web
counter
Garanti Bankası Personel Alımı, Gişe Görevlisi | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Garanti Bankası Personel Alımı, Gişe Görevlisi

Garanti Bankası personel alımı kapsamında Bursa’da ki şubelerinde görevlendirmek üzere gişe görevlisi pozisyonuna personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre söz konusu pozisyona iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların özellikle 4 yıllık üniversite mezunu olmaları ve Bursa’da ikamet ediyor olmaları öncelikli tercih sebebi olacak.

Garanti Bankası Personel Alımı | Genel Nitelikler

 • Tercihen 4 yıllık Üniversite mezunu
 • 27 yaşını aşmamış
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Pazarlama ve satış becerilerine sahip,
 • İletişim ve ikna becerileri gelişmiş,
 • Askerlik görevini tamamlamış yada 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için),
 • Bursa’da ikamet eden,

Full time Gişe Asistanları personel alımı yapılacak.

Not: Sınav ve mülakatlar 04 Eylül’de Bursa’da yapılacaktır. Kriterlere uygun olan adayların sınav davetleri e-mail ve sms ile yapılacaktır.

Ne iş yapar?

Türk Lirası ve Yabancı Para nakit hareketleri ile servis içinde yürütülen tüm lemleri kanunlara, banka politika ve prensiplerine uygun olarak eksiksiz ve zamanında yerine getirmek.

Bunlara da göz atın

5 Comments

 1. coşkun aydın

  26 Ağustos 2012 Pazar at 07:42

  Balıkesir’de ikamet ediyorum talebinize göre 4 yıllık üni mezunuyum personel alımlarında beni de değerlendirrseniz memnun olurum, bursaya yerleşmem sorun teşkil etmez, bankanızda görev almak istiyorum.

 2. neriman bayram

  26 Ağustos 2012 Pazar at 07:43

  2 yıllık üniversite mezunuyum brsada yaşıyorum yaşım 28 bankanız şubelerinden birinde gişe personeli olarak çalışmak isterim, teşekkürler.

 3. GAMZE KAMER ÇELİKSOY

  28 Ağustos 2012 Salı at 19:31

  Merhaba 4 yıllık üniversite mezunuyum işletme bölümü Bursa da ikamet ediyorum şubelerinizin herhengi birinde gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorum.Sınav ve mulakata katılmak için ne yapmalıyım teşekkür ederim.

 4. derya

  31 Ağustos 2012 Cuma at 06:25

  merba 4 yıılk işletme mezunuyum sizinle çalşmak istyrum teşkler

 5. ÖZGE SERBEST

  17 Eylül 2012 Pazartesi at 19:45

  uludağ üni. sbmyo muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum. birçok başarı ve onur belgelerim var. Ayrıca iş deneyimlermn arasında BTSO, SÖNMEZ HOLDİNG VE GARANTİ BANKASINDA stajyerlik yaptım. Azimli kararlı ve başarılıyım. . bankanızda çalişmak istıyorum ..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>