. TEL: 0539 664 91 84 EV TEL : 0312 263 85 96

 39. merhaba 23.05.1987 afyonkarahisar doğumluyum. 1.60 cm boyunda 63 kiloyum. konya selçuk üniversitesi adalet meslek yüksekokulu mezunuyum. on parmak klavye kullanıyorum. bilgisayar sertifikam var. kpss puanım 67.912 dir. iş deneyimim yok ama yapabilirim kendime güveniyorum. Sizlerle çalışmaktan onur duyarım.

 40. merhaba 15,08,1990 dogumluyum. 1,87 boyu ve 86 kılo dayım.adnan menderes unıversıtesı atça myo tarımsal işletmecılık önlisans mezunuyum .bılgısaray sertıkıfam ve b sınıfı ehlıyetım mevcut ozverılı ve dısıplınlı calısmayı severım sıznle calısmak ıstıyorum tesekkurler sımdıden …

 41. SLM BEN ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ ÖNLİSANS MUHASEBE MEZUNUYUM 1985 DOGUMLUYUM DAHA ÖNCE BANKALARLA İRTİBATI ÇOK KUVVETLİ OLAN BİR İNŞAAT FİRMASINDA ÇALIŞTIM BİLGİSAYAR KULLANMAYI VE DAHA BİRÇOK PROGRAMI BİLİYORUM SİZİNLE ÇALIŞMAK BİR BANKACI OLMAK BENİM EN BÜYÜK HAYALİM TEŞEKKÜRLER…..

 42. merhaba ben gü büro yönetimi ve sekretrlik mezunuyum 1999 yılında mezun oldum şuan işletme 3.sınıfta da okuyorum daha önce halkla ilşkilerde kısa süreli çalıştım ailevi durumdan dolayı çalışamdım artık çalışmak istiyorum bilgilerinize sunarım

 43. slm güvenlik görevlisiyim 1.72 boyunda 70 kiloda esmer 22 yaşındayım askerligimi yaptım çalışma pırensiplerine uyumsağlaya bilirim sizinle çalışmak isterim iyi günler

 44. mrb.ben AĞRI/DOĞUBAYAZIT’tan gülten 1982 doğumluyum.işletme bölümü lisans mezunuyum.stajımı halk bankasında yaptım.bilgisayar sertifikam var.sizinle çalışmayı isterim..

 45. slm ben erdem 1986 doğumlu ankara keciören ıkametli özel güvenlık gorevlısıyım (sılahlı) 1 seneye yakın bu sektordeyım tecrubelı durust saygılı ısınde en ıyısı olabılmk ıstyıorumm ve sızınle calısmak ıstıyorum irtıbat numaram .. 05424033984

 46. slm ben 11.12.1985 adıyaman doğumlu,istanbulda avrupa yakası esenlerde ikamet ediyorum özel güwenlik görevlisi (silahlı) kimlik kartına sahip 3 yıllık tecrübem war bankanızla çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler

 47. Merhabalar ben Dilek Can 11.10.1989 SAMSUN doğumluyum Kocaeli Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim kurumunuzda çalışmak istiyorum,gereğinin yapılmasını rica ederim.

 48. 15/08/1987 dogumluyum 2yıllık bankacılık ve sigortacılık mezunuyum 3.sınıfa aöfden devam ediyorum 2004 yılında halkbankasında staj yaptım bankanızda uygun poziyonda calısmak isterim SAYGILARIMLAAA

 49. ben nejla 2009 önlisans menzunuyum açık öğretim 4 üncü sınıf okuyorum şuanda özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum kendimi iş alanında geliştirmişim uygun görülen herhangi bir pozisyonda çalışabilirim şimdiden teşekkürler

 50. Çorum sungurluda ikamet etmekteyim askerlik hizmetimi yaptım bekarım 4 yıllık işletme mezunuyum bankanız herhangi bir bölümünde calısmak ıstıyorum saygılarımla

 51. merhaba ben 1990 kadirli/ osmaniye doğumluyum. bankacılık bölümünde okumaktayım. 2011 yılının haziran ayında bu bölümden mezun olacağım. bilgisayar va ingilizce sertifikalarım bulunmaktadır. iş deneyimi olarak kadirli de özel bir bankada staj yaptım. bankanızda gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorum. bilgilerinize sunarım. şimdiden teşekürler.

 52. ben sdü üniversitesinde hamdullah ben 2011 yılı haziran ayından mezun olcam ben excell ve word kullanmayı biliyom ben sizin bankada çalışmak istiyom bürö ve yöneici asistanlığını okuyom ben 01.101990doğumluyum şimddiden teşekkürler

 53. Merhaba ben 1989 doğumluğum. Manisa türk telekomun müşteri hizmetleri bölümünde 2008-2009-2010 tarihlerinde staj yaptım. Balıkesir üniversitesi meslek yüksekokulu bilgisayar proğramcılığından 2011 haziran ayında mezun olacağım. Balıkesir üniversitesi rektörlüğü idari ve personel daire başkanlığında part time çalışmaktayım. Bankanızda çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.05417602055

  • Merhaba ben 1989 doğumluyum Afyon kocatepe üniversitesi 2 yıllık işletme bölümü mezunuyum Açıköğretim 3.sınıftan devam ediyorum İstanbul anadolu yakasında oturuyorum Anadolu yakasında bulunan şubelerinizden birinde gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorum İş tecrübem yok ama kendimi kısa sürede geliştireceğime inanıyorum İyi bir bankacı olmak istiyorm Şimdiden teşekkür ederim 5447751928

 54. merhaba samsundan sevcan ben önlisans muhasebe mezunuyum ve aöf işletme son sınıftayım bilgisayar işletmeni sertifikam var ve kurumunuzda çalışmak istiyorum. Çalıştığım kurumda iyi işler yapacağıma inanıyorum bana ulaşacağınız tel. numarası 05435769336 .Şimdiden teşekkürler…

 55. 01.05.1985 konya dogumluyum askerliğimi ordu ili efirli cezaevi,nde santral operatörü ,işletmeni olarak yaptım
  -m.e.b.onaylı bilgisayar işletmenlik
  -girişimcilik okulu sertifikası
  – insane kaynakları uzmanlığı sertifikası
  Word, Excel, Powerpoint, Outlook: Çok iyi
  Matlab: Çok iyi
  sertifikalar ashibim bankanızda çalışmak istiyorum

 56. mrb istanbul sarıyer avcılar da ikamet etmekteyım güvenlik gorevlisıyım şu an calişiyorum e sınıfı ehliyetım var kalorıfer belgem var yüzde 45 öürlü raporum var saglıgımda herhan bır rahasızlık yok sızinle calişmak istiyorum 05447454621

 57. bilgisayar proğramcılığı mezunuyum.şuan da da kamu yönetimi okuyorum.çalışma deneyimimde var.orta düzeyde ingilizce de biliyorum.bankanızda çalışmak istiyorum.lütfen cevap verin..

 58. mrb ben bingölden sinem Erzincan üniversitesi Tercan Meslek yüksekoklulu öğrencisiyim bu yıl sızınle sjaj yapmak istiyorum.muhasabe ve vergi bölümü öğrencisiyim.eger begenırdenız sızınlede çalışmak istiyorum.

 59. bilgisayar teknoloji ve proğramlama mezunuyum kendi bölümü mü derece ile bitirmiş bulunmaktayım kadın doğğum hastanesinde döner sermayede görev almıştım ondan sonra çalıştıgım bir yerde bilgisayar editörlüğü yaptım şuan işletme bölümünü açık öğretimden okuyorum kpss den 76.412 puan almışım
  bilgisayar ile bilgim iyi düzeyde
  işin zorluğu önemli değil benim için üstesinden gelirim
  kurumunuzda çalışmak istiyorum

 60. bilgisayar teknoloji ve proğramlama mezunuyum kendi bölümü mü derece ile bitirmiş bulunmaktayım kadın doğğum hastanesinde döner sermayede görev almıştım ondan sonra çalıştıgım bir yerde bilgisayar editörlüğü yaptım şuan işletme bölümünü açık öğretimden okuyorum kpss den 76.412 puan almışım
  bilgisayar ile bilgim iyi düzeyde
  işin zorluğu önemli değil benim için üstesinden gelirim
  diyarbakır da ikamet ediyorum
  tel: 5359697387
  kurumunuzda çalışmak istiyorum

 61. merhaba 1982 dogumluyum adana boy:180 kl:85 silahlı özel güvenlik seftikamvar.5 yıldır calışıyorum zizlerde uygun görürseniz bankanız da güvenlik görevlisi olarak calışmak istiyorum saygılarımla.

 62. 1989 doğumluyum. Selcuk Universitesi işletme önlisans mezunuyum.Aöf 3.sınıf işletme okumaktayım.Bankanızda çalışmak istiyorum.Uygun bölümde iş imkanı sağlarsanız memnun olurum.

 63. Merhaba,!987 doğumluyum.Girne American Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri MEzunuyum.Daha önce bankada staj yaptım ve sımdı sızınle çalışmak istiyorum bilginize arz ederim.

 64. İyi günler..Ben önlisan ithalat ihracat bölümü mezunuyum.Şube danışmanı,sağlık eğitmeni,seminer hocalığı yaptım.Ayrıca müdür yardımcılığı görevindede 2 yıl süreli tecrübem var.Uygun bulunan bir departman ve pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 65. 11.05.1976 Adana ili Kozan ilçesinin Acarmantaş köyünde doğdum.Kiremithane Endüstri Meslek Lisesi [Elektrik]Bölümü 1995 yılı mezunuyum.Stajımı Çukobirlik iplik elektrik bölümünde tamamladım.Silahlı Özel Güvenlik sertifikam var.2010 Kpss puanım 57.909 olup,2001 ve 2011 yılları arası özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım.Bankalarınızın her hangi bir şubesinde çalışmak istiyorum.Cep tlf:0532 544 40 01

 66. merhabalar ben cem 1987 doğumluyum 1.82 boyundayım 2 yıl güvenlik tecrüben vardır silahlı özel güvenlik sertifikam vardır ilgi ve alakanıza tşk ederim

 67. 30.01.1986 Afyonkocatepe Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi işletbe bölümü mezunuyum. uzun süredir bankanızın personel alım ilanlarını takip ediyorum..cv im bankanızda mevcuttur.bankanızın geleğine yönelik gelişmesinde bi parçası olmak iştiyorum.tlf:0 538 355 98 53

 68. Merhabalar 05.11.1989 İstanbul doğumluyum. Sakarya Üniversitesi yüksekokul muhasebe bölümü mezunuyum. Daha önce BEYAZ İNŞAAT A.Ş. de yönetici asistanıydım. Ayrılma nedeni muhasebe deparmanında uzun vadeli çalışmak istiyorum . Bankanızın Genel Müdürlük’ünde muhasebe departmanında çalışmak istiyorum Referans Muammer Beyaz GSM: 0532 475 19 55
  Benim GSM : 0541 741 51 31

 69. 24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.

 70. 24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.
  0542 368 67 84

 71. 24 yaşındayım.Ankara’da yaşıyorum. Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.
  0542 368 67 84

 72. Merhaba.Lise mezunuyum,bilgisayar ve ingilizce sertifikam var.Orta düzeyde rusça diline sahibim.Bankanızın herhangi biriminde görev almak istiyorum.İlgi ve bilgilerinize sunarım.05464895334

 73. slm 1983 dogumluyum silahlı özel güvenlik seltifikam var 3 yil sarımsaklı çifliginde güvenlik olarak calıştım uygun görülen pozisyonda calışa bilirim kırklareli lüleburgaz edirne teşekkür ederim

 74. 27.09.1989 dogumluyum Ege Üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum.istanbul başakşehirde ikamet ediyorum.herhangı bi şubenizde calıskam istiyorum.saygılar.0554 514 34 70

 75. MERHABALAR,1989 BULGARISTAN DOGUMLUYUM,BURSADA IKAMETGAH ETMEKTEYIM.AFYONKOCATEPE UNIV.PAZARLAMA MEZUNUYUM,HALENDE 3.SINIF ISLETME BOLUMUNDEN DEVAM EDIYORUM.KENDIME GUVENIYORUM..BANKANIZDA CALISMAK BENI ONURLANDIRIR.
  SAYGILARLA

 76. 28-01-1980 BURSA DOĞUMLUYUM TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE MEZUNUYUM 5 YIL YAPI KREDİ BANKASI GİŞE İŞLEM YETKİLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM ( SINAV VE MÜLAKAT İLE GİRDİM ) TEKİRDAG ÇORLU’DA İKAMET EDIYORUM SAYGILARIMLA SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIM 05434061543

 77. merhabalar tülay ben 1986 doğumluyum kpss puanım 67 bilgisayar sertifikam mevcut çagrı merkezinde özel bir banka adına kredi satısı gerceklestirmekteyim yaptıgım işi çok seviyorum ve sizlerde uygun görürseniz yoluma sizinle devam etmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim……

 78. merhaba selçuk üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunuyum.istanbulda ikamet etmekteyim.1984 doğumluyum.Bankanızda çalışmak istiyorum.Öğrenmeye ve gelişime açığımdır.Saygılarımla

 79. merhaba lise mezunuyum 178 boyundayım silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahibim 3 yıllık tecrübem var, E sürücü ehliyet belgem var, açıktan büro yönetimi ve sekreterlik 2. sınıfına gidiyorum, bilgisayar sertifikasına sahibim, diksiyonum düzgün iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 80. 03.08.1989 doğumluyum afyon kocatepe üni.yerel yonetımler mezunuyum ayrıca açıköğretim fakültesi kamu yonetımı 4.sınıf öğrencisiyim 2010 kpss puanım 81 bilgisayar sertifikam var gaziantep’te ikamet etmekteyim gaziantep şubelerınızden bırın de görev almak istiyorum tesekkurler

 81. Mevlüt Nural
  Antalyada ikamet etmekteyim.B + A2 sürücü belgem vardır.Anadolu Üniversite İşletme bölümü mezunuyum.Antalya çevresinde Garanti ile çalışmaktan mutluluk duvarım.Teşekkürler.

 82. merhaba 1987 doğumluyum.2 yıllık muhasebe bölümü mezunuyum şuan işletme 3.sınıftayım.Bilgisayar sertifikam ve B sınıfı ehliyetim var.Şuan bir A.Ş.’de çalışmaktayım.Kendimi geliştirmek istediğim için daha büyük bir iş istiyorum.Hangi pozisyon olursa benim için sarun değil kendime güveniyorum…..

 83. merhaba,

  ben 1989 gümüşhane üniversitesi mezunuyum, birpa müşteri hizmetlerine hizmet vermekteyim inbound satış uzmanlığı yapıyorum fakat garanti bankasında görüv almak istemekteyim call center veya şube olabilir konu hakkında gereğini bilgilerinize arz ederim tşk-iyi çalışmalar

 84. daha önceki yıllarda bankada 2 yıllık bir stajyerlik tecrübem var.2 yıllık muhasebe mezunuyum.şimdi iktisat okuyorum.herhangi bir banka şubesinde çalışmayı çok istiyorum.

 85. mrb ben su an iski albayrak sirketinde su sayacları okuma personeli olarak calısıyorum lise mezunuyum ama ama yüzde 45 özürlü raporum var basbakanlık kartım var her hangı bır rahasızlıgım yoktur. 24 yasındayım sızınle calısmak istiyorum. 05447454621.hoşcakalın

 86. İSTANBUL ANADOLU YAKASI ÇENGELKÖY DE İKAHMET ETMEKTE OLUP ÜSK.TİC.MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM,B+A2 EHLİYETİM VE ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM (SİLAHLI) BELGE NO:96266 VARDIR.
  BANKANIZIN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE GÖREV ALMAK İSTERİM,
  İYİ ÇALIŞMALAR… TEL:0539 336 08 70

 87. merhaba: ben lisans arkeoloji mezunuyum serbest piyasada müşteri temsilcisi deneyimine sahibim dört yıllık bir deneyimim var.ayrıca E sınıfı sürücü belgem,bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.ayrıyeten üç yıllık ücretli öğretmenlik yaptım

 88. İyi günler.1980 yılı Almanya doğumluyum.İnşaat teknikerliği önlisans mezunuyum.10 yıldan fazladır çalışıorum.Bankanızda sizin belirleyeceğiniz bir bölümde çalışmak istiyorum.ehliyetim.var.şididen çok teşekkür ediyorum.Cevabınızı en yakın zamanda gelmesini bekliyoru..İyi çalışmalar ve teşekkürler.

 89. felsefe öğretmeniyim. Ayrıca önlisans halkla ilişkiler mezunuyum. Okul döneminde dersanelerde rehber öğretmen ve felsefe öğretmeni olarak görev yaptım. Daha sonra çeşitli okullarda ücretli öğretmen olarak öğretmenliğe devam ettim. SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM, SAYGILAR…

 90. 06.11.1983 doğumluyum. 2009 Süleyman Demirel Ünversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. İzmir Bornova da ikamet ediyorum. Bankanızın şubelerinde bana uygun bi kadroda çalışmak istiyorum.

 91. 1988 Zonguldak doğumluyum,Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunuyum,Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim,Bilgisayar İşletmeni sertifikam bulunmaktadır ,hedefim kariyer yapmak çalıştığım işte başarıya ulaşmaktır , kurumunuza yararlı olacağıma inanıyorum sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 92. lefke evrupa üniversitesi ikdisadi ve idari bilimler fakültesi bankacılık ve finans bölümü mezunuyum .ingilizce almanca yabancı dilim var ve bankanızın herjangi bir şubesinde çalışmak istiyorum,tel numara 5318567230

 93. iyi günler, ben tokat GOP ünv. işletme bölümünde okumaktayım.normalde mezun olmak gerekıyor fakat 1 dönem uzatmış durumdayım,zeki bir insanım ,çalışmayı severim ama okulas gitmeyi hiç sevemedim.eğlenmek daha hoş geldi, bu yüzden okulum 2012 ocakta bıtıcek.ben uygun bır pozısyon varsa eger tokat subenızde calısmak ısterım…simdiden teşekkur ederım…ıyı gunler…

 94. 07.04.1992 karaelmas üniversitesi isletme yönetimi okuyorum. iyi derece ingilizce biliyorum ve sertifikam var. b sınıfı ehliyete sahibim bankanızın her hangi bir subesinde calısmak istiyorum.. lise stajımı türkiye iş bankasında yaptım. üniversite stajımıda türkiye tas kömürü kurumunda yaptım

 95. 02.08.1983 doğumluyum.2 yıllık önlisans açıköğretim mezunuyum.işletme aöf 4.sınıfa geçtim.ilgisayar sertifikam ve B sınıfı ehliyetim var.kpss puanım 66 .Bankanızın İzmir şubelerinden birinde uygun bir görevde çalışmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.mail adresime bilgi gönderirseniz sevinirim.

 96. merhabalar ben yasemin 1990 doğumluyum bitlis eren üniv. hizan myo bankacılık ve sigort. 2011 mezunuyum.istanbul da ikamet etmekteyim. .kpss puanım 69.sizde kabul ederseniz bankanızın herhangi bir şubesın de çalışmak istiyorum.

 97. 06,08,1987 doğumluyum ticaret lisesiinden terk olup ilköğretim mezunuyum tahsilimi bitirmediğim pişmanlığımla çay ve temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere şubenizde yer almak isterim

 98. zafer duran 1980 ordu fatsa doğumluyum boy:1.83 kılo:83 sılahlı özel güvenlık kımlık kartım var bünyenızde calışmak ısterım kpss puanım:69 tel :05436080745ve b sınıfı ehlıyetım var

 99. Merhaba ben Sakaryadan Deniz 16.04.1990 doğumluyum.Eskişehir Anadolu Üniversitsi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.İnsan Kaynakları Yönetimi,P.C.M,E-Dış Ticaret sertifikalarım bulunmakta.Orta seviyeli ingilizcem var.Sayısal zekam kuvvetli.insanlarla ilişkilerim çok kuvvetlidir.bankacılık sektöründe calışmak benim olmassa olmazım bankanızda uygun pozisyonda çalışmaktan mutluluk duyarım.Teşekkurler

 100. merhaba bünyenizde güvenlik personeli olarak çalışmak istiyorum askerliğimi tamamladım.silahlı güvenlik kimlik kartım var 26 yaşındayım gebze kocaelide ikamet etmekteyim tesekkurler

 101. merhaba ben şerife 26/04/1987 doğumluyum eskişehir a.ö.f halkla ilşkiler mezunuyum ankarada yaşıyorum bankanızda calışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim saygılarımla iyi günler.

 102. 23.03.1975 ordu ünye doğumluyum.Anadolu üniversitesi işletme fakültesi işletme bölümü mezunuyum.B sınıfı ehliyetim var.Milli eğitim bakanlığından bilgisayar sertifikam var…Ülkemizin her yerinde çalışabilirim….saygılarımla…

 103. slm ben lise mezunu askerliğini jandarma olarak yaptım silahlı özel güvenlik kartına sahibim b ve a2 sınıfı ehliyetlere sahibim bilgisayar sertifikasına sahibim firmanız bünyesinde çalışmak istiyorum teşekkürler

 104. 23.05.1989 Kadıköy doğumluyum.Airfel Isıma ve Soğutma Sistemlerinde muhasebe depertmanında çalıştım.Sakarya Üniversitesi (Önlisan)İşletme bölümü mezunuyum ve aynı zamanda A.Ö.F İKTİSAT3.sınıf öğrencisiyim.Migros T.a.ş bağlı mjet formatlarında kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışmaktayım.(B)sınıfı sürücü belgem var.Günümüzde ise Bankanızın gün begün ilerlemekte olan hedefleri doğrultusunda bankanızda pozisyonlarıma uygun görev almak istiyorum.Saygılarımla..

 105. MERHABA
  Gümüşhane Üniverstesi bitkısel ve hayvansal üretim organik tarım proğramı mezunuyum 3 sınıf isletme okuyorum şuan yırtık biriyımdır bılgıayar sertifikam B sınıfı ehliyetim bakanlıkta ve araştırma merkezlerınde stajlarım ve çalışmalarım oldu. bir çok yerde çalıştım ankarada iyi bir çevrem var kişiliğim ikna idici ve çekicidir

 106. 30 nisan 1990 doğumluyum.Afyon kocatepe ünv. dinar myo işletme mezunuyum.Açıköğretimden işletme bölümüne devam ediyorum son sınıf öğrencisiyim.1,5 yıl kadar muhasebecinin yanında çalıştım.Bankanızda çalışmak istiyorum…

 107. slm sivasta ikametkah etmekteyım hırslı kendıne bılen iş tecrubesı ıyı olan bırıyım birçok sertıfıkam var iletişim bilğisayar muhasabe vb sizinle çalışmak bana onur verırı ıyı gunler

 108. 1987 dogumluyum turizm otel işletmeciligi ön lisan mezunuyum anadolu üniversitesi işletme 3 .cü sınıftayım bilgisayar sentifikam ve b grubu ehliyetim var mesleki uygulama ve partik kursu gördüm kurumunuzda çalışmak isterim

 109. 01.01.1990 doğumluyum akdeniz üniversitesi finike meslek yüksek okulu dış ticaret bölümü mezunuyum.bankanızdsa bana göre bir pozisyon var ise sizinle çalışmak isterim. b sınıfı ehliyete sahibim

 110. 01.01.1990 doğumluyum. akdeniz üniversitesi finike meslek yüksek okulu dış ticaret bölümü mezunuyum.bankanızda bana göre bir pozisyon var ise sizinle çalışmak isterim.b sınıfı ehliyete sahibim

 111. 27.06.1983 dogumluyum lise mezunuyum halkla ilişkiler belgem var 7 sene boksa gidip türkiye üçüncüsü oldum.ayriyetten özel koruma belgem var askeriyeden onaylı makam şöförlüğümde var belgeli

 112. 27.06.1983 dogumluyum lise mezunuyum halkla ilişkiler belgem var 7 sene boksa gidip türkiye üçüncüsü oldum.ayriyetten özel koruma belgem var askeriyeden onaylı makam şöförlüğümde var belgeli silahlı güvenlik sertvikam mevcut tel..05469754021

 113. ismim ramazan 23 yaşındayım lisemezunu 180 boy 70 kilo ehliyetim var silahlı sertifikam var denizlive afyon sandıklıda devamlı guvenlik işi arıyorum bir firmada çalışıyorum guvenlik olarak telefon numaram 0541 357 55 21

 114. biliyorum torpil olmadan bizi aramayacaksiniz ama bir umut belki diye yaziyom eger olurda bize ulaşmak isterseniz tel 0541 240 30 66
  0542 237 44 97
  silahli özel güvenli şuan calişiyorum ama yenede taşören firmalara güvenemiyom ankara veye aksaray olabilir ankara sincanda oturuyom

 115. 20.04.1988 doğumluyum AYDIN/NAZİLLİDE oturuyorum lise mezunuyum.askerliğimi yaptım.özel güvenlik sertivikam ve kimliğim var.silahlı.sizinle çalışmak istiyorum.aydın,nazilli ve denizli dışında olmasa sevinirim.teşekkürler.UĞUR KAHYA

 116. merhaba ben Gaziantep üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum aynı zamanda AÖF işletme mezunuyum 11/06/1983 doğumluyum orta derecede ingilizce biliyorum doğuda personel sıkıntısı olduğunu biliyorum arzu ederseniz sizlerle çalışmak isterim saygılarımla Zübeyir AYDEMİR

 117. işletme mezunuyum daha önce teb bankasının call center bölümünde calıştım.Şuan sizin bankanızda sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.Birlikte çalışırsak karşılıklı memnun olacağımıza inanıyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle…

 118. Merhabalar
  İskenderun’da ikamet etmekteyim.1984 Dogumluyum.cukurova Üniversitesi turizm ve otelcilik mezunuyum.Amerika’da 1 yıllık otel deneyimim var.Adana buyuk sürmeli otelinde staj yaptım.İyi derecede ingilizce ve arapca biliyorum.Bilgisayar ve İngilizce sertifikam var.2005 yılında alınmış B sınıfı ehliyetim var.askerlikle ilişiğim bulunmamaktadır.(terhis)Su anda çalışmıyorum.Sizinle çalışmak mümkün olursa gercekten cok sevinirim.Zaman ayırdığınız icin teşekkürler.iyi çalısmalar.
  05359365255

 119. ben istanbul avrupa yakasında oturmaktayım yaş 24 askerligimi yaptım silahli güvenlık olarak 3 yıldan berıdır calısıyorum boy 1.85 kilo 80 istanbul avrupa yakasında olan herhangi bir subenızde güvenlik görevlisi olarak calısmak istıyoru05416741908

 120. 29.05.1989 fatih doğumluyum.9 eylül üniversitesi kimya teknikerliği mezunuyum öncesinde kadırga teknik lisesinden kimya teknisyeni olarak mezun olmakla birlikte şuanda anadolu üniversitesi işletme fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim.2008 yılında babamı kaybettikten sonra bir süre memlekette tekrar düzen kurmayı denedik olmadı rotamız istanbulu gösterdi bu süre zarfında ismekteki bir çok kursa giderek kendimi geliştirdim bilgisayar işletmenliği,ingilizce 1.ve2.kur,muhasebe ve finansman olmak üzere sertifikalarım bunun yanı sıra gıda ve hijjen konulu bir seminere katılmışlığım söz konusudur bankanızın herhangi bir şubesinde çok çalışmak isterim her iki tarafın memnuniyetinin sağlanacağından şüpheniz olmasın.İrtibat numarası:5365961338 ararsanız sevinirim….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here